Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PAKT!...tylko z kim?!...i o co z tym chodzi...? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: PAKT!...tylko z kim?!...i o co z tym chodzi...? (/showthread.php?tid=4063)



PAKT!...tylko z kim?!...i o co z tym chodzi...? - wloczykij88 - 13-11-2008 00:46

"Jezeli przypieczetujecie znajomosc krwia przy durnej zabawie i nazwie sie to paktem, moze to byc cos zlego; jak to odbieracie? "
Impreza u znajomego, troche alkoholu i dobra muzyka. Nagłe zachwianie równowagi i leci sie prosto na stół. Szkło potłuczone, świeczka na tapczanie i zasłona zaczyna sie palić. Udało sie ugasić; generalnie nadal ubaw. Zbieramy szkło i wszystkim zaczyna lecieć krew..., "Przypieczentujmy to spotkanie krwią, zawrzyjmy "pakt", dla zabawy"(Hahaha). I powrót do imprezy...- czy to wydarzenie moze mieć wpływ na życie duchowe tych ludzi? :roll:


- Myszkunia - 13-11-2008 18:02

wloczykij88 napisał(a):troche alkoholu
Czy aby napewno trochę????
wloczykij88 napisał(a):wszystkim zaczyna lecieć krew
brzmi jak horror...Smutny
wloczykij88 napisał(a):czy to wydarzenie moze mieć wpływ na życie duchowe tych ludzi
Przekonają sie sami...
A jeżeli ktoś miał zakażoną krew...................


- klapciu - 13-11-2008 21:47

Moi dobrzy koledzy zawarli taki pakt kiedyś. Sceneria była trochę inna. No cóż pakt miał potwierdzić ich przyjaźń na całe życie... wyszło jak wyszło... teraz nawet nie mówią sobie "cześć"....


- wloczykij88 - 14-11-2008 09:48

Myszkunia napisał(a):A jeżeli ktoś miał zakażoną krew...................

Tez sie nad tym zastanawiałam..., myslisz ze nalezaloby zrobic badania? Smutny


- Myszkunia - 14-11-2008 11:40

Nie wiem... Sama nie wiem...


- Ks.Marek - 14-11-2008 12:27

Cytat:"Jezeli przypieczetujecie znajomosc krwia przy durnej zabawie i nazwie sie to paktem, moze to byc cos zlego; jak to odbieracie? "
Diabeł Boruta też wykorzystywał podobne sytuacje do tego, by posiąść duszyczkę...


- Fils - 19-11-2008 16:32

No to raczej mało mądre jest... HIV-y i inne takie świństwa tylko czekają na takie 'pakty'.