Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
jak znikaja smiertelne choroby. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Krótkie Świadectwa (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: jak znikaja smiertelne choroby. (/showthread.php?tid=2868)



jak znikaja smiertelne choroby. - Anonymous - 15-10-2007 10:58

Chciałam sie z wami podzielić tym co nie dawno uczynił Bóg w życiu młodego chłopaka. Otóż chłopca tego poznałam w szpitalu (opiekowałam sie nim bo jestem pielęgniarką). Chłopak trafił do nas OIOM'u ma 27 lat . Lekarze podejrzewali u niego wirusa HIV, oczywiście pobraliśmy krew i próbki jak zwykle w takich sytuacjach wysyła sie do Warszawy. Po kilku dniach dostaliśmy telefon ze ów chłopak jest HIV pozytywny. Wiadomość od razu została mu przekazana. Delikatnie mówiąc chłopak sie załamał , zastanawiał sie skąd to sie wzięło w jego krwi. Jakoś tak wypadło ze w tym okresie jak leżał u nas na oddziale u nas w mieście była Msza z MODLITWA O uzdrowienie. na tej Eucharystii modliłam sie właśnie w jego intencji, gdyż było z nim naprawdę źle. Po tygodniu przyszły wyniki pisemne i okazało sie ze tego wirusa nie ma. Po prostu zniknął. Jestem pewna ze to Bóg uczynił ten cud. Za to chwała Panu Duży uśmiech


- Ks.Marek - 16-10-2007 12:10

ktoś napisał(a):Pierwszy dodatni wynik badania anty HIV nie jest podstawa do rozpoznania zakażenia. Badanie to należy powtórzyć w surowicy uzyskanej z następnego pobrania krwi. W przypadku uzyskania kolejnego dodatniego wyniku należy wykonać test potwierdzenia. Najczęsciej stosowana jest metoda immunoblotingu, nazywana popularnie testem Western blot, która również polega na wykrywaniu przeciwciał; antygeny wirusowe uzyskane w wyniku elektroforetycznego rozdziału białek wirusa sa umieszczone na pasku nitrocelulozowym - Uwidaczniaja się one w wyniku reakcji antygen - przeciwciało. Za dodatni wynik uznaje się wykazanie w badanej surowicy przeciwciał dla co najmniej trzech białek wirusowych, kodowanych przez przynajmniej dwa geny HIV.
http://www.hivinfo.strefa.pl/testy.html
Co nie zmienia postaci rzeczy, że i modlitwa jest konieczna i na dodatek działa cuda. Nie raz myślę kazdy z nas się o tym przekonał.


- pafni - 18-01-2008 08:07

agacias napisał(a):po tygodniu przyszly wyniki pisemne i okazało sie ze tego wirusa nie ma . po prostu zniknął.jestem pewna ze to Bóg uczynił ten cud.
A jak inni pacjenci?


- Ks.Marek - 18-01-2008 15:11

Cytat:A jak inni pacjenci?
A po co to komu wiedzieć? Przecież mowa jest o konkretnym człowieku i o takich samych, konkretnych okolicznościach. Wg mnie to pytanie, które stawiasz, jest zupełnie zbędne.


- pafni - 04-05-2008 12:39

Ks.Marek napisał(a):
Cytat:A jak inni pacjenci?
A po co to komu wiedzieć? Przecież mowa jest o konkretnym człowieku i o takich samych, konkretnych okolicznościach. Wg mnie to pytanie, które stawiasz, jest zupełnie zbędne.
jasne....


- Komzar - 29-06-2008 16:57

Jak się teraz czuje ten chłopak?


- hailee - 29-06-2008 16:59

Komzar napisał(a):Jak się teraz czuje ten chłopak?
hehe pewnie jak nowonarodzony, a jak się ma czuć? :mrgreen:


- Annnika - 29-06-2008 17:26

Agacias nie ma od listopada na forum, raczej nie odpowie :krzywy: