Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wanted - Ścigani - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Wanted - Ścigani (/showthread.php?tid=3760)

Strony: 1 2


Wanted - Ścigani - Ks.Marek - 13-07-2008 20:52

Właśnie jestem po seansie tegoż obrazu. Nawet nie zauważyłem, kiedy się zaczął. Nic nie wskazywało, że to jeszcze kaskada reklam i zapowiedzi kinowych. Trochę fantasy, latający w powietrzu killerzy, wypasiona broń, to tak na początek zaserwowano widzom. Następnie pewien Nieboraczek, D***a wołowa zaczyna snuć opowieść...
... i tu się zaczyna lawina FX, przeplatanych bluzgami, czasem hard sexem. Totalny chaos postaw moralnych bohaterów. Nie wiadomo kto z kim po co przeciw komu. Przynajmniej do czasu. Zakończenie filmu, dosłownie ostatnie kadry, to po prostu wieś bawi się i tańczy, choć w tym momencie to się właściwie wieś obraża...
Osobiście nie polecam. Szkoda kasy. Lepsza już chyba Kung fu PaNDA....


- Reynevan - 03-07-2009 13:44

Ja nastawiłem się na szybki, efektowny, pełen akcji film i taki też film dostałem. Nie miałem wygórowanych wymagań, ani nadziei na porywającą historię, a jako zwykły film akcji Wanted, moim zdaniem świetnie spełnia swoje zadanie. Masa efektów specjalnych, żeby zrobić na widzu jak największe wrażenie...nazwijmy, 'zaginanie' pocisków to charakterystyczny motyw, w dodatku jaki 'cool'...wystarczy przymknąć oko na furgonetkę doganiającą Viper'a, 'jeden strzał' Fox i scenę rodem z Gwiezdnych Wojen, żeby cieszyć się niezobowiązującym filmem. Nikt nie nastawiał się na filozoficzne rozmyślanie, czy moralność ''złych ludzi'' jak w Ojcu Chrzestnym...
No i ciekawa obsada. Jak zwykle dobry Morgan Freeman, tym razem w ''niepoważnym'' filmie, średnia, ale pasująca Angelina i znany z dramatu ''Pokuta'' James McAvoy, idealny Wesley...
Jeśli ktoś chce się tylko rozerwać, to, w opozycji do księdza Marka polecam.


RE: - jackass122 - 10-02-2012 16:30

(03-07-2009 13:44 )Reynevan napisał(a):  Ja nastawiłem się na szybki, efektowny, pełen akcji film i taki też film dostałem. Nie miałem wygórowanych wymagań, ani nadziei na porywającą historię, a jako zwykły film akcji Wanted, moim zdaniem świetnie spełnia swoje zadanie. Masa efektów specjalnych, żeby zrobić na widzu jak największe wrażenie...nazwijmy, 'zaginanie' pocisków to charakterystyczny motyw, w dodatku jaki 'cool'...wystarczy przymknąć oko na furgonetkę doganiającą Viper'a, 'jeden strzał' Fox i scenę rodem z Gwiezdnych Wojen, żeby cieszyć się niezobowiązującym filmem. Nikt nie nastawiał się na filozoficzne rozmyślanie, czy moralność ''złych ludzi'' jak w Ojcu Chrzestnym...
No i ciekawa obsada. Jak zwykle dobry Morgan Freeman, tym razem w ''niepoważnym'' filmie, średnia, ale pasująca Angelina i znany z dramatu ''Pokuta'' James McAvoy, idealny Wesley...
Jeśli ktoś chce się tylko rozerwać, to, w opozycji do księdza Marka polecam.

Jestem tego samego zdaniaSzczęśliwy


RE: Wanted - Ścigani - gold999 - 23-09-2013 16:58

Ten film z jednej strony był niekonwencjonalny, ale z drugiej do bólu tandetny. Sama nie wiem co o nim myśleć


RE: Wanted - Ścigani - pafni - 29-09-2013 21:17

Wole "Jabłka Adama" ...ale to inna bajka i inny gust.


RE: Wanted - Ścigani - serse75 - 09-10-2013 11:04

Film średni, mimo dobrej obsady, nie broni się


RE: Wanted - Ścigani - jasmin.nowak123 - 01-11-2013 01:13

Film zupełnie się nie broni, kolejny obraz z cyklu amerykańskich gniotów.


RE: Wanted - Ścigani - rosignol3 - 11-11-2013 09:55

No niestety amerykańskie kino ma rzadko coś ciekawego do zaoferowania


RE: Wanted - Ścigani - Bemena - 04-02-2015 13:15

Też mnie nie porwał. Taki prosty.


RE: Wanted - Ścigani - sedvoc - 07-04-2015 19:22

No cóż...


http://www.eurowalizka.pl


RE: Wanted - Ścigani - digimon14 - 12-04-2015 10:23

Nie wiem czego oczekiwaliście po tym filmie, jak dla mnie dość typowa produkcja hollywoodzka, wcale nie gorsza niż większość z nich


RE: Wanted - Ścigani - vaszka - 18-07-2015 10:59

Ktoś poleci moze jakiś film na teraz?


RE: Wanted - Ścigani - Topi Nambur - 24-08-2015 13:30

Rain Man to bardzo ciekawy film (chociaż muzyka dość drażniąca).


RE: Wanted - Ścigani - kirikser - 24-08-2015 15:31

Tak naprawdę wszystko to kwestia gustu. Każdy lubi inny gatunek filmu, ma inne oczekiwania co do niego itp. itd. więc zawsze komuś się spodoba, a komuś nie.


RE: Wanted - Ścigani - szarek - 28-08-2015 13:50

Na tę chwilę polecam film Incepcja, jeśli kogoś intryguje tematyka snów i chce trochę teoretyzować na ten temat i przy okazji pooglądać świetnych aktorów w akcji to polecam po stokroć Oczko