Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Awatar w służbie ewangelizacji. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Istota Ewangelizacji (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Awatar w służbie ewangelizacji. (/showthread.php?tid=4282)

Strony: 1 2 3 4


Awatar w służbie ewangelizacji. - Talmid - 23-02-2009 18:59

Niektórzy na tym forum uważają się ewangelizatorów, a inni pragnęli by nimi zostać. Uśmiech

Prawdziwy ewangelizator oddaje swoje awatary w służbie ewangelizacji. :!:

Zatem moje pytanie, co powinno być na awatarze ewangelizatora? :?:


Re: Awatar w służbie ewangelizacji. - aga - 23-02-2009 19:04

Talmid napisał(a):Prawdziwy ewangelizator oddaje swoje awatary w służbie ewangelizacji. :!:

:shock: A to ciekawe. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam i w ogóle...po co to? :coo:


Re: Awatar w służbie ewangelizacji. - Talmid - 23-02-2009 19:11

aga napisał(a):
Talmid napisał(a):Prawdziwy ewangelizator oddaje swoje awatary w służbie ewangelizacji. :!:

:shock: A to ciekawe. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam i w ogóle...po co to? :coo:
Co po co?


- Kinga93 - 23-02-2009 20:17

Talmidowi chyba chodzi o to, że trzeba ewangelizować wszystkimi możliwymi metodami nawet avatarem Duży uśmiech


- Talmid - 23-02-2009 20:28

Dokładnie tak. Uśmiech

Kiedyś przy okazji dyskusji na temat ba bilbordów firmy Milka pytałaś mnie Ago, gdzie możesz powiesić plakat ewangelizacyjny. :?:

Wtedy odpowiedziałem, że we własnym domu, przyjdą goście i zobaczą. Uśmiech

Teraz mam dla ciebie jeszcze lepszą odpowiedź, możesz powiesić plakat ewangelizacyjny na swoim awatarze, a ponieważ jesteś aktywną uczestniczką forum, z czasem, tysiące ludzi go zobaczy. To jeszcze lepsze niż umieszczanie na przystanku i całkowicie gratis. Uśmiech

I jeszcze jeden cytat do przemyślenia:
Jan 3,30 "Tamtemu trzeba wzrastać mnie zaś stawać się mniejszym" :!:


- Kinga93 - 23-02-2009 20:38

Każdy sposób dobry :gitarka: :-


- Rachel - 23-02-2009 21:11

A kiedyś była akcja, odkryj swą twarz i część osób pokazało. Niektórzy, ukazali a następnie ukryli 8)


- Talmid - 23-02-2009 21:18

Rachel napisał(a):A kiedyś była akcja, odkryj swą twarz i część osób pokazało. Niektórzy, ukazali a następnie ukryli 8)
To też jest dobre, ale moim zdaniem są lepsze miejsca do tego np założenie własnego wątku w dziele poznajmy się, gdzie można umieszczać dowoli swoich zdjęć.

Awatar zostawiłbym jako powierzchnie ewangelizacyjną.


- Annnika - 23-02-2009 21:20

Ja wolę ewangelizować czynem i nauką, a kotka zostawięDuży uśmiech


- klapciu - 23-02-2009 21:27

Na niektórych forach to stosuje Uśmiech
W szczególności na tych bardzo nastawionych negatywnie do Kościoła Uśmiech


- M. Ink. * - 23-02-2009 21:38

Talmid napisał(a):co powinno być na awatarze ewangelizatora?
oczywiście... stosik :twisted:


- aga - 23-02-2009 21:57

Talmid napisał(a):(...) możesz powiesić plakat ewangelizacyjny na swoim awatarze, a ponieważ jesteś aktywną uczestniczką forum, z czasem, tysiące ludzi go zobaczy. To jeszcze lepsze niż umieszczanie na przystanku i całkowicie gratis. Uśmiech

Gdybym wiedziała jak to się robi to może i bym umieściła. A póki co mam w awatarze stworka :mrgreen: , bo lepsze to niż nic.
No a tak poza tym to, co ja piszę niekiedy...wolałabym nie być antyreklamą ewangelizacji.

M. Ink. * napisał(a):
Talmid napisał(a):co powinno być na awatarze ewangelizatora?
oczywiście... stosik :twisted:

Jak na przykład u M. Ink. * Oczko


- Rachel - 23-02-2009 22:08

M. Ink. * napisał(a):oczywiście... stosik
Czarownica :twisted: :diabelek:


- Sivis Amariama - 23-02-2009 22:08

Talmid napisał(a):Awatar zostawiłbym jako powierzchnie ewangelizacyjną
Zdecydowanie się zgadzam i już dawno włączyłem w akcję. Niech wszyscy widzą, jak Bóg musi mnie kochać, skoro tak pięknie mnie stworzył xD


- aga - 23-02-2009 22:11

Sivis Amariama napisał(a):Niech wszyscy widzą, jak Bóg musi mnie kochać, skoro tak pięknie mnie stworzył xD

wow :shock: No ja raczej tego nie zrobię w swoim wydaniu, a przynajmniej nie z taką motywacją Język