Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Kolejka do wróżki - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Kolejka do wróżki (/showthread.php?tid=4737)



Kolejka do wróżki - Anuszka - 23-08-2009 17:01

Właśnie przeczytałam artykuł o tym jak na wyjeździe na spotkanie integracyjne wyśmiewali sie z kolegi który się przyznał , że jest katolikiem. Za to jak wyszła wróżka to ustawiła się kolejka.
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20090822&typ=my&id=my15.txt


- duszyczka - 29-08-2009 23:18

Kiedyś sama wybierałam się do wróżki, przed samą wizyta odmówiłam. Ludzie idą aby pomogła im rozwiazać problemy w trudnych momentach sama w takim momencie się wybierałam. Sprawdzić czy będzie lepiej? Czy dalej będą cierpieć?


- omyk - 29-08-2009 23:44

Duszyczko! Ależ Pan Cię ustrzegł! Jemu dzięki!!!!


- aleksab - 30-08-2009 00:05

mnie odrzuciły totalnie opowiadania koleżanki z mojej grupy która na rekolekcjach spała obok dziewczyny której wujek jest głownym egzorcystą w naszej diecezji i np mowił jej o tym że na egzorcyzmach osoby które rgzorcyzmował wymiotowały dokładnie tym co pare lat temu zjadły/połknęły u wróżki


- Obserwator - 30-08-2009 07:45

Hmm. Wiele już słyszałem dziwnych historii, ale o takich dziwnych cudach, to jeszcze nie.

Próbowaliście może dojść w jaki sposób te jakby nie było ciała obce przez tyle lat przetrwały w układzie pokarmowym człowieka? (który jakby nie było jest świetnie przystosowany, do wydalania niechcianych obiektów).


- duszyczka - 30-08-2009 10:41

omyk napisał(a):Duszyczko! Ależ Pan Cię ustrzegł! Jemu dzięki!!!!
Tak dziękuje mu bardzo za to. Oraz za to że pokazał mi wtedy tą drogę, dobrą drogę.


- Anuszka - 30-08-2009 12:21

Ja u wróżki nie byłam, raz tylko dałam sobie za pomocą takiej maszyny z ręki powrózyć.
Wiele lat temu to było jak jeszcze chodziłam do szkoly w markecie ustawili taka maszynę wygladało jak ksero , wkładało się ręke i po chwili wydrukowała się jedna strona. Prawie nic do mnie nie pasowało, ale zaluję że z tego skorzystałam :oops:


- duszyczka - 30-08-2009 12:29

Moja koleżanka mi dla zabway kiedyś wróżyła ale tak na żarty heh.


- omyk - 30-08-2009 18:12

Cytat:Hmm. Wiele już słyszałem dziwnych historii, ale o takich dziwnych cudach, to jeszcze nie.

Próbowaliście może dojść w jaki sposób te jakby nie było ciała obce przez tyle lat przetrwały w układzie pokarmowym człowieka? (który jakby nie było jest świetnie przystosowany, do wydalania niechcianych obiektów)
poczytaj "wyznania egzorcysty" ks. Gabrielle Amortha Uśmiech Choćby z ciekawości, polecam Uśmiech znajdziesz w necie w całości: http://lublin.republika.pl/egzorcysta.html

Duszyczko - diabeł nie zna się na żartach. Konsekwencje tego typu "zabaw" doprawdy nie są... zabawne.


- duszyczka - 30-08-2009 18:30

omyk napisał(a):Duszyczko - diabeł nie zna się na żartach. Konsekwencje tego typu "zabaw" doprawdy nie są... zabawne.
Oh napewno ale to było raz Oczko)


- omyk - 30-08-2009 18:47

I co w związku z tym?


- duszyczka - 30-08-2009 19:21

omyk napisał(a):I co w związku z tym?
Wiem że zrobiłam źle i nie powtórzyło się to ani nie powtórzy.