Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Jaki jest Twój Bóg? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Nasza wiara (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jaki jest Twój Bóg? (/showthread.php?tid=2770)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


- M. Ink. * - 23-02-2009 16:06

pokorny napisał(a):obecność majacych sie za "fruwające mozgi",bo nigdzie tych drugich nie jest brak. Net, aż roi sie od takowych.

Wisz co ja mysle ze ZAZDROŚNIKÓW i CZEPIALSKICH powinno sie trzymać w specjalnym dziale uprzednio stworzonym dla nich. Tam miedzy soba uprawiali by zadowalające ich sadystyczne praktyki. No ale Bóg kazal na być Razem, wiec musimy sie znosić wzajemnie.

[...] a zazdrościć i wytykać przeszkadzać mu moze każdy "poroniony ZAZDROŚNIK"...
pokorny, Twoja pokora zbyt mnie przytłacza, bym mógł Ci odpisać, dlatego już się nie podejmę

a powracając do tematu... hm... myślę, że mój Bóg jest właśnie pokorny... myje nogi swoim uczniom


- aga - 23-02-2009 16:16

pokorny napisał(a):(...) ZAZDROŚNIKÓW i CZEPIALSKICH powinno sie trzymać w specjalnym dziale uprzednio stworzonym dla nich. Tam miedzy soba uprawiali by zadowalające ich sadystyczne praktyki.

To stwórzcie osobne miejsce dla agi na forum :mrgreen: Tylko wtedy po co moja obecność tutaj, w izolacji?

*Sadyzm jest zaburzeniem seksualnym. :mrgreen: Jakoś to się nie klei kupy.


- pokorny - 23-02-2009 16:57

Niech Zyja KRĘTACZE - Cytujacy TAK, aby KOTA pupa obrócić od stony ogona....świadczy to o ich publicznie ogladanej "Uczciwości". Brak całego Kontextu, jak nazwać innaczej ?

aga- aleś... się wyrwała ...nawet Cie nie miałem..na myśli...

Cytat:*Sadyzm jest zaburzeniem seksualnym.

I nie tylko... Istnieją SADYSCI gnebiacy w necie w forach ludzi wykorzystując Dokuczliwie Raniac innych bliznich. Czym ? Wlasnie tym Slowem ktore bardzo Rani a im przynosi ten stan zachowania, doslownie jak Sadyscie Wielka Przyjemność. Zwiemy za tem wowczas taki termin zachowan jako :
........Sadyzm>
Cytując znawcę psychiki człowieka Ericha Fromma:

"Znamy trzy rodzaje skłonności sadystycznych.. Pierwsza polega na uzależnieniu innych od siebie, by mieć nad nimi absolutną i niegraniczoną władzę, by uczynić z nich narzędzie i ugniatać jak glinę w ręku grancarza. Drugi wypływa z wewnętrzengo pragnienia, aby nie tylko rządzić bezwględnie innymi, lecz ich eksploatować, wykorzystywać, patroszyć i - że się tak wyrażę -wysysać z nich wszystko co jadalne. Pragnienie takie może się odnosić zarówno do rzeczy materialnych, jak i niematerialnych, na przykład uczuć lub intelektu danej osoby. Trzeci rodzaj skłonności sadystycznych to chęć zadawania innym bólu albo oglądania ich cierpień. Mogą to być cierpienia fizyczne, częściej jednak są to cierpienia duchowe. Idzie tu o krzywdzenie czynne, poniżanie, wprawianie drugich w zakłopotanie albo oglądanie ich w poniżającej czy kłopotliwej sytuacji."

poniżanie psychiczne, niszczenie psychiki człowieka "SŁOWEM"...co stanowi formę Zadowolenia sie owego np, forumowego Sadysty...

Odnosnie tematu: Moim marzeniem jest, aby Kochano Pana Boga Takim Jakim On w Rzeczywistości Jest., gdyz rzeczywistość to nie fantazja.


- aga - 23-02-2009 16:59

Ok., może masz rację. Czyli z definicji wynika, że jestem sadystą :twisted: Wprawdzie żadna nowość...


- pokorny - 23-02-2009 17:06

Jeszcze Cie nie poznałem wiec nie wiem, jak masz obiekcje wal prosto do spowiedzi ... Szczęśliwy


- aga - 23-02-2009 17:22

....a ponieważ sadyzm jest zaburzeniem osobowości, co znaczy, że człowiek "nie jest sobą" tylko tym, kim nie chce być, a jego natura jest inna, to znajduje usprawiedliwienie dla niegodziwych czynów Szczęśliwy i tym sposobem musicie być dla sadystów miłosierni i wyrozumiali, bo nie wiedzą co czynią Szczęśliwy

A tak poza tym to może wróćmy do tematu.


- pokorny - 23-02-2009 17:57

Wiesz aga co? ...ten, kto mieczem wojuje od miecza łeb mu spada... Szczęśliwy

I tak tez jest z tym sadyzmem " mamy ucierać charakter człowieka - dokladnie jak żelazo się dociera", czyli charakter sadyscie tez mozemy przycierać.. docierać dotąd, aż dotrzemy... Szczęśliwy Jak sadysta mysli ze tylko jemu wolno to się cholernie myli... Szczęśliwy

Moj Bóg kazał upominać ...nie równo stąpającego... Samochód się dociera, by dobrze jechal i tak samo człeka czeka dotarcie, by koślawo nie kroczył... :diabelek:

Na wielu forach czepialscy sadysci tak pisza, jak Ty a ja im uświadamiam ze nam tez wolno żelazo docierać...


- aga - 23-02-2009 18:10

pokorny napisał(a):Wiesz aga co? ...ten, kto mieczem wojuje od miecza łeb mu spada... Szczęśliwy

Dokładnie, więc jeśli ktoś się nade mną znęcał przez całe lata to mam okazję się teraz odegrać, czyż nie? :twisted: Szkoda wprawdzie, że w takich razach cierpią ludzie, którzy bezpośrednio nade mną się nie znęcali. Sadyzm ma to do siebie właśnie, że ofiarami zemsty są ludzie, którzy jako gatunek ludzki przypominają innych sadystów, którzy uczynili ofiarę sadystą Szczęśliwy I koło się zamyka.
Może przenieśmy się do innego miejsca? Mam pewien pomysł: http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=4056&start=30


- pokorny - 23-02-2009 18:19

Moj Bog uczy mnie iz mam byc daleki dokuczaniu i mam byc daleki zemście. idz se wojuj z kim innym. jak mi depniesz na odcisk to inna sprawa, nie kuś mnie tu do grzechu, bo tez nieraz boleśnie kąsam. A po co ma Cie zaboleć ?


- aga - 23-02-2009 18:31

pokorny napisał(a):idz se wojuj z kim innym. jak mi depniesz na odcisk to inna sprawa, nie kuś mnie tu do grzechu, bo tez nieraz boleśnie kąsam. A po co ma Cie zaboleć ?

Znaczy mam rozumieć, że to do mnie uwaga, pokorny? Szczęśliwy Bo już się pogubiłam.
To nie jest stosowny wątek do tego rodzaju dyskusji. Proponuję, by moderacja przeniosła pod wskazany adres kilka ostatnich postów. Zresztą jako ciąg dalszy do tego, co napisałam tam przed chwilą.
Moje rozważania są czysto teoretyczne, nie żadne groźby, więc może nie warto się ekscytować póki co.


- pokorny - 23-02-2009 19:18

Ja tez poprosze o wywalenie tej, ze tak nazwe po imieniu własnym "nedznej prowokacji", dzieki której powstaje lekceważenie głównego tematu. również przepraszam ze tego offtopa.
mnie sie nie przewidzialo aga widze Ciebie w ostatnich postach a Ty widzisz jeszcze kogoś ?


- M. Ink. * - 23-02-2009 19:19

pokorny napisał(a):tak samo człeka czeka dotarcie, by koślawo nie kroczył...
o tak... święte słowa... Uśmiech dlatego nie można tracić nadziei, że i pokorny będzie kiedyś pokorny... :hm:

tylko - jak już słusznie zauważono - co to wszystko ma niby wspólnego z tym, jaki jest twój Bóg...? :-k


- aga - 23-02-2009 20:00

pokorny napisał(a):mnie sie nie przewidzialo aga widze Ciebie w ostatnich postach a Ty widzisz jeszcze kogoś ?

Nie rozumiem zupełnie o co biega. Ja nikogo nie prowokuję, bynajmniej. Nie tym razem. Chciałam się upewnić, czy tamte Twoje "groźby" to było na poważnie czy żart jakiś. I ze zdumieniem stwierdzam, że jednak to nie był żart.

M. Ink. * napisał(a):tylko - jak już słusznie zauważono - co to wszystko ma niby wspólnego z tym, jaki jest twój Bóg...? :-k

Otóż to, dlatego prośba do moderacji, by nie wyrzucała do śmietnika czy gdzieś tam, tylko konkretnie do tematu z KKK o przykazaniu nie zabijaj! bo pisałam tam mniej więcej na ten temat to by był dalszy ciąg czy coś Język


- pokorny - 23-02-2009 20:53

Po prostu nie swirujcie i wypadnijcie z tego tematu i wiecej nie offftopujcie, bo ja nie mam zamiaru. Jak Ty mnie ugryziesz i głupio pytasz czy jak ja Cie Tez ugryze. :diabelek: Nie róbcie tu piaskownicy. Nie gryz mnie to ja Cie nie ukąszę, na mnie widok 10000000 forumowiczów Twoich pomagierów ....kompletnie nie działa..zrozumiala czy nie zrozumiała. :aniol: :* :* Macie pyska i wynośmy sie stad...SLONECZKA kochane !!!


- aga - 23-02-2009 21:48

pokorny napisał(a):Po prostu nie swirujcie i wypadnijcie z tego tematu i wiecej nie offftopujcie, bo ja nie mam zamiaru. Jak Ty mnie ugryziesz i głupio pytasz czy jak ja Cie Tez ugryze. :diabelek: Nie róbcie tu piaskownicy. Nie gryz mnie to ja Cie nie ukąszę, na mnie widok 10000000 forumowiczów Twoich pomagierów ....kompletnie nie działa..zrozumiala czy nie zrozumiała. :aniol: :* :* Macie pyska i wynośmy sie stad...SLONECZKA kochane !!!

Pozwolę sobie zauważyć, że to Ty w dalszym ciągu piszesz nie na temat i w ogóle o co Ci chodzi? Zastanawiam się, czy masz specyficzne poczucie humoru, czy urojenia? Bo ja nikogo tutaj nie atakuję, a w Twoją agresję teraz jakoś trudno mi uwierzyć, bo nie masz ku niej żadnych powodów, naprawdę Przytulanie