Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Pytanie - co to za utwór?? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pytanie - co to za utwór?? (/showthread.php?tid=3004)



Pytanie - co to za utwór?? - CarnivalKing - 02-12-2007 23:32

Witam,

Ostatnio usłyszałem piękny utwór śpiewany prawdopodobnie po łacinie, ale niestety nie mam pojęcia jak sie nazywa. Może ktoś z duchownych będzie mi w stanie pomóc?? Proszę bardzo, bo pieśń jest ślicznaUśmiech

http://rapidshare.com/files/73869072/realm_of_plagues.mp3.html (umieściłem plik na rapidshare, mam nadzeje, że to nie problem)

Pozdrawiam
R


- Rachel - 03-12-2007 01:44

CarnivalKing napisał(a):http://rapidshare.com/fil...lagues.mp3.html (umieściłem plik na rapidshare, mam nadzeje, że to nie problem)
dla mnie problem. Mam prox-y i nie moge z tej stroni ściągać, więc nie ma możliwości abym odsłuchała tą piosenke Smutny


- CarnivalKing - 03-12-2007 08:47

Hmm a znasz jakis inny sposób aby można było to ściągnąć??? Jestem zielony z informatyki:/


- Rachel - 03-12-2007 17:03

Jeżeli posiadasz piosenke na kompie, byś np.mógł mi przesłać e-maliem. :mrgreen:


- gradzia - 06-12-2007 16:13

jest to pieśn pogrzebowa : realm of plagues - tytuł pojawia się w winapie jak tylko się go otworzy

[ Dodano: Czw 06 Gru, 2007 15:31 ]
chyba sie pośpieszyłam za bardzo albo to jest ten utwór tylko w łacińskiej wersji :-k


- Rachel - 06-12-2007 20:45

gradzia, czy byś mi przesłała?


- CarnivalKing - 07-12-2007 21:54

Realm of Plagues to tytuł utworu, z którego wyciąłem ten fragment. Był zsamplowany jako intro.
Rachela i inniUśmiech :
zalogujcie się na o2.pl jako:
login: realmofplagues
haslo: ewangelizacja

Utwór jest w załączniku mejla z tematem Pieśń.

Dzieki z górry! Uśmiech

[ Dodano: Pią 07 Gru, 2007 21:46 ]
Poddaje się:/ o2 doprowadza mnie do szału!!!!! pewnie z 20 razy próbowałem załączyć ten plik do wiadomości i nie da rady. Jeśli ktoś może to niech to zrobi bo ja juz nie mam siły


- Rachel - 08-12-2007 01:35

CarnivalKing, nic nie ma Smutny


- CarnivalKing - 08-12-2007 17:47

Rachel w końcu mi się udało to wrzucić na skrzynkęUśmiech dzięki za zainteresowanie.


- Rachel - 08-12-2007 18:35

CarnivalKing, teraz juz jest Przytulanie :jupi:


- gradzia - 10-12-2007 01:14

przepraszam Rachel że nie wysylalam, ale dopiero dzisiaj odczytalam twoja prośbę a widze już ze masz ten utwór.

[ Dodano: Pon 10 Gru, 2007 00:16 ]
CarnivalKing napisał(a):Realm of Plagues to tytuł utworu, z którego wyciąłem ten fragment. Był zsamplowany jako intro.
aha, ale wiesz z tego co słyszałam w winampie, próbowałam wpisac w wyszukiwarce słowa i nic nie znajdywało, więc tego na necie chyba nie ma albo z moim słuchem coś jest nie tak Uśmiech, poza tym troche mi to włoski przypomina bardzije niż łacinę choć są one podobne w końcu.


- Rachel - 10-12-2007 01:36

gradzia napisał(a):aha, ale wiesz z tego co słyszałam w winampie, próbowałam wpisac w wyszukiwarce słowa i nic nie znajdywało, więc tego na necie chyba nie ma albo z moim słuchem coś jest nie tak , poza tym troche mi to włoski przypomina bardzije niż łacinę choć są one podobne w końcu.
tak samo. Nie wiem czemu się tak dzieje. Pytałam się inne osoby, i nie znają tego utworu. A co tyczy się łaciny, to sam tytuł mi się staje podejrzanie nie-łaciński [jedynie, że ja już nie czaje co to łacina 8-[ ]


- CarnivalKing - 08-01-2008 21:48

Dzieki i tak za pomoc! "Realm of plagues" oznacza "Królestwo Plag", ale to tytuł całego utworu a fragment, o który mi chodzi jest zsamplowany jako intro do tego kawałka. Proszę duchownych z tego forum, może Wy będziecie mi w stanie pomócUśmiech