Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Hity na wesele - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Hity na wesele (/showthread.php?tid=5001)



Hity na wesele - Annnika - 21-01-2010 23:51

Zbliża się nieuchronnie, muzyka będzie odtwarzana przez nas z komputera, zbieramy od znajomych, wiele osób ma składanki więc przekrój mega.

Mam pytanie: co Wy byście proponowali jako muzykę na przyjęcie weselne :?: Nic wielkiego nie będzie, stąd nie najmowaliśmy orkiestry. Łatwiej szukać po ludziach, jak się wie co na celowniku Oczko

Nie musi to być biesiadne przecież, ale może coś z polskich i zagranicznych hitów :?:

Dzięki za wszelką pomoc Oczko


- Paulincia89-16 - 22-01-2010 02:34

Annniko chodzi Ci o konkretne tytuły ???
Ja byłam na bezalkoholowym sylwestrze i pamiętam troszkę kawałków rano/po wekendzie mogę napisać Uśmiech
<to nie jest reklama w razie czego polecam się jako fotograf Oczko >


- Annnika - 22-01-2010 22:03

Tak, o konkretne tytuły, co Wam się podobało, co proponujecie (to będzie prawie bezalkoholowa zabawa dla około 20 osób, w tym starsi to tylko rodzice i chrzestni w ilości 4+3, reszta to młodzi, 20-30 lat).

Mam parę kawałków, Kayah, Rubik Język (zwał i oceniał jak chciał, ale lekkie do słuchania i o miłsci Język ), padły propozycje Krawczyka itp. Co dalej Język :?:


RE: Hity na wesele - milenahajduk - 28-08-2015 16:01

Ja myślę, że najlepsze są na wesele takie uniwersalne hity ,z lat 80tych,90tych.


RE: Hity na wesele - patryshka83 - 14-09-2015 12:26

Ona tańczy dla mnie to fajny hit na wesele Oczko I potwierdzam, że muzyka z lat 80tych i 90tych jest najlepsza. Polecam Radio Polska Stacja gdzie nieustannie lecą fajne kawałki - można sobie spisać wszystko Uśmiech


RE: Hity na wesele - kapolo - 14-09-2015 13:31

Disco polo, Tańcz, niech bolą cię nogi Brathanki, Enej skrzydlate ręce i wiele wiele innych. Tylko jak pójdziesz do zespołu to on zazwyczaj ma swój repertuar i od niego coś wybierzesz.


RE: Hity na wesele - Marinci - 24-09-2015 09:33

Disco polo: akcent, boys itp ale polecam bardziej klasyki niż te nowoczesne discopolo. Oczywiście jest też MIG który mają z 2 piosenki na prawdę fajne. Przy takiej muzyce ludzie najlepiej się bawią Uśmiech


RE: Hity na wesele - sylwekk85 - 11-07-2016 09:33

Zależy od gości. Najlepiej wybrać DJ na wesele, który dostosuje się do tego co lubicie. Ja np. lubię taneczne utwory latino, bądź disco polo Uśmiech


RE: Hity na wesele - Qlwebs - 03-08-2016 19:33

Ruda tańczy jak .... Oczko