Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Urządzenia wspomagające NPR - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Rodzina Katolicka (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Urządzenia wspomagające NPR (/showthread.php?tid=3087)



Urządzenia wspomagające NPR - ddv - 06-01-2008 10:01

Coś drgnęło najwyraźniej w dobrym kierunku i coraz częściej zaczyna się mówić i pisać a także - realnie działać nie tylko w kierunku propagowania ale i "ułatwiania życia" osobom pragnącym stosować metody naturalne.
Obecnie powstaje urządzenie "sen o poranku".
http://www.apt.republika.pl/
Cytat:"ATOs" to informacje na temat automatycznego termometr owulacyjnego ATOs J5M. Unikalnego urządzenia, umożliwiającego pomiar temperatury ciała w czasie snu . Termometr został skonstruowany z myślą o matkach małych dzieci , ponieważ mają one duże trudności z porannymi pomiarami temperatury. ATO-s powstał w wyniku realizacji projektu "Sen o poranku". Jeżeli chcesz ułatwić sobie życie i pomóc w pracach nad automatycznym pomiarem temperatury to weź udział w projekcie "Sen o poranku".


W dziale "Technika w NPR" znajdziesz opisy i porównania urządzeń wspierających metody NPR, dostępnych w Polsce i za granicą. Testy termometru Microlife 1622 oraz sposoby pomiaru temperatury. Tłumaczenia i streszczenia artykułów naukowych na temat podstaw Naturalnego Planowania Rodziny. Artykuły na temat obecnego stanu NPR w Polsce oraz możliwości jego rozwoju.


(...)
Jest ono co prawda jeszcze w fazie prób - jednak wszystkich chętnych sądzę że warto zaprosić do współpracy i rozpropagować dalej tą pożyteczną inicjatywę Uśmiech

A tak na marginesie ...
Komuś stosowanie metod naturalnych może wydać się trudna drogą - jednak zwykle to co trudne i dąży dla dobra jest piękne
Polecam każdemu Uśmiech


- Annnika - 06-01-2008 15:45

Ja z radoscią zauważyłam przedwczoraj wątek na forum młodzieżowym Dni Młodzieży Wołczyna - zainteresowanie NPR - zdaje się, że będziemy robić mini kurs Oczko


- gradzia - 10-01-2008 23:50

Cytat:Ja z radoscią zauważyłam przedwczoraj wątek na forum młodzieżowym Dni Młodzieży Wołczyna - zainteresowanie NPR - zdaje się, że będziemy robić mini kurs Oczko
bardzo dobrze że ludzie się interesują tym, sama już co nieco czytałam Uśmiech