Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Homoseksualizm... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Ankiety (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Homoseksualizm... (/showthread.php?tid=327)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


- Sivis Amariama - 26-11-2008 18:05

Mnie za to bardzo rozbawił, jak go pierwszy raz usłyszałem Język
Sztywniaki xD


- wloczykij88 - 26-11-2008 18:32

M. Ink. * napisał(a):co do homoseksualizmu, to tak:

Przychodzi gej do lekarza i mówi:
- Mam HIV panie doktorze.
- Dwa kilo grochu, pół litra soku ze śliwek, cztery banany i powtarzać to
wszystko przez tydzień cztery razy dziennie.
- Super! Na pewno pomoże? - pyta gej
- Nie, ale cię k***a nauczy, do czego służy d**a!


Jak dla mnie bomba! :mrgreen:
inna sprawa gdy HIV-em zarazono sie w inny sposób...Smutny


- Polonium - 26-11-2008 18:59

M. Ink. * napisał(a):co do homoseksualizmu, to tak:

Przychodzi gej do lekarza i mówi:
- Mam HIV panie doktorze.
- Dwa kilo grochu, pół litra soku ze śliwek, cztery banany i powtarzać to
wszystko przez tydzień cztery razy dziennie.
- Super! Na pewno pomoże? - pyta gej
- Nie, ale cię k***a nauczy, do czego służy d**a!

:-

Tak czy inaczej należy się liczyć z niebezpieczeństwami typu HIV czy inne choroby przenoszone drogą płciową, dlatego homoseksualiści, biseksualiści, bigamiści, poligamiści i narkomani nie mogą oddawać krwi. Również osoby heteroseksualne, które są nosicielami lub są zakażone nie mogą być dawcami. Chodzi bowiem o bezpieczeństwo biologiczne innych ludzi. Zakażenie HIV następuje bowiem drogą płciową i przez krew. Drogą kropelkową i przez dłonie wirus się nie przenosi.


- PS - 26-11-2008 19:47

serio?


- Sivis Amariama - 26-11-2008 19:57

uświadamiania nigdy za wiele ;P


- Helmutt - 27-11-2008 07:33

Sivis Amariama napisał(a):Mnie za to bardzo rozbawił, jak go pierwszy raz usłyszałem Język
Sztywniaki xD
A ten?

Leci Tusk z Obamą nad Polską i Obama mówi:
- Niech mnie, widzę pod nami tyle teleskopów, macie bardzo wykształcony naród!
A Tusk na to
- Jakie tam "teleskopy", to elektorat PiSu wali z gwinta!

Też zabawny, czyż nie?

[ Dodano: Czw 27 Lis, 2008 07:33 ]
Polonium napisał(a):Tak czy inaczej należy się liczyć z niebezpieczeństwami typu HIV czy inne choroby przenoszone drogą płciową, dlatego homoseksualiści, biseksualiści, bigamiści, poligamiści i narkomani nie mogą oddawać krwi. Również osoby heteroseksualne, które są nosicielami lub są zakażone nie mogą być dawcami. Chodzi bowiem o bezpieczeństwo biologiczne innych ludzi. Zakażenie HIV następuje bowiem drogą płciową i przez krew. Drogą kropelkową i przez dłonie wirus się nie przenosi.
To dziwne co piszesz, bo w takim razie idąc tym torem należałoby zakazać oddawania krwi przez KOGOKOLWIEK bez dogłębnego i kompleksowego zbadania jego sposobu prowadzenia się, bo przeciez obecnie przypadkowy seks bywa także domeną zwykłych, nie zboczonych i nie ćpających heteroseksualistów (np. studenci, artyści, politycy, gwiazdy TV). Wiem, że każdy przed oddaniem krwi przechodzi badanie m.in. na obecność HIV - więc o co cała afera? No, chyba, że jakiś fundamentalista moherowy boi się, że może mu zostać przetoczona krew "pedała", czego by chyba nie zniosła, jego błękitna, narodowo-polsko-katolicka krew Oczko


- Polonium - 27-11-2008 11:29

Helmutt napisał :
Cytat:To dziwne co piszesz, bo w takim razie idąc tym torem należałoby zakazać oddawania krwi przez KOGOKOLWIEK bez dogłębnego i kompleksowego zbadania jego sposobu prowadzenia się, bo przeciez obecnie przypadkowy seks bywa także domeną zwykłych, nie zboczonych i nie ćpających heteroseksualistów (np. studenci, artyści, politycy, gwiazdy TV). Wiem, że każdy przed oddaniem krwi przechodzi badanie m.in. na obecność HIV - więc o co cała afera? No, chyba, że jakiś fundamentalista moherowy boi się, że może mu zostać przetoczona krew "pedała", czego by chyba nie zniosła, jego błękitna, narodowo-polsko-katolicka krew Oczko

