Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Satanizm - czym jest ? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Magia, sekty i wszystko inne (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Satanizm - czym jest ? (/showthread.php?tid=345)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


- Offca - 19-10-2005 20:03

Cichociemny napisał(a):bo w moim zborze nie ma ołtarza i takich tam rzeczy ale za to jest np kazalnica ,perkusja Wstrząśnięty / Zszokowany kuchnia Wstrząśnięty / Zszokowany jadalnia Wstrząśnięty / Zszokowany gdzie zbór obiadki często razem jada no i jest świetlica a nawet stół do ping ponga Wstrząśnięty / Zszokowany

Wcale nie taka inna czasoprzestrzeń bo u nas w parafiach też są kuchnie, stoły do ping-ponga, kawiarenki, sprzęty muzyczne, bilard, siłownie... Tyle że miejsce sprawowania Uczty Pańskiej mamy oddzielnie, właśnie w budynku zwanym świątynią, kościołem, lub kaplicą jeśli to małe pomiszczenie :krzywy:


- TOMASZ32-SANCTI - 19-10-2005 20:32

Offca napisał(a):
Cichociemny napisał(a):bo w moim zborze nie ma ołtarza i takich tam rzeczy ale za to jest np kazalnica ,perkusja Wstrząśnięty / Zszokowany kuchnia Wstrząśnięty / Zszokowany jadalnia Wstrząśnięty / Zszokowany gdzie zbór obiadki często razem jada no i jest świetlica a nawet stół do ping ponga Wstrząśnięty / Zszokowany

Wcale nie taka inna czasoprzestrzeń bo u nas w parafiach też są kuchnie, stoły do ping-ponga, kawiarenki, sprzęty muzyczne, bilard, siłownie... Tyle że miejsce sprawowania Uczty Pańskiej mamy oddzielnie, właśnie w budynku zwanym świątynią, kościołem, lub kaplicą jeśli to małe pomiszczenie :krzywy:

Takie pomieszczeniasą zazwyczaj na plebaniach lub budynkach na terenie danej parafii.

Pozdrawiam


- Moniczka - 20-10-2005 18:34

pABLOelo99 napisał(a):
Moniczka napisał(a):1.poznanie dobra i zła - zła nie musimy "znać", bo poznać zło to tyle co je popełnić

A jak ktoś Tobie zło zrobi to i tak go nie poznasz(zła)? ;/

Oczywiście że tak, poznam. Ale chyba zgodzisz się że co innego doświadczyć zła uczynionego przez kogos, a co innego uczynić je samemu. Mnie chodziło o to drugie.

[ Dodano: Czw 20 Paź, 2005 18:38 ]
pABLOelo99 napisał(a):Nie mógł bym uwarzać za dobro czegoś co z moim sumieniem koliduje.

I ja też.

Myślę jednak że w sumienie trzeba się mocno wsłuchiwać i kształtować je, bo czasem możemy je tak zagłuszyć że będzie plątało dobro i zło.

Ale tak, zgadzam się z Tobą, że nie uznam za dobro czegoś co koliduje z moim sumieniem.

[ Dodano: Czw 20 Paź, 2005 18:39 ]
pABLOelo99 napisał(a):
Moniczka napisał(a):Wiara to więcej niż poglądy.

Ale ja nie mam wiary ;] Wkońcu jestem ateistą.

To było a propos Twojego stwierdzenia że raczej nie zmienisz poglądów. Tylko tyle.

Pozdrawiam Cię!


- Aslan - 24-11-2005 00:23

pABLOelo99 napisał(a):Ale ja nie mam wiary ;] Wkońcu jestem ateistą.

bezmyślne stwierdzenie. każdy w coś wierzy, ateista też. definicja ateizmu to sprzecznośc z teizmem. ateista nie wierzy w Boga, ale zawsze musi w coś wierzyć.
wierzysz np. w prawdę- prawda?
wierzysz w to, że Ziemia kręci się wokół Słońca- wierzysz?
pozdrawiam.


- TOMASZ32-SANCTI - 25-11-2005 02:52

Aslan napisał(a):
pABLOelo99 napisał(a):Ale ja nie mam wiary ;] Wkońcu jestem ateistą.

bezmyślne stwierdzenie. każdy w coś wierzy, ateista też. definicja ateizmu to sprzecznośc z teizmem. ateista nie wierzy w Boga, ale zawsze musi w coś wierzyć.
wierzysz np. w prawdę- prawda?
wierzysz w to, że Ziemia kręci się wokół Słońca- wierzysz?
pozdrawiam.

Wiesz Aslanie, Pablo jest chyba nie obecny na forum, nie wiem czy wróci, ale on oprócz tego,ze jest ateistą to jeszcze jest satanistą "racjonalnym". Trudno mi powiedzieć,w co taki człowiek może wierzyć, ale napewno pomija Boga w tej wierze.

Pozdrawiam


- paprotka - 26-11-2005 01:00

TOMASZ32 napisał(a):jest satanistą "racjonalnym".
Pozdrawiam

Na sama mysl o takich ludziach lece do Jezusa, 8) w Nim sie chowam.

Jak to dobrze miec Go u swojego Boku. Dziekuje Przytulanie

[ Dodano: Sob 26 Lis, 2005 00:01 ]
Nie ze strachu ale z milosci :aniol:


- TOMASZ32-SANCTI - 26-11-2005 02:09

Za takich ludzi trzeba się modlić, oni sami nie wiedzą dobrze, jaką drogę wybrali, może się wydawać,że to nic złego,ale to naprawdę błędne myślenie. Satanizm jest złem i takie myślenie niby "racjonalne" to krok w stronę poważnego cierpienia.

Pozdrawiam


- Wolfheart - 26-11-2005 02:32

satanizm jest w pytke i juz Duży uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 26-11-2005 02:37

Wolfheart napisał(a):satanizm jest w pytke i juz Duży uśmiech

Możesz jaśniej sprecyzować, bo nie bardzo wiem, o co ci chodzi?

Pozdrawiam


- Samael - 26-11-2005 02:41

Jak to bylo... hmmm...
A!
Szatan jest wielki i zbiera muszelki !!!!! :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


- Wolfheart - 26-11-2005 02:44

Twierdze ze satanizm jest doskonała alternatywa dla zepsutej, przegniłej katolickiej wiary


- TOMASZ32-SANCTI - 26-11-2005 02:45

Samael napisał(a):Jak to bylo... hmmm...
A!
Szatan jest wielki i zbiera muszelki !!!!! :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Bardzo zabawne, skąd ty to wytrzasnąłeś? Duży uśmiech

Pozdrawiam


- Wolfheart - 26-11-2005 02:48

pompuj rower dla szatana Duży uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 26-11-2005 02:58

Wolfheart napisał(a):pompuj rower dla szatana Duży uśmiech

A po co szatanowi potrzebny jest rower, raczej nie ma zamiaru nigdzie się wybierać, jest obecny wszędzie i sieje tylko zło.
Mam nadzieję,że nie masz zamiaru szerzyć tu tego kultu? Uśmiech

Pozdrawiam


- Wolfheart - 26-11-2005 03:08

<hahaha> jacy wy jestescie powazni...zeby nie powiedziec dretwi Duży uśmiech