Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Przydział tajemnic i zapisy - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Grupa różańcowa (/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Przydział tajemnic i zapisy (/showthread.php?tid=2752)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- wuj zboj - 17-09-2007 13:03

Potwierdzam.

Jarek Dąbrowski, Frankfurt nad Odrą, email bez zmian.

A dlaczego stały dostęp do internetu jest warunkiem koniecznym?


- Anonymous - 17-09-2007 13:21

witajcie !
Ja choć z małymi problemami, ale staram sie odlić stale i podtrzymuję swoją gotowośc ale nie czaję po co ten stały dostęp do netu, myślę, że tu wyniknęło jakieś nieporozumienie, i przez nie odpadło sporo osób, Karolku wytłumacz po co to łącze, bo pewnie większość pomyślała o stałym łączu, a pewnie chodziło o możliwośc kontaktu.... acha jeszcze małe wyjaśnienie z powodu problemów z zalogowaniem sie na starego nicka GMS musiałam go zmienić, ale jakby co to g_m_s to ja czyli Grażyna Sowińska z Więcborka (jeśli ciśnie sie oczywiste pytanie a gdzie to to śpeszę z odpowiedzią w Polsce ;-) a serio w kujawsko-pomorskim) pozdrawiam i życzę wytrwalości w modlitwie i w kroczeniu za Panem


- Kyllyan - 17-09-2007 13:37

Sławomir Marusiński maruslaw@wp.pl - potwierdzam


- Daidoss - 17-09-2007 15:46

wuj zboj napisał(a):A dlaczego stały dostęp do internetu jest warunkiem koniecznym?
Problem był tego typu, że osoby, które się zapisały nie pojawiały się na Forum. Zapisało się wiele osób a tak mało zaglądało do tematu. Nie wiem wtedy czy oni chcą trwać w modlitwie czy zapomnieli, a może nie mają dostępu do neta.
Chę także, aby Portal + Forum stało się dla nas miejscem częstego pobytu. Abyśmy mogli tworzyć wspólnotę modlitewną.
Dlatego potrzebny jest nam dostęp. Aby nie pojawiało sie tylko 5 ludzi z 20.

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 15:58 ]
puki co potwierdziło swą obecność 12 osób wiec nie jest źle, myślę, że dobrze jak będzie jedna grupa ale modląca się Niż full osób, które zapomniały, że forum istnieje Oczko

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 15:59 ]
Aha i proszę sprawdzać swoją pocztę bo wysyłam subskrypcję, do której należy się zapisać klikając na wysłany link w mailu subskrypcji.


- Kyllyan - 17-09-2007 19:48

dostałem jakąś subskrypcję z http://www.prv.pl - to jest to?


- Daidoss - 17-09-2007 20:12

Cytat:dostałem jakąś subskrypcję z http://www.prv.pl - to jest to?
Tak dokładnie. Dziękuję Uśmiech


- Ela - 17-09-2007 23:02

Cytat:Aha i proszę sprawdzać swoją pocztę bo wysyłam subskrypcję, do której należy się zapisać klikając na wysłany link w mailu subskrypcji.
_________________

ok kliknelam na ten link podany i info mi podlo, ze "Aktywacja zakończyła się pomyślnie". I co dalej??? na razie jakos tego nie rozumiem.


- Daidoss - 18-09-2007 07:36

Ela napisał(a):ok kliknelam na ten link podany i info mi podlo, ze "Aktywacja zakończyła się pomyślnie". I co dalej??? na razie jakos tego nie rozumiem.
Spokojne, chodziło o aktywację. W ten sposób mam możliwość wysłania jednego maila do Was wszystkich za jednym razem Uśmiech


- wuj zboj - 18-09-2007 10:51

A ja nie dostałem...


- Basia1949 - 18-09-2007 11:17

ja tez nie dostałam i nie potwierdzilam aktywacji linkiem Duży uśmiech


- Daidoss - 18-09-2007 15:41

wuj zboj napisał(a):A ja nie dostałem...
Wysyłałem, a teraz raz jeszcze na jarkowi@yahoo.com

Basia1949 napisał(a):ja tez nie dostałam i nie potwierdzilam aktywacji linkiem Duży uśmiech
Wysłałem teraz na basia1949@poczta.onet.pl


- Basia1949 - 19-09-2007 11:12

nie wiem co sie dzieje Smutny ale nadal nie dotarl do mnie mail z aktywacją


- Kyllyan - 19-09-2007 11:38

sprawa może być prosta. może być tak, że server odrzuca je jako spam. musisz wtedy wejść na swoja skrzynke na portalu i sprawdzic w folderze spam. a nastepnie zaznaczyć by ten adres nie był na przyszłość blokowany


- Basia1949 - 19-09-2007 14:08

dziekuje za podpowiedz, jednak nie ma spamow Smutny, a wiadomość nie dotarła. pozdrawiam


- wuj zboj - 20-09-2007 12:04

Jaki jest tytuł w nagłówku i nadawca tego mailu? U mnie też nic nie mogę znaleźć...

[ Dodano: Pią 21 Wrz, 2007 19:27 ]
Już mam Duży uśmiech. To był podejrzany mail z tytułem "Subskrypcja" przysłany przez PRV.PL. Rzeczywiście wywaliło go do spamu. Kurcze, prv.pl nie może mieć tego nieco lepiej zorganizowanego? W mailu nie było ŻADNEJ sensownej informacji: nie podano nazwy grupy ani w ogóle niczego, poza tajemniczym linkiem z aktywacją. Sprawdziłem, że nie jest trefny i kliknąłem; nawet wtedy nie zostałem poinformowany przez system, do jakiej to grupy zostałem dołączony... Dopiero z czasem przyszedł mail z informacją. A ja już miałem się wyrejestrować z tej tajemniczej grupy; i byłbym to zrobił, gdybym akurat nie był zajęty czymś innym.

Ciekawe, ile osób zignorowało ten mail. Kylyanie, czy mógłbyś sprawdzić, kto się jeszcze nie zarejestrował?