Dla Ciebie to okazja do żartów, ale nie dla mnie. Ponieważ nie można narażać biorców na niebezpieczeństwo. Oddana krew powinna być wnikliwie badana lub jest wnikliwie badana pod kątem HIV, chorób zakaźnych i chorób wenerycznych. Krew skażona biologicznie (wirusy, bakterie, grzyby, riketsje, priony) jest bezużyteczna i zamiast leczyć może narazić pacjenta nawet na śmierć.

A coś takiego jak przypadkowy seks powinno być prawnie zakazane nie tylko ze względów moralnych. Osoby, które uprawiały lub uprawiają przypadkowy seks powinny poddać się badaniom pod kątem HIV i chorób wenerycznych. A jeśli czują wstyd przed badaniami to tylko z własnej winy i same muszą ten wstyd przełamać.


- Helmutt - 27-11-2008 11:39

Polonium napisał(a):Dla Ciebie to okazja do żartów, ale nie dla mnie.
Okazja do żartów bo zakaz odawania krwi dla gejów itp. z uwagi na ich niemoralne prowadzenie się jest niepoważny.

Cytat:Ponieważ nie można narażać biorców na niebezpieczeństwo. Oddana krew powinna być wnikliwie badana lub jest wnikliwie badana pod kątem HIV, chorób zakaźnych i chorób wenerycznych. Krew skażona biologicznie (wirusy, bakterie, grzyby, riketsje, priony) jest bezużyteczna i zamiast leczyć może narazić pacjenta nawet na śmierć.
Dokładnie z takich przyczyn krew jest wnikliwie badana. To jest za duże ryzyko, że przyjdzie byle łajza z ulicy, odda krew za parę zł, a potem tą krew bez żadnych badań komuś przetoczą. Takiej możliwości nie ma. Kiedyś były badanie wstepne przed oddaniem krwi - teraz to nie wiem - ale na 100% oddana krew jest szczegółowo badana.


- Polonium - 27-11-2008 11:50

Helmutt napisał :
Cytat:na 100% oddana krew jest szczegółowo badana

Czyli biorcy mogą być spokojni. A co do oddania to chętnie bym oddał pod warunkiem, że mają sterylny sprzęt. Higiena i sterylność najwyższym priorytetem. Krew zaś, którą odda ewentualny gej też jest badana i jeśli jest wszystko O.K. to jest dopuszczana do użytku. Tu nikt nikogo nie dyskwalifikuje za orientację.

Za to najbardziej narzekającymi biorcami są Świadkowie Jehowy. Oni wolą umrzeć niż otrzymać krew. Są też bardzo skąpi, bo nigdy nie pozwolą by ich krew była komuś przetoczona. Doprawdy dziwna kategoria dawców i biorców. :roll:


- Helmutt - 27-11-2008 12:23

Polonium napisał(a):Helmutt napisał :
Cytat:na 100% oddana krew jest szczegółowo badana

Czyli biorcy mogą być spokojni. A co do oddania to chętnie bym oddał pod warunkiem, że mają sterylny sprzęt. Higiena i sterylność najwyższym priorytetem. Krew zaś, którą odda ewentualny gej też jest badana i jeśli jest wszystko O.K. to jest dopuszczana do użytku. Tu nikt nikogo nie dyskwalifikuje za orientację.
Oczywiście, że biorcy mogą spac spokojnie. Już co jak co ale pobrana krew musi być zbadana - chocby po to aby ustalić jej grupę, a niejako przy okazji ale i z obowiązku wykonuje się resztę badań. Tu nie ma miejsca na niedbałość, zła krew użyta do trransfuzji może przecież uśmiercić pacjenta. Mój ojciec pracował w stacji krwiodawstwa, często u niego bywałem i wiem jak to wszytsko wygląda.

Cytat:Za to najbardziej narzekającymi biorcami są Świadkowie Jehowy. Oni wolą umrzeć niż otrzymać krew. Są też bardzo skąpi, bo nigdy nie pozwolą by ich krew była komuś przetoczona. Doprawdy dziwna kategoria dawców i biorców. :roll:
Ciekawa z nimi sprawa. Ale to po prostu kolejna (nad)interpretacja biblijnego wersetu - już nie pamietam którego. Co ciekawe przez pewien czas organizacja ŚJ oznajmiła, że transfuzje są dozwolone po czym po pewnym czasie znowu tychże zakazała.


- Anonymous - 10-03-2009 23:15

Homoseksualizm nie jest chorobą. Jest to prostu orientacja seksualna tak samo jak heteroseksualizm czy biseksualizm. W związku z tym, nie można leczyć gejów, bo to tak jakby chcieć uczynić z osoby heteroseksualnej homoseksualną. Po prostu się nie da. Można natomiast wmówić gejowi/lesbijce, że jej/jego preferencje seksualne są złe (cokolwiek miałoby to znaczyć) przez co poddać go pseudoterapii, mającej na celu rzekomą zmianę orientacji. Taki człowiek nie akceptujący siebie za pomocą terapii może jedynie wyciszyć swoje skłonności nawet do tego stopnia, że będzie w stanie założyć rodzinę, ale nie zmieni swojej orientacji. Jedynym sposobem na to, żeby gej przestał być gejem albo lesbijka lesbijką jest tylko to, żeby ponownie się narodzili.
Niewłaściwe jest też użycie terminu orientacja seksualna, ponieważ spłaszcza ona problem jedynie do odruchów fizycznych. Tymczasem za homoseksualizmem, tak samo, jak i za heteroseksualizmem idzie pakiet uczuć. Geje i lesbijki tak samo jak i osoby hetero kiedy zakochują się mają motyle w żołądku i świata nie widzą poza obiektem swoich westchnień. Pary homo tak jak pary hetero łączy nie tylko seks, ale przede wszystkim wyższe uczucie, jakim jest miłość.


- Rachel - 10-03-2009 23:19

laptula napisał(a):Homoseksualizm nie jest chorobą. Jest to prostu orientacja seksualna tak samo jak heteroseksualizm czy biseksualizm.
To pedofilia, zoefilia, nekrofilia to tylko tak poprostu orientacja seksualna... a jesli ktoś skrzywdzi twe dziecko to przecież nic się nie stanie. Jeśli pedofil homoseksualny skrzydzi twego syna, to przecież to normalne. I do nikogo pretensji nie będziesz mieć. Zgadza się?
To nie jest normalne, aby ktoś taką miał orientację to nie jest zgodne z naturą. Czyli w tym człowieku zostało coś skrzywione. Trzeba odnaleźć korzeń.


- aga - 10-03-2009 23:25

laptula napisał(a):Homoseksualizm nie jest chorobą. Jest to prostu orientacja seksualna tak samo jak heteroseksualizm czy biseksualizm.

Owe orientacje są sprzeczne z naturą, a to, co sprzeczne jest inaczej mówiąc zaburzeniem tego, co normalne, prawidłowe.


- Anonymous - 10-03-2009 23:51

Rachel napisał(a):
laptula napisał(a):Homoseksualizm nie jest chorobą. Jest to prostu orientacja seksualna tak samo jak heteroseksualizm czy biseksualizm.
To pedofilia, zoefilia, nekrofilia to tylko tak poprostu orientacja seksualna... a jesli ktoś skrzywdzi twe dziecko to przecież nic się nie stanie. Jeśli pedofil homoseksualny skrzydzi twego syna, to przecież to normalne. I do nikogo pretensji nie będziesz mieć. Zgadza się?
To nie jest normalne, aby ktoś taką miał orientację to nie jest zgodne z naturą. Czyli w tym człowieku zostało coś skrzywione. Trzeba odnaleźć korzeń.
Pedofilia krzywdzi dzieci, homoseksualizm nie krzywdzi nikogo. Jak możesz nie widzieć różnicy? Poza tym pedofil może być tak samo homoseksualny jak i heteroseksualny.
Nie może być sprzeczne z naturą coś co jest tak stare jak świat. Gdyby homoseksualizm był sprzeczny z naturą to ewolucja nie wytworzyłaby go albo już dawno by zanikł, tak, jak ogon, który kiedyś mieliśmy, a od setek tysięcy lat nie jest potrzebny, bo już nie chodzimy po drzewach.


- nieania - 11-03-2009 00:00

Założę się, że 80% deklarujących się jako homoseksualiści jest hetero.