Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Jaki jest Twój Bóg? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Nasza wiara (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Jaki jest Twój Bóg? (/showthread.php?tid=2770)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


- Annnika - 03-04-2011 21:10

M. Ink. * napisał(a):to nie siedzę tam bez sensu i nie truję d...py, tak, jak ty to tutaj robisz.

I za to między innymi leci warn.


- Nicol@ - 03-04-2011 22:26

Kyllyan napisał(a):Nicol napisał/a:
... przecież religia nie różni ludzi, religia to tylko inny światopogląd, a Bóg jest jeden i ciągle ten sam.
Mogłabyś rozwinąć? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Czy mam rozumiec, że wg Ciebie to wszystko jedno, czy wielbię Boga w Trójcy jedynego, Jehowę, Allacha, Krysznę czy Swantewida - bo to przecież w sumie ten sam Bóg?
Drogi Kyllyanie, ja wierzę tylko w Jednego Boga w Trzech Osobach Boskich i o Takim Bogu mówię. Miałam w zamyśle zażegnanie konfliktu między userami, chciałam ich, że tak powiem - pojednać, żeby sobie nie skakali do oczu.


M. Ink. * napisał(a):Nicol@ napisał/a:
Inky, ty zapytałeś złośliwie trochę

Analizowałem to pytanie zanim je zadałem. Nie jest to pytanie złośliwe, a potępiające głupie marudzenie, czyli de facto potępiające ludzką głupotę.

aga napisał/a:
A Ty?

Ja nie marudzę. Jak nie mam gdzieś czego szukać, to nie siedzę tam bez sensu i nie truję d...py, tak, jak ty to tutaj robisz.
No... i takie podejście do sprawy bardzo mi się nie podoba. Nie ładnie. i chociaż moja opinia na pewno cię nie interesuje, to jednak musiałam ją wyrazić. I wydaje mi się to być twoim problemem. Czy na pewno przeanalizowałeś to, co napisałeś? Tego chyba nie!


- M. Ink. * - 04-04-2011 07:06

Annnika napisał(a):I za to między innymi leci warn.
C'est la vie. Powiem komuś prawdę, to jeszcze mi odpowiedzą, że jesteś chamem Duży uśmiech


- pafni - 04-04-2011 08:34

Taką prawdę można w buty ze słomą włożyć rzeczywiście.
Dałeś dziewczynie w twarz.


- M. Ink. * - 04-04-2011 16:52

chyba się wzruszę Szczęśliwy


- Annnika - 04-04-2011 21:07

Inky - drugiego chcesz :?: bo jak będziesz się tak zaperzał to w końcu cię poniesie. A Adze należą się przeprosiny. A ot po tobie skruchy nie widzę.


- M. Ink. * - 04-04-2011 21:27

Annnika napisał(a):Inky - drugiego chcesz :?:
prawdę mówiąc jest mi to obojętne

Annnika napisał(a):A Adze należą się przeprosiny.
możliwe; na razie moim szacownym zdaniem dostała to, na co sobie zasłużyła, nawet jeśli musiałem za to dostać ostrzeżenie; i dopóki nie zmienię zdania, pozostanę w swym przekonaniu

Annnika napisał(a):A ot po tobie skruchy nie widzę.
nie będę cię okłamywał - nie ma we mnie zbyt wiele skruchy, co najwyżej pierwsze przebłyski pytania, że może jednak nie mam racji co do formy mej wypowiedzi względem niej (bo co do treści, to prawie nie mam wątpliwości, że rację miałem)

teraz orbituję między poczuciem niesprawiedliwości z twojej strony a refleksją nad instynktem stadnym ludzkich społeczności, który to instynkt zatrzymuje się na powierzchni i nie sięga głębszych refleksji; dobrze mi na tych wyżynach, w dystansie do dziecinnego "czarno-białego" postrzegania rzeczywistości; chyba tu tymczasem pozostanę i poczekam, aż dzieci dorosną 8)


- Annnika - 04-04-2011 23:01

M. Ink. * napisał(a):chyba tu tymczasem pozostanę i poczekam, aż dzieci dorosną 8)

No wiesz... nikt ci się nie każe tak tutaj z nami dzieciakami męczyć... zawsze możesz sobie znaleźć stosowniejsze dla ciebie towarzystwo.


