Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
siemka :D - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: siemka :D (/showthread.php?tid=4748)



siemka :D - Mordecai - 28-08-2009 14:27

Wypadałoby się przedstawić...
Więc jestem Wojtas alias Mordeacai. Interesuję się religioznawstwem i historią (którą też zaczynam studiować na UWM'ie). Mam 21 lat. Jestem człowiekiem spokojnym i słucham death metalu :wink:

shalom!


- Rachel - 28-08-2009 14:55

Mordecai napisał(a):historią (którą też zaczynam studiować na UWM'ie)
Też się interesuję historią. Jam po studiach historycznych Duży uśmiech
Co Ciebie szczególnie interesuje [chodzi o historię]? :-


- Bozy_Wariat - 28-08-2009 15:04

Witaj Braciszku!
Czyli piszesz, żeś spokojny człowiek?? Język


- TOMASZ32-SANCTI - 28-08-2009 22:41

Mordecai napisał(a):Mam 21 lat. Jestem człowiekiem spokojnym i słucham death metalu :wink:

shalom!

Witaj

Cosik trudno uwierzyć w tą spokojną naturę death metalowca. No ale zaprzeczyć też nie mogę, że taki właśnie jesteś. Cieszę się, że jesteś na forum i że będzie można trochę podyskutować z takim fanem metalu. Było ich trochę na forum, ale większość była nastawiona bardzo agresywnie, niektórzy nawet szybko opuścili forum. Mam nadzieję, że przy spokojnej naturze będzie inaczej się dyskutowało.
W końcu muzyka nie musi świadczyć o człowieku, jeśli będzie normalna dyskusja i nie będzie ataków na Kościół to będzie naprawdę dobrze. Sam słuchałem tej muzyki więc wiem, że można też normalnie dyskutować. Forum jest dla wszystkich, więc zapraszamy do pozostania z nami.

Może coś skrobniesz więcej o twoich zainteresowaniach, szczególnie tych muzycznych. Uśmiech Może cosik mi się wtedy przypomni z tej muzyki i będzie można na ten temat pogadać.

Pozdrawiam


RE: siemka :D - mobillar - 01-04-2015 21:32

cześć co tam słychać?


RE: siemka :D - piesrufi - 15-04-2015 10:02

hejka, jak tam się masz? z tej strony Tomek, mieszkam w Lublinie, tutaj też studiuję Uśmiech
_____________________________________
http://www.hydraulik-wroclaw24h.pl


RE: siemka :D - blifums - 03-05-2015 20:36

dobry wieczór wszystkim Uśmiech
__________________________
porady prawne


RE: siemka :D - Accentaur - 06-05-2015 23:01

dobry wieczór Uśmiech
_________________________________________
Wycina drzew Manufaktura


RE: siemka :D - mikolajkaras - 02-12-2015 13:24

Witam serdecznie, tutaj Mikołaj(nie święty Uśmiech ). Pochodzą z Koszalina i mam 23 lata. Pozdrawiam


RE: siemka :D - Mirooos24 - 03-12-2015 15:04

Cześć, z tej strony Mirek z Poznania. Mam 28 lat, pracuję jako informatyk. Pozdrawiam Oczko