Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Bramy nieba płomienie piekła - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Imprezy (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Bramy nieba płomienie piekła (/showthread.php?tid=4058)



Bramy nieba płomienie piekła - jonasz 33 - 11-11-2008 10:22

Zapraszam wszystkich mieszkających w Zagłębiu Dąbrowskim na spektakl "Bramy nieba płomienie piekła" , odbędzie się w Pałacu Kultury w Dąbrowie Górniczej 18,19,20 listopada o godzinie 19 .
http://www.bnpp.pl/ tu można poczytać więcej o spektaklu , którego przekaz poruszył miliony ludzi na całym świecie :wink:


- Polonium - 14-11-2008 21:59

Aby więcej osób przekroczyło bramy Nieba, niż ujrzało płomienie Piekła. Tego wszystkim nam życzę.

A co do spektaklu to trzeba uwrażliwiać na istnienie Piekła i zarazem mówić o Niebie, bo tego świat potrzebuje, a bez prawdy o Niebie i Piekle świat żyłby w zakłamaniu i byłby pustynią, gdzie pałęta się dziki zwierz.


- TOMASZ32-SANCTI - 15-11-2008 02:21

A co to za Kościół Chrystusowy? Czyż to przypadkiem nie Kościół towarzystwa mormonów? :-k :shock:

Owszem, o piekle trzeba mówić, ale jeszcze bardziej trzeba mówić o zbawieniu, trzeba głosić kerygmat o miłości Boga do człowieka, głosić Ewangelię, która jest żywym słowem Boga, które realizuje się w każdym czasie, także tym obecnym i otwiera oczy na to, czego Bóg oczekuje od człowieka. Niebo jest dla każdego otwarte, ale chyba nie każdy jest tym Niebem zainteresowany, więc warto ukazywać różnice pomiędzy niebem a piekłem, które naprawdę istnieje. Oby jak najwięcej było tych, którzy kierują się do nieba - tam jest życie, które nigdy się nie kończy.

Pozdrawiam


- jonasz 33 - 15-11-2008 13:33

Przeczytaj sobie co to jest zbór Chrystusowy , a później pisz że to mormoni , najłatwiej jest oskarżenia rzucać bezpodstawnie


- nordlys - 15-11-2008 15:08

Cytat:Przeczytaj sobie co to jest zbór Chrystusowy
A co to jest? ... nie mam czasu na czytanie (chcę zgłębiać tajniki Biblii, a wszystkiego naraz nie da się Smutny ) ... może podaj jakąś konkretną stronę www? (będzie szybciej).

Co do nieba, to ostatnio usłyszałam taki opis, że [glow=violet][shadow=blue]niebo jest miejscem[/shadow][/glow], w którym ci co do niego trafią otrzymają [glow=violet]pełnię szczęścia[/glow].

Myślę, że niewielu z nas żyjących jest w stanie wyobrazić sobie "pełnię szczęścia", bo jej nigdy nie poczuło. Wiem jednak, że warto dla niej dążyć do świętości :aniol: .

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Uśmiech