Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Kto ma oczy, niechaj patrzy - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Kto ma oczy, niechaj patrzy (/showthread.php?tid=3571)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kto ma oczy, niechaj patrzy - Ks.Marek - 19-07-2007 13:32

Ten znaczek zaś [Obrazek: istockphoto_250309_nt.jpg]
jest jeszcze bardziej przerażający, nie sądzicie?


- gradzia - 19-07-2007 19:32

nie rozumiem jego przekazu może ksiądz wyjaśnić co takiego przeraza??


- meta - 20-07-2007 09:07

Ks.Marek napisał(a):Ten znaczek [Obrazek: istockphoto_250309_nt.jpg]zaś jest jeszcze bardziej przerażający, nie sądzicie?
Bardzo przykre.
Przydałoby się więcej informacji na temat tego antydzieła.


- Polonium - 20-07-2007 17:58

To obrazuje postawę obecnego świata.NT to skrót od Nowy Testament.To pokazuje jak my ludzie potraktowaliśmy nauczanie Chrystusa.Powód do rachunku sumienia.


- Ks.Marek - 20-07-2007 17:59

Sebastiano, =D> dla ciebie.


- Offca - 20-07-2007 18:15

Tak myślałam, że chodzi o coś związanego z Nowym Testamentem. Ale wolałam się nie wychylać ;P


- Ks.Marek - 20-07-2007 18:16

Offca napisał(a):Tak myślałam, że chodzi o coś związanego z Nowym Testamentem. Ale wolałam się nie wychylać ;P
Offieczko, =D> dla ciebie również Duży uśmiech


- nieania - 20-07-2007 21:25

Nowy testament na bruku........ Smutny


- Ks.Marek - 20-07-2007 21:43

nieania napisał(a):Nowy testament na bruku........ Smutny
Aniu, jesteś tak samo bystra, jak twoi poprzednicy, którym emotki bija brawa Duży uśmiech
Więc i dla ciebie =D>


- nieania - 20-07-2007 21:45

Wcześniej się nie wypowiadałam, bo brakowało mi słów... jak to zobaczyłam :cry:


- Ks.Marek - 20-07-2007 21:50

OK, zatem skończe owa farse.
Wpisałem w przeglądarke jakiś ciąg znaków. Popatrzyłem, jakie mi obrazki google pokaże. Wybrałem ten, który wkleiłem tu na forum. Potem dopisałem kilka słów od siebie, celem zainicjowania prowokacji. No i sie udało. Ludzie! Na litość Pańska! Nie dajcie się zwariowac, bo ci, co sa nam, jako chrześcijanom, nie przymierzając, mało przychylni, bęa mieli ciągle milion powodów i zachęt do wygwizdywania nas.

Nadmienię, że na forum jest zapuszczona jeszcze jedna prowokacja. Jej owoce sa znane już na ten moment niektórym forumowiczom.

Z bólem, ale jednak powiem to: wielu piszącym tu, pewnie i na ewien sposób mnie również, potrzeba modlitwy o uwolnienie: od manii prześladowczej oraz od frustracji, która się napełniamy nieustannie.
Amen.


- Offca - 20-07-2007 21:55

Miszczostwo świata księże xD Nie wpadłabym, że to prowokacja xD


- nieania - 20-07-2007 21:57

:oops: to nie ja :roll:


- Ks.Marek - 20-07-2007 22:15

Weźcie to sobie wsyscy prosze do serca. Zarówno ci, co stoja po stronie Kościoła, jak i ci, co sa kibicami a także i wojownicy. Coby się nikt przypadkiem nie skompromitował.


- gradzia - 21-07-2007 13:23

no i ja myslałam że to o Nowy Testament chodzi ale wolałam zapytac, bo właściwie literki NT mogą znaczyć równie dobrze "Nowy Targ na bruk - w czasie rozgrywek piłki nożnej" a już po podaniu źródła obrazka utwierdziłam się w tym, że jeszcze nie szaleję jeśli chodzi o widzenie w kazdym: rysunku, obrazku , dziele czy czymkolwiek innym - pogardy, obrazy dla mojej wiary.

A co do prowokacji już niektórych wypowiedziach ks. Marka to właśnie wyczułam, ciekawe który wątek jeszcze takową zawiera....Duży uśmiech