Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Przydział tajemnic i zapisy - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Grupa różańcowa (/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Przydział tajemnic i zapisy (/showthread.php?tid=2752)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- wuj zboj - 13-11-2007 20:13

Czy grupa jest nadal niekompletna?

PS. Nie jest dobrym pomysłem podawanie publicznie własnych adresów pocztowych, i nie jest w dobrym stylu umieszczanie w publicznym miejscu cudzych adresów bez ich zgody. Powód jest trywialny: adresy są zbierane przez boty i sprzedawane spamerom, co potrafi doprowadzić do kompletnego zaśmiecenia skrzynki pocztowej. Nie każda skrzynka ma filtry umiejące sobie radzić ze wszystkim, każdy zaś ma prawo do tego, by swoją skrzynkę chronić. Ja także prosiłbym o ukrycie mojego adresu, albo o zapisanie go w postaci trudnej do automatycznego ściągnięcia. Możliwości ukrycia adresu przed botami tak, by człowiekowi to nie przeszkadzało, jest sporo. OK?


- Ela - 14-11-2007 02:15

Tez uwazam, ze nie powinny byc podawane e-mail adresy i do tego jeszcze nasze dane personalne. Kazdy teraz moze nasz "namierzyc", jesli w dobrym to OK, ale moze sie przydarzyc, ze w zlym celu. Nie podoba mi sie ta lista. Mysle o tym aby sie wypisac.


Pozdrawiam Ela


- wuj zboj - 14-11-2007 03:10

Elu, naprawdę jedynym problemem jest spam. Ale to problem praktyczny, bo spam potrafi skutecznie zapaskudzić życie. I dlatego należy adresy chronić przed botami.


- Ela - 18-11-2007 22:08

No nie mysle, ze jedynie spam. Podane sa dane personalne, imie i nazwisko, nazwa miejscowosci, gdzie mieszkamy.... to juz jest bardzo duzo. ja bym proponowala uzywac tylko pierwsze imie, nie nazwisko.


- piano - 18-11-2007 22:37

TOMASZ32 napisał(a):Saro
O co się tak boisz? E-mail to nie twoje życie. Jak będa przychodziły jakies głupoty to zawsze mozesz je wywalić. Jakos podaję swój e-mail i jest ok. Wpada troche spamu to go wywalam i jest ok. Jak widać, wiekszosc podała swój e-mail i raczej nie ma się czego obawiac. Bomby e-mailem nie dostaniesz. Duży uśmiech

Naprawdę, nie obawiaj sie niczego, a jesli juz, to zawsze możesz załozyc sobie drugie konto do wiadomości typowo prywatnych.

ODWAGI

Pozdrawiam
Wybacz Tomaszu, ale wolę aby moich danych nie podawano publicznie, chyba mam do tego prawo...

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2007 21:38 ]
Ela napisał(a):ja bym proponowala uzywac tylko pierwsze imie
lub nick z forum.


- Marek_G - 23-11-2007 18:19

Jakaś niemoc i niechęć ogarnęła nas i tę grupę :cry:
Żebyśmy tylko zdążyli ruszyć przed końcem świata...

Pozdrawiam,
Marek


- piano - 23-11-2007 21:49

Sara napisał(a):wolę aby moich danych nie podawano publicznie, chyba mam do tego prawo...
Proszę bardzo admina o komentarz do tej mojej wypowiedzi. Co zaś do moich danych to bardzo proszę aby pozostały tylko do wiadomości administracji forum, czy jest to możliwe?

Pozdrawiam.


- Groniu - 24-11-2007 11:41

Czy ktoś jeszcze chce zastrzec swoje dane osobowe :?:


- duszyczka - 24-11-2007 11:58

ja Duży uśmiech


- Rachel - 24-11-2007 12:18

Groniu napisał(a):Czy ktoś jeszcze chce zastrzec swoje dane osobowe
Ja również.


- Ela - 24-11-2007 19:43

ja tez


- czarek - 24-11-2007 23:14

A ja nie - się wyłamie Duży uśmiech


- Marek_G - 25-11-2007 22:11

No to żeśmy dali wielki krok na przód..... Smutny

Żeby nie czekać w nieskończoność, zgłaszam się na ochotnika i biorę na siebie odmawianie tajemnic za brakujące do kompletu osoby.

Pozdrawiam,
Marek


- Arek - 27-11-2007 21:59

Marek_G napisał(a):Żeby nie czekać w nieskończoność, zgłaszam się na ochotnika i biorę na siebie odmawianie tajemnic za brakujące do kompletu osoby.
k

dobry pomysl, ja również biorę na siebie dwie lub trzy tajemnice, może przed świętami uda nam się ruszyć, pozdrawiam


- Anonymous - 30-11-2007 23:15

Potwierdzam uczestnictwo w modlitwie różańcowej.
Krystian Gryń
Bydgoszcz
krystiangryn@wp.pl