Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Potwierdzenie (dok. fab. 2009) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Potwierdzenie (dok. fab. 2009) (/showthread.php?tid=4932)



Potwierdzenie (dok. fab. 2009) - sdms - 03-12-2009 15:14

Mój znajomy nakręcił krótki (5 minut) dokument fabularyzowany. Film zdobył kilka nagród na festiwalach kina niezależnego (Nagroda publiczności na VI Konkursie Filmów Niezależnych 5 minut z życia codziennego w Wągrowcu; Nominacja do nagrody ChangeTheWorld na StrangerFestival w Amsterdamie; Wyróżnienie Prezesa Stowarzyszenia Fundus Glacensis na Pol-8 Film Festival Polanica Zdrój; Grand Prix "Offelia" za najlepszy film dokumentalny na festiwalu OFFeliada w Gnieźnie; Nagroda publiczności na festiwalu Nakręceni 2009 w Lublinie; Nagroda za najlepszy dokument na Orange Factor Film Festival w Krakowie).

Co można o nim powiedzieć? W moim odczuciu jest to bardzo dobry film, dający do myślenia i skłaniający do zastanowienia się nad sobą. Myślę, że jego tematyka bardzo dobrze wpasowuje się w to forum (zresztą sam reżyser jest osobą wierzącą). Co więcej? Poświęćcie 5 minut swojego życia i obejrzyjcie: http://www.youtube.com/watch?v=qYgz7PGgrpo

Naprawdę warto!

Zachęcam do dyskusji na temat filmu.


- Dawid - 26-12-2009 23:52

No warto, warto.

Polecam. Jestem pod wrażeniem. Ciekawy pomysł, porządna realizacja... Można w ciągu tych pięciu minut przeżyć całe "katharsis" Duży uśmiech


- Paulincia89-16 - 28-12-2009 05:29

I ja polecam Uśmiech


Mam pytanie czy można link i tekst zpożyczyć aby przekazać filmik dalej aby inni obejrzeli ??


- M. Ink. * - 28-12-2009 11:46

mocarne Uśmiech


- Myszkunia - 28-12-2009 18:35

Interesujacy filmik Uśmiech


- sdms - 29-12-2009 12:57

Paulincia89-16 napisał(a):Mam pytanie czy można link i tekst zpożyczyć aby przekazać filmik dalej aby inni obejrzeli ??
Po to jest upubliczniony na youtube, żeby każdy mógł go przekazywać dalej Uśmiech