Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Kadzidełka i takie tam - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Magia, sekty i wszystko inne (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Kadzidełka i takie tam (/showthread.php?tid=3677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- omyk - 28-12-2008 23:34

Spoko, obie mamy po jednym, więc najwyżej będzie po równo ;P
Tak jak z fryzjerem - jak już obetnie jedno ucho, to potem musi wyrównać, żeby było symetrycznie Oczko

Za twórczością ks. Tischnera nie przepadam, ale jego powiedzenie o prawdzie w założeniu miało demaskować fałszywe podejście do prawdy, które zakładało możliwe istnienie wielu sprzecznych prawd dotyczących jednej sprawy Uśmiech

Prawdo, że twój nick ma w nazwie "Milky", tyż prawdo, że brzmi "Milky Way", natomiast z tym "Milky Road" to już nieubłagana trzecia ... prawdo.


- Milky Way - 28-12-2008 23:38

To jeszcze jeden gratis będzie trzy i zamilknę Duży uśmiech. A z tym fryzjerem nie słyszałam Język.

Ja szczerze mówiąc też nie,ale to mi się spodobało Duży uśmiech, facet umiał się śmiać z siebie i nie tylko Duży uśmiech.

Ja nie palę kadzidełek,bo ich nie lubię, mam wrażenie duszenia się,ale w sumie u alergika to norma Duży uśmiech.

Głównie z nickiem chodziło mi o "drogę mleczną",bo kocham patrzeć w nie,bo,nie batonik xD. W sumie mleczna droga Duży uśmiech


- Fils - 28-12-2008 23:54

Milky Way, omyk, Niestety katolicyzm jest nastawiony na 'pomoc' innym. To jest największy mankament religii, że jej wyznawcy muszą na siłę głosić 'prawdę'. Ekspansja to ich cel.

A o tej logice i prawdach to ... sorry ale pitolicie ;/. Prawda jest jedna, tyle, że nikt jej nie zna. Możemy tylko wierzyć (a to różnica). Nikt jeszcze naukowo nie udowodnił, że kadzidełka mają szatańskie pochodzenie Oczko. Do puty tak będzie ilość 'wierzeń' na ich temat może być nieskończona. (przyłączyłem się do pitolenia - pitolenie dobra rzecz Duży uśmiech )


Pozdrawiam


- Anonymous - 03-01-2009 22:08

(ciach!) OT nie ciągniemy drogi kolego Uśmiech