Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Tacy sami jak my - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Tacy sami jak my (/showthread.php?tid=2736)



Tacy sami jak my - gradzia - 09-09-2007 21:52

temat odwołuje się do utworu grupy New Day, który całkiem niedawno odkryłam a który, może nie uwierzycie, bardzo mi pomógł w pewnym bardzo trudnym momencie. Gdy tylko go usłyszałam, znalazłam odpowiedź na pytanie które mnie dręczyło i powodowało ze czułam się fatalnie. Teraz słucham go bardzo często i coraz odkrywam w nim coś nowego, czasem po prostu poprawia mi ta piosenka humor. (oczywiście nie traktuję tego jak jakis talizman czy coś, bo można to w ten sposób odczytać) Moje pytanie natomiast brzmi czy i wy może macie takie utwory muzyczne??, bo może nie jestem w tym oryginalna Uśmiech

Tacy sami jak my
słowa piosenki


- Ks.Marek - 09-09-2007 23:06

gradzia napisał(a):Moje pytanie natomiast brzmi czy i wy może macie takie utwory muzyczne??, bo może nie jestem w tym oryginalna Uśmiech
Całe mnóstwo:
Wstań, powiedz nie jesteś sam - Ich troje
Fabryka małp - Lady Pank
Ciemne serce - Kasia Figura
Bez kagańca - Kukiz i Yugopolis
To tak na dzień dobry :mrgreen:


- gradzia - 12-09-2007 17:13

o jaaaaa ksiądz się chyba przy tym nie skupia tylko odstresowuje Uśmiech lub odreagowuje Uśmiech


- Ks.Marek - 12-09-2007 22:45

gradzia napisał(a):o jaaaaa ksiądz się chyba przy tym nie skupia tylko odstresowuje Uśmiech lub odreagowuje Uśmiech
Owszem, też. Ale te kawałki są czasem moim natchnieniem w walce z doliną.


- gradzia - 13-09-2007 10:31

Ks.Marek napisał(a):Ale te kawałki są czasem moim natchnieniem w walce z doliną.
a to znaczy ze kawałki religijne nie mają monopolu na "bycie natchnieniami" Uśmiech


- czarek - 13-09-2007 10:41

Zdecydowanie Anastasis - Chce tak jak On :gitarka: