Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Jaki jest Twój Bóg? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Nasza wiara (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jaki jest Twój Bóg? (/showthread.php?tid=2770)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


- heysel - 21-02-2009 22:18

Jest też tym :
[Obrazek: znak-zapytania.jpg]
i tym :
[Obrazek: CIEMNOSC.JPG]


- M. Ink. * - 22-02-2009 01:34

[scroll][Obrazek: 81f22c220007738146717a9c][/scroll]


- heysel - 22-02-2009 01:40

[center][Obrazek: trimurti(2).jpg][/center]


- wiola1606 - 22-02-2009 01:58

ilekroć zadawałam Bogu pytanie,za co mnie kocha,znajdowałam w sobie milion powodów dla których nie powinien tego robić.jednak kiedy uwierzyłam sercem swoim,że nawet jednym oddechem nie jestem w stanie sprawić,by Jego miłość po prostu była-przyjęłam to,co mi ofiarował.MIŁOŚĆ.całe życie tkwiłam w swoich kompleksach,lękach i ramkach.i nawet mając męża głęboko wierzącego Bogu,starałam się zapracować na miłość.ale się umęczyłam Uśmiech poznanie swojej pozycji w Bogu dało mi prawdziwe wyzwolenie.teraz,kiedy wiem,że Bóg mnie kocha pomimo i bez względu,i poprzez ofiarę Jezusa widzi mnie doskonałą,czystą,świętą,potrafię w pełni korzystać z obfitości jego łaski.BOŻE,DZIĘKUJĘ CI ZA TWOJĄ CUDOWNĄ I NIEPOJĘTĄ DLA MNIE MIŁOŚĆ!!!NIE KALKULUJĘ I NIE ANALIZUJĘ-BIORĘ TO,CO CHCESZ MI DAWAĆ KAŻDEGO DNIA.TYLKO W TOBIE MOGĘ ZWYCIĘŻAĆ I STAĆ.CHWAŁA CI ZA TO. Uśmiech


- pokorny - 22-02-2009 17:14

Mysle ze w Ewangelizacji ważny jest bardzo jej SPOSÓB realizowania, czyli jak damy do zrozumienia innym ze My jestesmy już PER i FEKT... takim naszym sposobem wyrażania sie mozemy nieść nasza mysl, ze chcemy by inni od razu tez takimi byli. Ludzie nie lubia jak sie im coś w jeden znany nam sposób narzuca. Napewno bardziej przekonujaco do odniorcy trafia nasza opisana droga jaka przebylismy, żeby osiągnąć Cel, jakismy osiągnęli.
...Takie moje spostrzeżenie.prosze się nie obrazić.


- M. Ink. * - 22-02-2009 17:53

pokorny napisał(a):Mysle ze w Ewangelizacji ważny jest bardzo jej SPOSÓB realizowania, czyli jak damy do zrozumienia innym ze My jestesmy już PER i FEKT... takim naszym sposobem wyrażania sie mozemy nieść nasza mysl, ze chcemy by inni od razu tez takimi byli. Ludzie nie lubia jak sie im coś w jeden znany nam sposób narzuca. Napewno bardziej przekonujaco do odniorcy trafia nasza opisana droga jaka przebylismy, żeby osiągnąć Cel, jakismy osiągnęli.
...Takie moje spostrzeżenie.prosze się nie obrazić.
co do moich osobistych spostrzeżeń - tylko ".prosze się nie obrazić." - to razi mnie Twój obskurantyzm intelektualny, bo tu nie jest temat o "per i fekt" chrześcijanach czy ich ewangelizacyjnych metodach, a o przedmiocie wiary :roll:


- pokorny - 22-02-2009 18:40

...Tyko mroczny inkwizytorze przedmiot wiary może (niemusiUśmiech przez niedoinformowanych intelektualistów trafiać w serca ludzi niosąc im odwrotność przekazu. :shock: Szczęśliwy


- M. Ink. * - 22-02-2009 19:22

Drogi panie, tytułujący się pokornym,

nim zaczniesz pan deliberować nad odwrotnością, zwrotnością tudzież wywrotnością przekazu w temacie "Jaki jest twój Bóg", racz z łaski swojej zapoznać się pan uprzednio z podstawami gramatyki tudzież ortografii języka polskiego :roll:

kliknij np. tu: [Obrazek: 85323.jpg]


- pokorny - 22-02-2009 19:42

Czlowieku, ja jestem od x lat poza granicami mojego ukochanego kraju (ZAGRAMANI©NY JESTEM)i obecna znajomosc j.polskiego jest dla mnie Wielce COOLLL. ja zyje nie pod opinie madralinskich w pismie polonistow a pod Opinie Samego Boga Wszechmogacego a On wiesz Wac Pan jak i kogo i ile KOCHA. hahahaha Szczęśliwy pokornym mozemy być np, dla Pana Boga a dla czlowieka przekornym i etc...czlowiek to NIE BOG... a przewaznie Spekulant.. ale kocham wszystkich bo tak mnie uczy Prawo Boze, za tem daj pyska,sory policzka (ja normalny) przyjacielu... :*

Moj Bog kocha wszystlich jednakowo, a my wszyscy powinnismy starac sie kochac siebie wzajemnie jak On kocha nas. Zapytam Cie , czy myslisz ze Bog kocha wiecej tych gramatycznie poprawnych ? a tych drugich mniej ? I na tym co piszesz ma sie opierac zasada Ewangelizowania ludzi ? :diabelek:

Kazdy nowy kto tu do was dolaczy ma pierwsze wrażenie, iz znalazl sie na forum Ewangelizacyjnym dopóki, jakis madralinski nie wylezie zamiast o temacie o interpunjcji skrobac zaczyna. Czy to jest forum dla ludzi wszystkich? czy tylko dla Wielkich madral ?
Czy tylko dla Elity intekektualistow jak tak zo z jakim IQ ujemnym czy dodatnim ?

Pytanie skiierowane tylko do mojego przedmowcy. inwizytora.


- M. Ink. * - 22-02-2009 21:00

pokorny napisał(a):I na tym co piszesz ma sie opierac zasada Ewangelizowania ludzi ? :diabelek:
jesli chcesz kogos - poza soba - zewangelizowac, to na poczatek proponuje wieksza troske o to, by wyrazac sie zrozumiale :/

ale moze faktycznie Twoja karkolomna polszczyzna ma jakis zasieg ewangelizacyjny...? :-k


- omyk - 22-02-2009 21:03

Zważ Pokorny, że to nie M. Ink. * zszedł z tematu.


- pokorny - 22-02-2009 22:07

M. Ink. *
Cytat:jesli chcesz kogos - poza soba - zewangelizowac, to na poczatek proponuje wieksza troske o to, by wyrazac sie zrozumiale :/

ale moze faktycznie Twoja karkolomna polszczyzna ma jakis zasieg ewangelizacyjny...? :-k

wiesz po co dołączyłem nie do innego a do tego forum? Zauważyłem, tu obecność Kaplanów ona mnie tu przyciągnęła ...nie obecność majacych sie za "fruwające mozgi",bo nigdzie tych drugich nie jest brak. Net, aż roi sie od takowych.

Wisz co ja mysle ze ZAZDROŚNIKÓW i CZEPIALSKICH powinno sie trzymać w specjalnym dziale uprzednio stworzonym dla nich. Tam miedzy soba uprawiali by zadowalające ich sadystyczne praktyki. No ale Bóg kazal na być Razem, wiec musimy sie znosić wzajemnie.

Uwazam, Ewangelizować może, kazdy czlowiek majacy w swym sercu wiare w Boga a zazdrościć i wytykać przeszkadzać mu moze każdy "poroniony ZAZDROŚNIK"...Nie Bezboznik, to zasadnicza Rożnica. szukam dyskusji o Bogu wiec nie powracajmy juz do offtopowania.

Ja nie dołożę juz wiecej drew do ogniska, niech samo wygasnie, albo sam se je pal.


- wiola1606 - 22-02-2009 22:57

witam Uśmiech zastanawiałam się dzisiaj jak radzić sobie z emocjami.na pierwszy rzut oko może nie ma to nic wspólnego z tematem ale wydaje mi się,że jednak tak.otóż z natury jestem choleryczką.szybko wybucham ale szybciutko potrafię się uspokoić.niejednokrotnie jest mi wstyd,że zachowałam się tak a nie inaczej.i znowu jestem na kolanach.i znowu korzę się i przepraszam.i znowu obiecuję Bogu poprawę.żeby za kilka chwil znaleźć się w tym samym miejscu.dla mnie to koszmar!czasami "udaje" mi się zapanować nad emocjami i jestem wtedy z siebie taka dumna =D> .jednak przychodzi czasami strach i oskarża mnie.najczęściej kiedy jestem wśród znajomych,którym głoszę ewangelię.zdarza mi się wtedy zakładać maskę.ale obawiam się,że może zdarzyć się coś,co spowoduje mój niekontrolowany wybuch i wtedy usłyszę od nich-JAKI W KOŃCU JEST TEN TWÓJ BÓG?


- omyk - 22-02-2009 23:01

Z pomocą przychodzi św. Paweł Uśmiech
Nasze głoszenie ma być ukazywaniem Bożej mocy właśnie przez naszą słabość, przez kruchość glinianych naczyń, w których przechowywana jest Boża moc.
Jeśli Bóg nawet z nas, słabych ludzi ma pożytek, to Jego moc musi przekraczać każdą słabość Uśmiech Prawda? Uśmiech


- wiola1606 - 23-02-2009 13:12

...moim największym marzeniem jest by ludzie nie pytali się mnie JAKI JEST MÓJ BÓG,ale by przychodzili i mówili-JA PRAGNĘ TAKIEGO BOGA!!! Uśmiech ...moim największym marzeniem jest by moje życie krzyczało głośniej niż najpiękniejsze słowa na tym świecie...a największym marzeniem mojego męża jest bym mniej mówiła a więcej słuchała Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech straszna ze mnie gaduła :mrgreen:

[ Dodano: Pon 23 Lut, 2009 12:16 ]
...jesteś święty Panie Boże!nie ma nikogo kto może się równać z Tobą w sprawiedliwości,świętości i dobroci!!!