Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Propozycje co do forum - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: Propozycje co do forum (/showthread.php?tid=3119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- TOMASZ32-SANCTI - 23-12-2010 16:01

Ja proponuje pisać o takich sprawach do moderatora podając od razu link do tematu, wtedy można od razu zaczać działać. Dziekuje jednak za uwagę i postaramy sie tematy uporządkować, aczkolwiek trudno jest nad wszystkim zapanować. Mam nadzieję, że moderatorzy zajmą sie uporządkowaniem tematów, ale użytkownicy też niech podaja od razu linki do tych tematów, w których nastąpił bałagan i trzeba temat uporządkować.

Po cześci też zgadzam sie z santem - niektóre tematy są zblizone, sprawy omawiane są w jakis sposób powiązane, więc nie wszystko można od tak oddzielić, ale postaramy sie aby tematy uporządkować. Nie wielu jednak moderatorów sprawdza wszystkie tematy i tutaj prośba, aby zwracac uwage na takowe, gdzie naprawdę odbiega sie od tematu i starać sie od razu robic porządek z takim tematem : albo tworzyć nowy temat dzieląc ten w którym powstał bałagan, albo wycinając niepotrzebne posty i wrzucając je do archiwum, aby obsługa mogła je najpierw przejrzeć.


- aleksab - 24-12-2010 01:10

Cytat:Cóż - dyskuja poszła w kierunku przez ciebie niepożądanych. Tak mają do siebie dysputy publiczne i nie reżyserowane.
Zresztą może i niezgodnym z twoją projekcją, ale nie zapominaj że to forum jest ewangelizacyjne a nie filmowe.Dyskusja jest zgodna z duchem Forum.

ALE NIE ZGODNA Z TEMATEM !!
Smok,nie chciał dyskutować na temat całej treści ale FILMU !!
Jak tak ci zależy na tej treści to wydziel temat, przecież masz uprawnienia !!


- Annnika - 01-01-2011 23:40

Aleksab, ty także, więc w czym problem :?:


- TOMASZ32-SANCTI - 09-07-2011 11:49

Jak pisałem w SB-ie planujemy zmiany na forum. Beda one przede wszystkim dotyczyły grafiki a więc stworzenia własnego stylu forum, który byłby jednocześnie dopasowany do naszego portalu. Czy będą też inne zmiany? Trudno powiedzieć, raczej z zasad funkcjonowania forum nie wiele się zmieni, zasady są takie jakie są i trzeba się ich trzymać. Możemy względnie wprowadzać jakieś dodatkowe funkcje czy udogodnienia, ale na stylu Przema raczej nie wiele możemy zrobić. Chyba, że wy macie jakieś ciekawe pomysły to zapraszam do ich przedstawiania a admini techniczni postarają się je uwzględnić.i ewentualnie wprowadzić wasze pomysły.

Przedstawiajcie więc swoje pomysły, może uda nam się stworzyć coś nowego i ciekawego na forum, coś co przyciągnie też innych użytkowników. Wiele też zależy od dyskusji - ich poziomu i ciekawych tematów. Można także odkurzać stare tematy a przede wszystkim zakładać nowe ciekawe tematy.

Czekamy więc na wasze propozycje a o wszelkich zmianach będziemy informowali.


- piano - 09-07-2011 16:53

Czy jest już kandydat na grafika, który zrobi styl?


- TOMASZ32-SANCTI - 09-07-2011 20:13

No, liczyłem na ciebie. :mrgreen:


- piano - 09-07-2011 20:57

Nie jestem grafikiem :mrgreen: ale jakby co mogę pomóc w szukaniu kandydata Uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 10-07-2011 10:17

Pomjając oczywiście takich jak Redemptor i jemu podobni. Duży uśmiech


- spioh - 10-07-2011 11:59

hehe, no ja siebie mogę zaproponować o tyle, że jeśli ktoś zrobi szkic to ja taką grafikę mogę przyciąć i podzielić na stosowne pliki pod szablon forumowy


- TOMASZ32-SANCTI - 10-07-2011 12:52

To w razie czego będziesz mogła się skontaktować z Adamo lub Wojtkiem, oni są adminami technicznymi i zajmują się sprawami nowego stylu i grafiki.


- piano - 13-07-2011 19:38

Jeśli można wiedzieć, kiedy tak mniej więcej można się spodziewać tego szkicu, planu dotyczącego nowego stylu forum?

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):To w razie czego będziesz mogła się skontaktować z
Przepraszam bardzo, czy spioh to on czy ona? :hm:


- TOMASZ32-SANCTI - 13-07-2011 23:02

piano napisał(a):Przepraszam bardzo, czy spioh to on czy ona? :hm:

Ono. :mrgreen: Boże stworzenie. :mrgreen: