Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Pawel87 - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Pawel87 (/showthread.php?tid=3330)

Strony: 1 2


Pawel87 - Pawel87 - 16-03-2008 23:47

Witam jestem nowy na forum więc chciałbym się przedstawić.
Mam na imię Paweł pochodzę z małej miejscowości o nazwie Lipiany położonej w województwie zachodniopomorskim mam 20 lat (skończyłem we wrześniu). W październiku rozpocząłem naukę na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna. Jest to niby informatyka ale jest tam wszystkiego po trochu (łącznie z chemią, fizyką itp.). Interesuję się wieloma rzeczami:
Informatyka(właśnie jestem w trakcie nauki języka PHP );
Fora internetowe
Muzyka;
Matematyka;
trochę Astronomia;
Psychologia (lubię pomagać innym w ich problemach);
Ciekawostki;
Oczywiście i przede wszystkim swoją religią Uśmiech (Jestem katolikiem :aniol: );
No i to chyba było by wszystko.
Hmmm...Co jeszcze ...jestem raczej spokojnym człowiekiem, chętnym do pomocy w miarę swoich możliwości. Myślę, że można o mnie powiedzieć, że mam poczucie humoru, ale jeżeli sytuacja tego wymaga potrafię zachować powagę. I to by było chyba tyle. Jeżeli są jakieś pytania proszę śmiało pytać Uśmiech


- Ks.Marek - 16-03-2008 23:51

Witaj pośród nas.


- ddv - 16-03-2008 23:52

Witaj zatem Uśmiech
Ja zaś znając realia netu i pisania "forumowego" sadzę że swoją silną wiarę jak i silne nerwy możesz na forum śmiało przetestować. Oczko
Szczególnie na forach o charakterze religijnym ...


- nika92 8177 - 16-03-2008 23:56

witam na forum Duży uśmiech myśle, że twoje zdolności przydadzą sie na forum Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


- Pawel87 - 17-03-2008 00:03

nika92 8177 napisał(a):witam na forum Duży uśmiech myśle, że twoje zdolności przydadzą sie na forum Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Ja również witam wszystkich Uśmiech Jeżeli tylko będę do czegoś przydatny to z chęcią pomogę Uśmiech


- Ks.Marek - 17-03-2008 00:25

Ja już niemal 2 lata się testuję...
Powodzenia życzę i wyrozumiałości, której niekiedy wielu z nas brak...


- PS - 17-03-2008 00:25

teraz musisz wybrać stronę dobra lub zła. jeśli zła to PM do mnie, obmyślimy nowe afery i spiski Duży uśmiech


- Ks.Marek - 17-03-2008 00:26

:rulez: :patrzy:
Nie prowokuj, bo się poślizgniesz na skórce od banana, i już nic nie uknujesz :twisted:


- PS - 17-03-2008 00:28

nie no żartowałem. ja jestem dobry, tylko udaję takiego niedobrego, niepokornego


- Gonzo - 17-03-2008 19:53

witamy Uśmiech
nie wiem czym były spowodowane problemy, że nie dostałeś maila aktywacyjnego no ale już jesteś pośród nas Uśmiech
życzę mile spędzonego czasu na forum Uśmiech


PS napisał(a):nie no żartowałem. ja jestem dobry, tylko udaję takiego niedobrego, niepokornego
tak tak my wiemy jak to jest z Toba :roll2:


- Talmid - 17-03-2008 22:48

Witam i Ja Ciebie życzę miłego pobytu na forum. Uśmiech


- duszyczka - 19-03-2008 18:57

witam xD


- Myszkunia - 19-03-2008 21:37

PS napisał(a):teraz musisz wybrać stronę dobra lub zła. jeśli zła to PM do mnie, obmyślimy nowe afery i spiski
Wspaniały tekst,bo
PS napisał(a):żartowałem
Bardzo mnie rozbawił! Duży uśmiech
A Pawła witam serdecznie.Co zamierzasz po studiach, czy rozwijać się w kierunku edukacji czy tez bardziej w kierunku informatycznym?
Z tego, co piszesz, to masz głowę matematyczną, czyli ścisły umysł.


- Pawel87 - 19-03-2008 23:31

Szczerze mówiąc to się troszkę zawiodłem na tym kierunku bo szedłem tam z przekonaniem, że idę na informatykę, ale jak na razie raczej nie mam zajęć związanych z informatyką i chyba raczej nie będę miał bo mam kolegę z Liceum na drugim roku i mniej więcej wiem jakie będę miał później zajęcia no ale nie chcę tu narzekać :wink: Dobra strona jest taka, że po 3 latach (to są studia licencjackie) będę miał otwartą drogę na Politechnikę Szczecińską na kierunek już czysto informatyczny Uśmiech
Myszkunia napisał(a):A Pawła witam serdecznie.Co zamierzasz po studiach, czy rozwijać się w kierunku edukacji czy tez bardziej w kierunku informatycznym?
Z tego, co piszesz, to masz głowę matematyczną, czyli ścisły umysł.

Dziękuje Ci (oraz wszystkim innym także :mrgreenUśmiech za powitanie Uśmiech W odpowiedzi na Twoje pytanie raczej swoja przyszłość wiąże z informatyką niż z edukacją Uśmiech


- Anuszka - 20-03-2008 20:01

Witam Ciebie Paweł i pozdrawiam Uśmiech