- M. Ink. * - 05-04-2011 07:23

skoro eufemistycznie mówisz mi dokładnie to samo, co ja adze, to niezrozumiałym jest, dlaczego tylko ja dostaję ostrzeżenie, a ty nie i dlaczego to niby ja mam ją przepraszać, a ty mnie nie Szczęśliwy utwierdza mnie to w przekonaniu, że miałem 100% racji i słusznie ją ochrzaniłem :lol2: utwierdza mnie to również w opinii, że masz do mnie zaszłe osobiste uprzedzenie, które wynika z mojego wykazywania irracjonalności twojego podejścia do niektórych rzeczy :krzywy: nie będę zatem nalegał twym fałszywym namowom, bo wszak nie ja tu marudzę, a aga Duży uśmiech mi tu dobrze, gdy patrzę, jak dzieci rozwijają się i jak ich mózgi zaczynają w końcu myśleć - dlatego tak jak zapowiedziałem, pozostanę, poczekam i będę obserwował :twisted:


- Nicol@ - 05-04-2011 11:09

M. Ink. * napisał(a):i i słusznie ją ochrzaniłem
(czyt. Agę)
inky, tak, bardzo oględnie to napisałeś, tak #-o . Wiesz. mnie po twoich wypowiedziach cisnęły się na usta słowa dokładnie takie, jakich użyła Annika, że skoro męczy cię nasze - dzieci towarzystwo, to masz wybór, czyli to, co podpowiedziała ci Annika. Dokonałeś innego wyboru, tj. opcji wg swojego uznania i niestety dla ciebie: musisz męczyć się z nami - niedorosłymi dziećmi. A nam jest miło gościć ciebie - autorytet wielkiej klasy, człowieka o wielkim prestiżu.!!!
M. Ink. * napisał(a):dlaczego tylko ja dostaję ostrzeżenie, a ty nie

Z tej prostej przyczyny, że to Annika jest adminem na tym forum i to m.in. ona dba tu o porządek. Chyba ci wystarczy tyle tłumaczenia.
M. Ink. * napisał(a):tak jak zapowiedziałem, pozostanę, poczekam i będę obserwował
Miłych obserwacji inky. :shock:
Piszę mniejszymi, bo to OT. przepraszam.


- M. Ink. * - 05-04-2011 11:45

Nicol@ napisał(a):Chyba ci wystarczy tyle tłumaczenia
nie;

uważam, że jest do mnie uprzedzona - daje temu wyraz po raz kolejny na tym forum ;(

Nicol@ napisał(a):A nam jest miło gościć ciebie - autorytet wielkiej klasy, człowieka o wielkim prestiżu.!!!
bawią mnie żałosne sarkazmy Duży uśmiech

Nicol@ napisał(a):skoro męczy cię nasze - dzieci towarzystwo
nie tyle męczy, co bawi Szczęśliwy

czasem lubię rozgrymaszoną i rozwydrzoną dzieciarnię strofować - tak, jak agę;

Nicol@ napisał(a):Miłych obserwacji inky.
cieszę się, że poświęcasz mi tak wiele uwagi, bo widzę na zdjęciu, że niezła z ciebie dzida - chyba, że to nie twoje; szkoda, że jesteś już mężatką :*

:roll2:


- heysel - 05-04-2011 13:18

M. Ink. * napisał(a):bo widzę na zdjęciu, że niezła z ciebie dzida - chyba, że to nie twoje; szkoda, że jesteś już mężatką
[Obrazek: Czlowiek-prehistoryczny-z-dzida-figurka_...P39701.jpg]


- M. Ink. * - 05-04-2011 13:22

back to nature! 8)

nawet podobny Szczęśliwy

:mrgreen: och, jak ja uwielbiam absorbować wasze umysły swoją osobą :mrgreen: jest mi tu istnie megatrollistycznie :mrgreen:


- Sant - 05-04-2011 14:19

Koniec Off- topu.!!!!


- heysel - 05-04-2011 18:19

Kyllyan napisał(a):wszystko jedno, czy wielbię Boga w Trójcy jedynego, Jehowę, Allacha, Krysznę czy Swantewida - bo to przecież w sumie ten sam Bóg?
Ten sam bóg, różne jego wyobrażenia.