Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Anuszka - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Anuszka (/showthread.php?tid=2828)

Strony: 1 2 3


Anuszka - Anuszka - 07-10-2007 16:32

Witam wszystkich Uśmiech Nazywam się Ania, mam 35 lat mieszkam w Katowicach, bardzo lubię zwierzęta, mam trzy koty i pieska Sarę ma teraz trzy miesiące Uśmiech


- Rachel - 07-10-2007 16:34

a co porabiasz w Katowicach?
a te psy z kotami sie nie pozabijają? :diabelek:


- Ks.Marek - 07-10-2007 16:35

Cytat:a te psy z kotami sie nie pozabijają?
U Ani są czasy eschatologiczne: koźlę wraz z wilkiem sypia, dziecko wkłada rękę do gniazda żmij. Wszycy doświadczają pokoju i sprawiedliwości.


- Rachel - 07-10-2007 16:36

To zmienia postać rzeczy Uśmiech to jeżeli tak to może zakupie sobie psa i może nie bedzie chciał mnie zjeść :diabelek:


- Ks.Marek - 07-10-2007 16:37

Rachel napisał(a):To zmienia postać rzeczy Uśmiech to jeżeli tak to może zakupie sobie psa i może nie bedzie chciał mnie zjeść :diabelek:
Marysiu, a powiedz, czy boisz się psów? Pytam zupełnie serio.


- Anuszka - 07-10-2007 16:37

Rachel napisał(a):a co porabiasz w Katowicach?
Czekam na Komisję lekarską


Rachel napisał(a):a te psy z kotami sie nie pozabijają? :diabelek:

Narazie akceptują się Uśmiech


- Rachel - 07-10-2007 16:39

Ks.Marek napisał(a):Marysiu, a powiedz, czy boisz się psów? Pytam zupełnie serio.
jo, boje się. Ale ten lęk pojawił się póżniej. jak byłam dzieckiem było wszystko ok do czasu. Tak samo się boje kotów. Ale na szczęście ksiązki mnie nie atakują :diabelek:

Anienka napisał(a):Czekam na Komisję lekarską
oooo... coś poważnego..? jeśli pytania za śmiałe, z góry przepraszam Przytulanie :*


- Ks.Marek - 07-10-2007 16:39

Rachel napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Marysiu, a powiedz, czy boisz się psów? Pytam zupełnie serio.
jo, boje się. Ale ten lęk pojawił się póżniej. jak byłam dzieckiem było wszystko ok do czasu. Tak samo się boje kotów. Ale na szczęście ksiązki mnie nie atakują :diabelek:
Więc bądź przygotowana na to, że niemal kązdy pies będzie reagował na ciebie z nerwem.


- Rachel - 07-10-2007 16:40

wiem o tym doskonale. człowiek nie maszyna i nie da sie wyłączyć od tak czegoś.


- Ks.Marek - 07-10-2007 16:45

Rachel napisał(a):wiem o tym doskonale. człowiek nie maszyna i nie da sie wyłączyć od tak czegoś.
Ale nasz parafialny Chester - wilczur może i by ci pomógł dojśc do ładu z tym lekiem...


- Rachel - 07-10-2007 16:49

Domyślałam się że jest jakiś parafialny piesio. tylko że jakbym go zobaczyła automatycznie kule by się, do niczego nadały,bo fruwać bym się automatycznie nauczyła :diabelek: :lol2:


- Annnika - 07-10-2007 16:51

Anienko, zazdroszczę ci troszeczkę tej czeredki żywej Język

Na pewno z nią wesoło Uśmiech


- Anuszka - 07-10-2007 18:28

Sara stale chce się bawić, wszystko gryzie Uśmiech


- Polonium - 09-10-2007 20:20

A jaką muzykę i język lubisz najbardziej ?


- gradzia - 10-10-2007 23:37

a ja mam dwa psy i dwa koty i się kochają bardzo. śpią razem zgodnie, bawią sie razem. Do niedawna byla jeszcze jedna Sunia, która kocieta raz zabrała od matki i sama je karmiła mlekiem które nagle się jej w przypływie uczuć matczynych pojawiło w sutkach.