Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Clive Harris - Gliwice - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Magia, sekty i wszystko inne (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Clive Harris - Gliwice (/showthread.php?tid=4305)

Strony: 1 2 3 4


Clive Harris - Gliwice - Gruszka - 02-03-2009 16:21

Szczęść Boże! 3.03.2009 9 tj.wtorek (jutro) o godzinie 6.00 w jednym z pawilonów GCE Gliwickie Centrum Edukacyjne) odbędzie się kolejne spotkanie z Clivem Harris'em, któremu towarzyszyć będzie tradycyjnie grupa ewanelizacyjno-modlitewna uświadamiając o zagrożeniu. Proszę o modlitwę w tej intencji i przekazanie wiadomości dalej. Chętnych do włączenia się w to dzieło ewangelizacji zapraszam na godzinę 5.15 pod GCE ;> Pozdrawiam i z góry dziękuję Karolina Gruszka <><


- nadinn - 02-03-2009 16:31

Witam Gruszka!
Jak czytam z Twojego postu, jednak Harris nadal chodzi i "uzdrawia". Tyle o nim slyszalam negatywnych rzeczy, nawet tutaj na forum byla taka dyskusja. Tym razem bedzie uswiadamial o zagrozeniu. Okey, wesprze Was modlitwenie. Pozdrawiam


- Gruszka - 02-03-2009 16:56

nie on będzie uświadamiał tylko my ; > grupa ewangelizacyjno-modlitewna to raczej nie jest 'świta' xD


- marzenka - 02-03-2009 17:32

Karolinko, jak wstanę, to przybędę Oczko a jak nie, to będę Was z Opola modlitewnie wspierać Uśmiech
Ps. A czemu mi Omyk nie powiedziała wcześniej o tym?? Oczko


- Gruszka - 02-03-2009 17:44

Bo to Omyk ^^

Zapraszamy !! <><


- Vika - 02-03-2009 17:44

Niech Pan Bóg ma w opiece tych,których Harris dotknie.
Że też sie,ludzie dają jeszcze nabierać.


- Gruszka - 02-03-2009 17:46

Wiesz Vika, chorzy zdesperowani ludzie łapią się wszystkiego.


- spioh - 02-03-2009 17:51

GCE - Gliwickie Centrum Edukacyjne przy katedrze czy GCE - Górnośląskie Centrum Edukacyjne na ul. Okrzei (teren par. Chrystusa Króla)? bo skrót ten sam a adresy różne. pytam bo na stronie jednego jak i drugiego nie widzę info o Harrisie.


- Gruszka - 02-03-2009 18:41

Na Okrzei przy kościele Chrystusa Króla ;>


- Vika - 02-03-2009 19:25

Gruszka napisał(a):Wiesz Vika, chorzy zdesperowani ludzie łapią się wszystkiego.

Wiem,sama kiedyś byłam na takim spotkaniu z Harrisem. Bez żadnego pozytywnego
skutku, chwała Bogu,ze negatywnego również nie było. Ostatnio słuchałam wykładu na temat tych "uzdrowicieli", jeśli mają nawet jakiś dar,to nie pochodzi on od Boga,dlatego to jest tak niebezpieczne dla osób podatnych.
Jesli nawet komus pomogą to jedynie poprzez zadziałanie na ludzką podświadomość i człowiek sam się zmotywuje, jak Pan Jezus mówił - "wiara twoja uzdrowiła cię", a więc trzeba tylko w człowieku rozbudzic taką wiarę.


- Gruszka - 02-03-2009 19:49

a najczęściej 'pomagają' chwilowo a potem problem wraca w zwielokrotnieniu. niestety ;< dlatego też jutro idziemy ostrzegać ;>


- spioh - 02-03-2009 19:56

Cytat:chwała Bogu,ze negatywnego również nie było
a skąd pewność, jeśli można?


- Gruszka - 02-03-2009 19:57

dokładnie. to może wyjść po wieeelu, wielu latach.


- omyk - 02-03-2009 23:59

Omyk nie powiedziała, bo jak zwykle nie pomyślała ](*,) Sorry :-#

Ja również będę, sól naszykowana leży na biurku obok wody święconej Oczko Ja będę trochę wcześniej, bo już o 5, żeby zdążyć PRZED Harrisem (ja nie wiem, może on na bezsenność cierpi, bo zwykle jak zaczynał o 5.45, to o 5.15 już stał na miejscu jego samochód).

[ Dodano: Pon 02 Mar, 2009 23:01 ]
Vika... A ja jestem pewna, że negatywny wpływ był. W końcu skoro nie uzdrawia Bożą mocą, to czyją? Jak się wepchasz pod łapy osoby opętanej i dasz jej praktykować na sobie magiczne sprawki, to zawsze będzie to miało zły wpływ. Niestety... Smutny

[ Dodano: Pon 02 Mar, 2009 23:02 ]
Spiohu - info o Harrisie znalazłam osobiście w Nowinach Gliwickich Uśmiech


- jonasz 33 - 03-03-2009 00:58

Nie znam osobiście tego uzdrowiciela , chociaż pamiętam z mojego dzieciństwa , że przyjeżdżał do Siemianowic Śl. .Znalazłem artykuł o nim : http://sekty.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=288&Itemid=35 .Co o tym sądzicie i jak się do tego ustosunkujecie?