Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
C-FAM, milion podpisów do ONZ - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Linki do stron katolickich (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: C-FAM, milion podpisów do ONZ (/showthread.php?tid=4865)



C-FAM, milion podpisów do ONZ - M. Ink. * - 22-10-2009 10:43

Cytat:Drodzy Przyjaciele,

Proszę Was o niezwłoczne udanie się na poniższą stronę internetową i podpisanie Petycji na rzecz Dziecka Nienarodzonego i Rodziny.

Koalicja grup obrońców życia i rodziny, pod przywództwem C-FAM (Catholic Family and Human Rights Institute) przedstawi petycję w ONZ w grudniu tego roku. Ich celem jest zebranie miliona podpisów.

Zachęcam Was do udania się na TĘ STRONĘ, przeczytania petycji, podpisania jej i przesłania tego linku do każdego, kogo znacie.

Na TEJ stronie możecie również zobaczyć, że petycja została przetłumaczona na 15 języków. Jest zatem naprawdę powszechna!

Proszę udaj się TĘ STRONĘ, podpisz petycję i przekaż ją KAŻDEMU, KOGO ZNASZ.

Wielkie dzięki

http://www.c-fam.org/campaigns/id.179/default.asp
źródło: jedno z forum Radia Józef


- TOMASZ32-SANCTI - 22-10-2009 13:59

No kochani. Tutaj możemy się wykazać naszym chrześcijaństwem. Czas podjąć walkę o życie dzieci, walczyć ze złem tego świata jakim jest aborcja. Jeśli czujemy się być chrześcijanami i rzeczywiście nim jesteśmy to wasze działanie podpisując tą deklarację niech będzie tą pieczęcią, która potwierdza wasze chrześcijaństwo. Niech będzie tez tą duchową jednością ze wszystkimi, którzy walczą o życie dzieci.

Nie bójmy się niczego. Z Chrystusem możemy naprawdę wiele, ale liczą się uczynki, konkretne działania a nie tylko pisanie. A więc wchodzimy i wypełniamy deklarację według wskazówek zawartych na stronie.
Jest tam tekst po plsku, więc trudności nie powinno być. Milion podpisów to wiele, więc trzeba działać szybko, aby mogli te podpiisy zebrać.

A WIĘC DO DZIEŁA CHRZEŚCIJANIE.] :forum: :forum: :forum: :forum: :forum:
Pokażmy na kogo Bóg może liczyć. Bądźmy Jego narzędziami.


Pozdrawiam


- magdzik - 22-10-2009 20:32

Super, widzę, że petycja rzeczywiście krąży w internecie, wczoraj dostałam ja od znajomego księdza. Ja podpisałam, was też do tego zachęcam Uśmiech


- Paulincia89-16 - 22-10-2009 23:02

I ja również się zapisałam i wrzuciłam link na opis gg Uśmiech


- Servant - 29-10-2009 18:05

Naprawdę warto rozsyłać...

[center][Obrazek: 9c0597555a.jpeg] [/center]


- smokeustachy - 30-10-2009 01:38

http://nowy.tezeusz.pl/blog/201030.html


- Wojtek37 - 03-11-2009 22:01

Oj ja już dawno temu podpisałem się..... tak więc spóźnialscy - do klawiatury.... :mrgreen:


- riteczka - 04-11-2009 13:12

Ja też już podpisałamUśmiech


- Bilziałka - 12-11-2009 12:02

Właśnie się podpisałam i przesłałam adres z prośbą o podpisanie na inne forum.


- spioh - 18-11-2009 19:41

Cytat:No kochani. Tutaj możemy się wykazać naszym chrześcijaństwem.
możemy, wykazaliśmy się. i co dalej?


- TOMASZ32-SANCTI - 21-11-2009 02:07

spioh napisał(a):możemy, wykazaliśmy się. i co dalej?

Trzeba czekać na jakieś info o tym, czy udało im się zebrać ten milion podpisów. Oby tak. Zbyt wiele jest śmierci niewinnych dzieci, zbyt wiele jest krwi przelanej zupelnie niepotrzebnie.

Pozdrawiam