Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Katastrofa rządowego samolotu. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Katastrofa rządowego samolotu. (/showthread.php?tid=5091)

Strony: 1 2 3 4


Katastrofa rządowego samolotu. - Kyllyan - 10-04-2010 09:58

O godzinie 8.52 pod Smoleńskiem rozbił się rządowy samolot. Nikt nie przeżył. [+]


- Annnika - 10-04-2010 11:40

Tragedia 130 rodzin... to przede wszystkim mnie boli. Tysiące, dziesiątki tysięcy ludzi straciły rodziców, dziadków, ciocie itd. Kwestie polityczno-państwowe to w moim podejściu druga liga, oczywiście także bardzo ważna.

Być może naprawdę ocalały choć te 3 osoby...

[*]


- piano - 10-04-2010 12:08

Annnika napisał(a):Być może naprawdę ocalały choć te 3 osoby...
Boże, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych... błagam Cię, spraw aby ta wiadomość że prawdopodobnie ocalały 3 osoby aby ta wiadomość okazała się prawdą Smutny Panie, wysłuchaj nas ;(


- omyk - 10-04-2010 12:55

+


- Wojtek37 - 10-04-2010 13:27

Wieczny odpoczynek, racz IM dać Panine .


- Sant - 10-04-2010 13:33

Czemu, Panie? Miej miłosierdzie dla nas.


- Dawid - 10-04-2010 14:42

http://e-sancti.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1602:lista-ofiar-tragedii&catid=17:wiadomopci-i-nowinki&Itemid=25

Módlmy się za ofiary i polecajmy ich rodziny opiece Bożej!


- Nicol@ - 10-04-2010 18:28

"Dziś moją dusze w ręce Twe powierzam, mój Stworzycielu i najlepszy Ojcze. Do domu wracam, jak strudzony pielgrzym, a Ty z miłością przyjmij mnie z powrotem"


- piano - 10-04-2010 18:31

[center]Wieczny odpoczynek......
........................)
.......................(,)
..........).........._'\!/'_
.........(,).........(""""")
......._'\!/'_.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
.......(""""").......
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...........

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OFIAROM TRAGEDII[/center]


- aga - 10-04-2010 22:25

Ogromna strata dla naszego kraju. Nie mamy naszego prezydenta ;(


- pafni - 10-04-2010 22:38

+


- Drizzt - 11-04-2010 07:22

Ogromna strata, choć przede wszystkim dla ludzi, o ludzi idzie. Państwo znajdzie innych przedstawicieli, ale ci, co umarli, nie ożyją...

Ja mam tylko cichą nadzieję, że nikomu nie przyjdzie niedługo do głowy ani szukać jakichś teorii spiskowych, ani rzucać jakichś niestosownych komentarzy (ani ze strony zwolenników PiS, ani PO). Bo to by było... cóż, nieludzkie. Stąd mi to przychodzi do głowy, że już w komentarzach do informacji miałem okazję czytać wypowiedzi w stylu: "No, ci z PO to się pewnie cieszą, bo bliżej im do totalitaryzmu" (i podobne z drugiej strony). Nie wiem, jakim człowiekiem trzeba być, by z tragedii robić pole do wycierania sobie gęby...

A za ofiary trzeba się modlić, a nie wykorzystywać do okazania osobistych politycznych żalów. Naprawdę obojętnie, do jakiego boga/Boga.


Tragedia w Smolensku - Myszkunia - 11-04-2010 13:48

Jestem zaskoczona,ze na tym forum nie podejmuje sie tematu smierci glowy panstwa i kwiatu naszej polskiej inteligencji.
Wczoraj wydarzyla sie straszna tragedia.
Mysle,ze uzytkownicy forum chetnie sie wypowiedz na ten temat.

No i lacze sie w smutku z rodzinami tych, ktorzy zgineliSmutny


- PS - 11-04-2010 14:33

O czym chcesz dyskutować?
I po co tu pisać, że się łączysz w smutku z rodzinami ofiar? - myślisz, że przyjdą na to forum?
Pokazówka jak dodawane zdjęcia na nk


- Augustus - 11-04-2010 16:08

Noszę żal w sercu, ale pragnę napisać, że Pan Prezydent III Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński, chyba nawet sobie nie wyobrażał, jaką wielką będzie osobistością na kartach historii i nie tylko polskiej, ale i światowej. Oto bowiem jesteśmy świadkami, jak świat łączy się z narodem polskim w duchu solidarności, wyrażając swój żal po ogromnej stracie narodu polskiego. Musimy pamiętać, że Pan Prezydent Lech Kaczyński poniósł ofiarę w wyniku służby dla prawdy. On to bowiem, służebnik najpierw prawdy, a następnie służebnik narodu polskiego, poniósł ofiarę w służbie dla prawdy, dla historycznej prawdy o Katyniu. My i świat, chcąc żyć w prawdzie, musimy pamiętać, w jakim celu Pan Prezydent Lech Kaczyński poniósł swoją ofiarę. Zapominając o tym wydarzeniu, jednym z największych w historii polski i świata, Polska i świat zapomni o prawdzie, a wówczas oznaczałoby to, że naród polski i świat wyraził swój fałszywy żal. Dlatego nie zapominajmy, żyjmy w prawdzie, bo tylko prawda nas wyzwoli i będzie nieustannie świadczyć o prawdziwości naszego i świata żalu po tak ogromnej stracie narodu polskiego, po stracie kwiatu inteligencji III Rzeczypospolitej Polskiej, którego celem było służyć prawdzie i oddać prawdzie należytą cześć, hołd.
W tym miejscu chcę podziękować światu, że w duchu solidarności szczerze wyraził swój żal po ogromnej stracie narodu polskiego. W sposób szczególny chcę podziękować naszym przyjaciołom Rosjanom, że w sposób niezwykle szlachetny podzielił swój żal z narodem polskim, oddając przy tym piękny hołd narodowi polskiemu. Taka prawda jest o nas współczesnych, że więcej nas łączy w duchu miłości, aniżeli dzieli.