Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Aktualności - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Aktualności (/showthread.php?tid=4264)

Strony: 1 2


Aktualności - Annnika - 18-02-2009 23:46

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6294161,Kamila_Skolimowska_nie_zyje.html

Kamila Skolimowska nie żyje... sport to zdrowie...


- jonasz 33 - 19-02-2009 02:05

Tak jest to szok , wydawało by się zdrowa kobieta, mająca pewnie marzenia ,plany . W jednym momencie jest koniec .rozmawiałem z żoną o tym gdy się dowiedziałem o tej tragedii, powiedziałem jej czy ona była nawrócona , czy usłyszała o Jezusie i o wspaniałym darze jaki nam dał On na krzyżu , czy ktoś jej powiedział :cry: i pomyślałem o moich kolegach z pracy , którzy twierdzą że na kościół i te " głupoty " mają jeszcze czas :diabelek: , tak on się cieszy że ludzie tak myślą ale nasz Pan będzie nas rozliczał z tego , czy powiedzieliśmy swoim sąsiadom , znajomym, ze Jezus czeka i kocha nas bez względu na to czy my go kochamy!!!


- Helmutt - 19-02-2009 11:28

Weź przestań lepiej, na każdego patrzysz pod kątem "czy jest nawrócony"?? A jak nie była to co? Gorsza od Ciebie?
W ogóle Twój powyższy post to mi Świadkami Jehowy zajeżdża......


- jonasz 33 - 19-02-2009 11:33

Jaki świadek jehowy , kolego pomyliło ci się , ja nie ukrywam swoich przekonań , zresztą jest napisane pod owieczką Duży uśmiech


- Acant - 19-02-2009 14:52

jonasz 33 napisał(a):...czy ona była nawrócona , czy usłyszała o Jezusie i o wspaniałym darze jaki nam dał On na krzyżu ...
Kamila wraz z rodzicami była aktywną parafianką. Ks. proboszcz często wspominał ją podczas nabożeństw. Teraz pewnie też będzie miał łzy w oczach w najbliższą niedzielę...

Ech, ... czy w niebiosach zabrakło kulomiotki?

Powtórzę za Reb Teve - Panie, czy Twój boży plan pokrzyżowałby się, gdyby Kamila na ziemskim padole przynosiła nam radość ze swych sukcesów sportowych?


- Myszkunia - 19-02-2009 19:28

taka szkoda,
a czemu taka młoda?

co sie jej stało tak naprawde?

i co z tym sportem na "zdrowie"?


- Jólka - 19-02-2009 22:34

Jak to mówia moi koledzy "Żyj tak żebyś w każdej chwili swojego życia mógł przyjąć komunię i spotkac sie z Bogiem w ostatniej drodze".

Sportowcy, profesorowie, naukowcy, czy zwykły "szary czlowieczek", każdy ma swój czas na spotkanie z Bogiem w wieczności.


- Annnika - 19-02-2009 23:02

Myszkunia napisał(a):co sie jej stało tak naprawde?

Nadal nie wiemy. Po prostu zasłabła.


- Jólka - 20-02-2009 13:22

Dziś w gazecie czytałam, że prawdopodobnie zator płucny.


- Annnika - 20-02-2009 22:38

I potwierdzili Portugalczycy. Zator tętnicy płucnej.


- Myszkunia - 21-02-2009 19:40

co z tymi płucami?
tyle osób choruje na płuca, na oskrzela, przychodnie przepełnione, nasz miejscowy specjalista pulmunolog ma pełne ręce roboty...
Od czego ten zator się jej zrobił?
Taka młodziutka kobietaSmutny


- Jólka - 22-02-2009 03:08

W wiadomościach słyszałam, że rodzina przekazała informację, że prawdopodobnie była to uwarunkowanie genetyczne.


- alus - 22-02-2009 10:46

Jólka napisał(a):W wiadomościach słyszałam, że rodzina przekazała informację, że prawdopodobnie była to uwarunkowanie genetyczne.
Do tego dochodzą środki antykoncepcyjne....ryzyko zachorowań wzrasta 7,2 razy.
Wspominał o antykoncepcji ojciec Kamili, dzień po śmierci.


- omyk - 22-02-2009 12:00

A no właśnie.

Cytat:Do zgonu Kamili mogła się również przyczynić kwestia odwodnienia, zagęszczenia krwi, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, a także wysiłek, który towarzyszył jej na treningach.
źródło: http://sport.onet.pl/0,1248733,1920851,,znana_przyczyna_smierci_kamili_skolimowskiej,wiadomosc.html


- Jólka - 22-02-2009 14:24

A podobno antykoncepcja nie jest szkodliwa.