Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Jezus uczynił dla mnie cuda! - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Krótkie Świadectwa (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jezus uczynił dla mnie cuda! (/showthread.php?tid=4973)

Strony: 1 2 3


- Sant - 08-01-2010 10:41

Nie bądź taki zasadniczy.
:diabelek:


- heysel - 08-01-2010 13:27

Kryptoszatanista !


- Sant - 08-01-2010 13:46

heysel napisał(a):Kryptoszatanista !

UUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuu - pójdź dziecie do piekła - tam cie smazyć każę. :-*
heysel napisał(a):To juz wszedzie trzeba mieszac tego nieszczesnego szatana ?
Czemuż on taki nieszczęsny? 0 Wiem, bo nie ma duszy - tak?


- aleksab - 08-01-2010 15:40

Szanowni Panowie , temat dotyczy świadectwa Ani , jeżeli pragniecie sobie robić na złość to proszę na priva.


- Sant - 08-01-2010 16:09

aleksab napisał(a):Szanowni Panowie , temat dotyczy świadectwa Ani , jeżeli pragniecie sobie robić na złość to proszę na priva.
Aleks, przycież nie prawimy sobie złośliwości. To żarty- ale fakt że tu jest poważny temat- niestety w dyskusjach nie uniknie się miniofftopków.
Wracamy do tematu:
Ania_Wawa napisał(a):Jeżeli zabraknie nam łaski na początku drogi, to nie wytrwamy.
Aniu- zyczę ci wytrwania i utrwalenia dzieła, które się zaczęło. =D> :aniol:


- Ania_Wawa - 08-01-2010 16:40

Czy to na pewno forum katolickie? Czy też czasami tracicie panowanie nad luźną pogawędką?

Taka dyskusja o szatanie mocno mnie zniesmaczyła...


- Sant - 08-01-2010 16:57

Aniu - gdzie ty widzisz jakś dyskusję o szatanie? Masz w podpisie - "uśmięchnięta"- a tak serio traktujesz żarcik? I czemu wątpisz w katolickość forum?


- heysel - 08-01-2010 17:29

Ania_Wawa napisał(a):Taka dyskusja o szatanie mocno mnie zniesmaczyła...
To Ty zaczelas ...

[ Dodano: Pią 08 Sty, 2010 16:38 ]
sant napisał(a):pójdź dziecie do piekła - tam cie smazyć każę.
Ano wiem, ze tam pojde, wiec nie mysl sobie, zes taki wielki zart wymodzil.


- Scott - 08-01-2010 19:53

heysel, niezależnie od tego jak wyglądało wcześniej twoje życie, czego w nim doświadczyłeś- Jezus ma dla ciebie Dobrą Nowinę. Uśmiech

Aniu, życzę wytrwania w wierze. Dziękuje za świadectwo. Chwała Panu!


- Ania_Wawa - 09-01-2010 01:23

Sant, ja miałam kiedyś bardzo złe doświadczenia z szatanem. Nie będę o nich opowiadać, bo to leży w kwestii tajemnicy spowiedzi. Ale dlatego NIGDY żartów "diabolicznych" nie potraktuję z przymrużeniem oka... [-X


- TOMASZ32-SANCTI - 09-01-2010 01:44

heysel napisał(a):To Ty zaczelas ...

Ania tylko wyraziła swoje zdanie na temat niepotrzebnych żartów w poważnym temacie. Oczywiście nawet z szatana pożartować można. Jednak nie zawsze i nie w każdym miejscu. Tutaj widać Ania mogła poczuć sie dotknięta takim żartem, takimi wypowiedziami.

heysel napisał(a):Ano wiem, ze tam pojde, wiec nie mysl sobie, zes taki wielki zart wymodzil.

Pójdziesz wtedy, kiedy odrzucisz Chrystusa. Jeśli przyjmiesz go to możesz liczyć na miłosierdzie, bo przecież Chrystus umarł za każdego, nawet tych, którzy myślą, że juz im tylko piekło pozostało.
Każdy ma szansę, więc nie ma sensu się od razu nastawiać na piekło. Lepiej dołożyć starań i kierować się ku niebu, aby pójść do domu Boga, aby żyć wiecznie.

A z szatanem lepiej też uważać, bo żarty żartami, ale on akurat nie żartuje w swoich działaniach i wykorzystuje każdą okazję. Lepiej go nie lekceważyć.


- heysel - 09-01-2010 13:37

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Ania tylko (...)
Jestem pewien, ze Ania jest na tyle dorosla, ze nie potrzebuje watpliwej jakosci adwokata w Twojej osobie.

[ Dodano: Sob 09 Sty, 2010 12:43 ]
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):aby żyć wiecznie.
No tak, zyj wiecznie we mnie ...


- Ania_Wawa - 09-01-2010 14:30

Cytat:Jestem pewien, ze Ania jest na tyle dorosla, ze nie potrzebuje watpliwej jakosci adwokata w Twojej osobie.

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Jestem na tyle dorosła i rozsądna, że nie potrzebuję rozmów "poniżej poziomu". :aniol:


- heysel - 09-01-2010 15:11

Fakt, jak sie pojawia argument pt. "ponizej poziomu" to rzeczywiscie w tym momencie jest ponizej dna.


- omyk - 09-01-2010 18:17

Panie i panowie, dwa wdechy, trzy wydechy - i wracamy do tematu, tak? Uśmiech
:rulez: