Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
duszyczka - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: duszyczka (/showthread.php?tid=2808)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- duszyczka - 31-10-2007 20:49

no chciała bym ale tam nie ma koni które mnie ineresują araby tez są fajne ale to nie to co fryzkiOczko ;P


- Rachel - 31-10-2007 20:52

Cytat:Uśmiechnij sięOczko W jakim celu miały by byc te swiecenia kapłanskie???
przeczytaj uważnie Oczko to zrozumiesz.


- duszyczka - 31-10-2007 20:56

Cytat:przeczytaj uważnie Oczko to zrozumiesz.


własnie nie rozumiem :/ :/


- Malutka - 08-11-2007 10:53

Hey duszyczko Uśmiech
Mamy podobne zainteresowanie, też kocham konie Uśmiech
Pozdrawiam



- duszyczka - 10-11-2007 16:24

Malutka napisał(a):Hey duszyczko Uśmiech
Mamy podobne zainteresowanie, też kocham konie Uśmiech
Pozdrawiam


przynajmniej kotos Duży uśmiech Duży uśmiech


- Tamciulam - 10-11-2007 17:29

a ja tylko lubię patrzeć na konie Duży uśmiech


- nieania - 10-11-2007 17:48

Ja też uwielbiam koniki.. Uśmiech


- duszyczka - 10-11-2007 17:53

mh patrzenie tez jest dobre ale lepsze sa wrazenia z przebywania przytulania sie i wogóle Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech



KTO MI USUNĄŁ FRYZA????????????????????

PRZYZNAC SIĘ!

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Sob 10 Lis, 2007 17:19 ]
Ja nie słowo daje :!: (Annnika)



- Annnika - 10-11-2007 18:20

Fakt, koniki są strasznie przytulne Oczko - i wbrew obiegowym opiniom wcale nie śmierdzą Oczko


- duszyczka - 10-11-2007 18:33

KONIE PACHNAOczko Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 19:23 ]
chcę cos dodacOczko


Może zacznę od początku.

Wszystko zaczeło sie 16 kwietnia2006r w Januszewien około 11:30 gdy wyszłam na dwór przed moim domkem jeździły 3 konie Centaur, Golden Boy ni i KUba ponieważ za czeło sie to wszysrko dopiero rozkręcać były tylko 3 koniki>
Moja koleżanka lomżowała.(ja sama nigdy bym na konia nie wsiadła) Lecz ona mnie namówiła i od tamtej pory konie to zwierzęta bez których życie nie ma sensu jeździłam wtedy na kubie. I tak zaczeła sie moja przygo da z końmi. lecz to nie koniec. potem w kazy weekend chodziłam i jeździłam na Kubie.
Potem przywieziono kuce Frezje(matke) i Finezje (córke) następnie jeździłam chwilowo na nich poniewż Kubę zabrano. Lecz w czoraj była rocznica jak pierwszy raz wsiadłam na Golden Boya. Było sietnie ten konik ma cos takiego w sobie popprostu nie da sie opisać to on był moim ulubieńcem!! Na nim nauczyłam się podstaw jeździectwa.
Następnie w wakacjepprzywieziono Lage fajną kobyłkę ale nie tak fajną jak Gold. Potem na niej kontynowalam nauke.
I pod koniec wakacji przywieziono ją. Piękną gbidą z gwiazdką na pyszczku LULU gdy ją zobaczyłam odrazu wiedziałam że to koń na którego grzbiecie będe jexdzić. stało sie 2września2006r. Pierwszy raz na nią wsiadłam od tamtej pory nikogo tak nie kochamm oprócz jej? Miałysmy wzloty i upadki ale zawze będziemy razem. No to 2 października oddałam swój 1 skok z Lulu było super pamiętam jak wczoraj. po kilku dniach po niefrasobliwym skoku naderwałam mięnie pachwinowe co wyeliminowało mnie na 2,5 miesiąca zjeździectwa. Lecz sie nie poddałam gdy wróciłam zaczęłam jeździć na LULU oczywiśćie i na wspaniałym GOLDEN BOYU lecz niedługo go zabrano ale przedwczoraj wrócił.I tak jeździłam do puki nie nastał ten nieszczęsny upadek 3marca2007 gdy Spadłam i zerwałam sobie więzadła przednie krzyzowe.
Nie oge jeździć jeszcze z co najmiej 2 lata ponieważ musze czekać na rekonstrukcję tych więzadeł.
Gdyby nie konie to bym nie przetrwała tej cieżkiej i bolącej choroby.

To lulu nauczyła mnie kochać wierzyć i mieć nadzieję

Konie są moim azylem

Miejscem gdzie sie czuje bezbpieczna i doceniana

Nigdy nie zapomnę moich najszczęslwszyh dni spędzonych z nimi


no wiadomo moja ulubiona rasa to fryzikiOczko Duży uśmiech Duży uśmiech


- ksiaze-z-bajki - 02-12-2007 16:00

Koń jak to koń zwierzak Język


- duszyczka - 02-12-2007 16:03

Cytat:Koń jak to koń zwierzak Język


mh

powiem znaczy sie napisze krótko

kazdy zwieraczek jest inny i wyjatkowy kazdy kocha jekieś mniej a jakies wiecej

ja kocham koniki któreo których złego słowa nie powiem nawet po tym co sie wydarzyło w moim życiu.


- Polonium - 07-12-2007 21:17

Witaj duszyczko. Pytałaś w ShoutBox-ie,co słychać. Odpowiem tutaj,gdyż do 30 grudnia ze ShoutBox-a wybywam. :arrow:

Wczoraj miałem wymieniany wiatraczek w komputerze,bo poprzedni przestał działać. :? A tak poza tym to w domu i na forum jestem. Czasem posłucham muzyki czy zerknę na irlandzką stronkę. A Brighton to nazwisko-nick używane dla większej anonimowości. 8)


- duszyczka - 07-12-2007 21:27

ahaOczko

no u mnie nie zaciekawie mozęsz luknąc na co mnie boli


a tak poza dostałam 4 z matmy

dlaczego nie piszesz w ShoutBox-ie


- Polonium - 07-12-2007 22:05

duszyczka:
Cytat:dlaczego nie piszesz w ShoutBox-ie

Takie drobne postanowienie przedłużone do 30 grudnia. W Sylwestra nie da się być cicho. Życzenia są do składania.