Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Propozycje co do forum - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: Propozycje co do forum (/showthread.php?tid=3119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- spioh - 12-07-2010 22:43

PS, domyślam się. zastanowiło mnie tylko czemu chciałeś uchodzić za kobietę Uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 12-07-2010 23:29

aleksab napisał(a):Tomku to Forumowicze będą JURY i cie ocenimy

To mam nikłe szanse na wygraną. Odpadłbym już na samym początku. 90% forumowiczów głosowało by przeciw. :diabelek: Jak już startować to z dużą szansa na wygranie. :mrgreen:

kasiek napisał(a):a na najbrzydszą będzie?

Takowa możliwość istnieje. Ale jak w dzień nikogo nie przestraszyłaś to masz marne szanse. :mrgreen:


- PS - 13-07-2010 07:32

spioh napisał(a):PS, domyślam się. zastanowiło mnie tylko czemu chciałeś uchodzić za kobietę Uśmiech
Na forum czasem robię za kobietę, czasem za masona a czasem za satanistę. Daje wiele frajdy, gdy zaczynają z tobą dyskutować jakbyś naprawdę był jednym z powyższych.


- Dawid - 13-07-2010 17:54

PS szuka swojej prawdziwej natury... Duży uśmiech

Oczekujemy na wasze propozycje konkursowe. Jak dotąd w pierwszym etapie rywalizacji wakacyjnej wzięło udział ponad 62 czytelników...


- kasiek - 13-07-2010 18:50

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Ale jak w dzień nikogo nie przestraszyłaś to masz marne szanse.
widzę szanse moje rosną Duży uśmiech


- spioh - 13-07-2010 19:49

PS, to frajda kiedy będąc facetem inni traktują cię jak kobietę? hm...


- PS - 13-07-2010 20:54

Idzie mi koło nosa, co myślą o mnie, ci co dają się nabrać. Martwiłbym się, gdyby wszyscy się nabrali.
Zrobiłem sobie jaja nie pierwszy i nie ostatni raz. Wiele osób od razu rozpoznaje prowokację (omyk, Annnika, heysel) ale są tacy, których łatwo wrobić (Ty, TOMASZ32-SANCTI, Polonium)
:ban:


- TOMASZ32-SANCTI - 13-07-2010 21:45

A chciałbyś bana? :-k :mrgreen: Czasami życzenia się spełniają. My także możemy twoje spełnić - według twojej woli ?? :diabelek: :mrgreen:


- PS - 13-07-2010 22:19

Straszyć to sobie możesz wróble na płocie.
Beze mnie to forum upadnie. Grube ryby w PiS tylko czekają na małe potknięcie (np kolejne ostrzeżenie dla mnie) i forum zostanie zamknięte. Próbuj :-*


- Dawid - 15-07-2010 20:55

PS, nasunęło mi się takie porównanie... Nie od wczoraj mnie prześladujące....
Mianowicie - jesteś takim naszym forumowym Palikotem...

I powiem ci szczerze, brakowałoby mi ciebie...


- TOMASZ32-SANCTI - 15-07-2010 21:03

PS napisał(a):Grube ryby w PiS tylko czekają na małe potknięcie (np kolejne ostrzeżenie dla mnie) i forum zostanie zamknięte.

A to niby dlaczego miałoby być zamknięte? Tym bardziej z twojego powodu? :-k Duży uśmiech


- PS - 15-07-2010 21:40

Dawid napisał(a):Mianowicie - jesteś takim naszym forumowym Palikotem...
Z tą różnicą, że Palikot nigdy nie zostanie masonem.
Jutro jadę do Polski na 2 tygodnie. Będziecie mieli spokój na trochę. [Obrazek: ugly_wink.gif]


- Nicol@ - 15-07-2010 21:53

Widzę, że fajnie się bawicie. Po dłuższej absencji wymuszonej kiepskim zdrowiem powracam na łono forum. Nie sądziłam, że podczas takich wielkich upałów stać jeszcze kogokolwiek na żarty, no i się ... pomyliłam. :roll:
PS von palikot forumowy jest nadal rozbrajająco szczery.
A może by tak zorganizować jakiś konkursik na dopasowywanie ksywek dla każdego z forumowiczów - oczywiście mając na uwadze tylko i wyłącznie ŻARTY.
Wracając do tematu mam wrażenie, że mało forumowiczek zechce wziąć udział w konkursie wspomnianym przez TOMASZA32SANCTI. |Chyba się dziewczyny wstydzą Język :?:


- TOMASZ32-SANCTI - 15-07-2010 23:48

Oj chyba tak, Nicolu. To nie takie nagrody jak na miss world, więc i chęci brakuje do dobrej zabawy.
Dobrym humorem tryska natomiast PS i nadrabia trochę tą zabawę. Ciekawe jak długo PS utrzyma ten dobry humorek? :lol2: :mrgreen:


- Dawid - 17-07-2010 17:01

PS, będzie mi ciebie niezwykle brakowało... Z tej tęsknoty chyba wyląduję w jakiejś eremickiej pustelni i poużalam się nad swoim marnym losem...

Masoni lubili tworzyć katolickie ołtarze etc., żeby w nich umieszczać swoje tajemne symbole... Przyznaj się PS, coś nam sprofanował na forum? :mrgreen: