Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Pierścień Atlantów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Dział techniczny (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Pierścień Atlantów (/showthread.php?tid=3358)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- heysel - 25-06-2008 11:27

Ks.Marek napisał(a):promieniować powinna Wisła
I promieniuje :diabelek: .


- Wojtek37 - 25-06-2008 11:46

Wracając do pierścienia, to czemu tak wielu katolikow je nosi?. U protestantów jest to nie do pomyślenia, no i to że kupują je, bynajmniej, nie w celach estetycznych. Mało tego twierdzą, że "to działa".


- ddv - 25-06-2008 17:55

Tak się składa iż Kosciól sprawdza każdą rzecz drobiazgowo - począwszy od spraw czysto naukowych a skończywszy na realnych i stwierdzonych skutkach działania.
A nie na marzeniach.


- Ks.Marek - 25-06-2008 22:57

pafni napisał(a):Ja pisze o wykrywaniu wody, a nie o magii.

Kiszkowski też
Kiszkowski napisał(a):Na Niżu Polskim w 9 na 10 odwiertów do głębokości 10 metrów trafia się na wodę. Małe jest więc prawdopodobieństwo pomyłki. Trudniej natomiast określić na jakiej głębokości się ona znajduje. Mówił mi pewien studniarz, że sprawdzał 27 radiestetów przy 140 odwiertach. Żadnemu nie udało się poprawnie określić głębokości zalegania warstwy wodonośnej.
pafni napisał(a):Zreszta nie wierze w magie którą nie da się kiedys wytłumaczyc.
Wtedy to nie jest magia...

[ Dodano: Sro 25 Cze, 2008 22:58 ]
BTW: mam wrażenie, że któryś z tureckich piłkarzy miał na palcu pierścień atantów.


- omyk - 25-06-2008 23:02

Cytat:BTW: mam wrażenie, że któryś z tureckich piłkarzy miał na palcu pierścień atantów.
No właśnie, tak mi się temat skojarzył... Uśmiech Czy wy też macie wrażenie, że pierścień 'rzuca wam się w oczy'? Ja go zawsze zauważę. Przykładowo ostatnio zauważyłam go u pielęgniarki na izbie przyjęć o 2 w nocy, która siedziała za zabudowanym biurkiem/ladą, dobrych kilka metrów ode mnie, trzymając w dodatku ręce poniżej linii mojego wzroku. Dosłownie śmignął mi przed oczami, później miałam okazję zobaczyć jej rączki jeszcze raz, rzeczywiście nie wydawało mi się.
Btw. o tej izbie przyjęć to jeszcze napiszę, ale w dziale: świadectwa Uśmiech


- Ks.Marek - 25-06-2008 23:20

omyk napisał(a):zy wy też macie wrażenie, że pierścień 'rzuca wam się w oczy'?
Głowy nie dam. Ale mam wątpliwość w stronę pozytywu... To na pewno nie była obrączka, ni sygnet. To było coś sporego, graniastego na płaszczyźnie i rzucało się w oczy...


- omyk - 25-06-2008 23:32

Czy chodzi ks. o tego piłkarza? Uśmiech Coś ma na palcu, ale bardziej wygląda to z daleka na plaster zwykły OczkoKLIK

...a nawet na pewno plaster, na 16 zdjęciu widać dokładnieUśmiech


- Ks.Marek - 25-06-2008 23:44

omyk napisał(a):..a nawet na pewno plaster, na 16 zdjęciu widać dokładnieUśmiech
Szacuneczek! Zgadza się! Nie było tematu.

Jakiś przewrażliwiony sie zrobiłem, czy coś...


- mimik - 26-12-2008 14:56

Kolega podarował mi amulet kupił go na http://www.czarymary.pl w amulety i talizmany jakiś amulet indiański waleczności nosze go czy to złe niekturzy muwiom ze tak co nato wy


- omyk - 26-12-2008 15:04

To grzech przeciwko 1 Przykazaniu Bożemu.


- aga - 26-12-2008 15:10

mimik napisał(a):Kolega podarował mi amulet kupił go na http://www.czarymary.pl w amulety i talizmany jakiś amulet indiański waleczności nosze go czy to złe niekturzy muwiom ze tak co nato wy

Wyrzuć to!


- mimik - 26-12-2008 17:03

szczerze mówiąc ja nie wierze by ten wisiorek cokolwiek znaczył to zwykły kawałek metalu tak jak petagram niby satanizm a czytałem że oznaczał też 5 ran Chrystusa

[ Komentarz dodany przez: Rachel: Sob 27 Gru, 2008 21:25 ]
Zacznij poprawnie pisać tzn.po polsku!!


- wloczykij88 - 26-12-2008 17:11

mimik napisał(a):szczerze muwionc ja niewierze by ten wisiorek cokolwiek znaczył to zwykły kawałek metalu tak jak petagram niby satanizm a czytałem rze oznaczał tesz 5 ran Chrystusa

proponuje korzystać ze słwonika ortograficznego, to tak z miłosci do bliźniego Przytulanie


- omyk - 26-12-2008 21:04

Mimik - to nie jest ważne. Skoro nie wierzysz, to po co nosisz?
Nosząc amulet gorszysz innych, nosisz coś, co symbolizuje przynależność do szatana, a przecież zły duch nie pyta, czy to na serio, czy nosisz tylko dlatego, że fajna blaszka.
Ponadto jeżeli nad amuletem coś było odprawiane, jakieś rytuały poświęcenia szatanowi (co wcale nie jest wykluczone w przypadku amuletów kupowanych w sklepie poświęconym magii), to jest to tym bardziej niebezpieczne. Na pewno tego nie noś. Wywal, najlepiej zniszcz, spal, jeśli się da, albo połam i wyrzuć gdzieś daleko. Możesz też oddać jakiemuś kapłanowi, mam nadzieję, że będzie wiedział, co z tym zrobić.


- mimik - 26-12-2008 22:25

a co sądzicie o petagramie i jego noszeniu?