Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wybory 2010 - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Wybory 2010 (/showthread.php?tid=5124)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Wybory 2010 - Eldian - 06-05-2010 11:28

Można poruszyć ten temat Uśmiech
Na kogo macie zamiar głosować, i dlaczego? Myślę że warto by się powymieniać poglądami, plusami i minusami kandydatów.


- omyk - 06-05-2010 11:38

Mój ulubiony ostatnio temat :lapa:
Na Marka Jurka. Dlaczego - chyba każdy wie.
Jeżeli przyjdzie nam użerać się z drugą turą - to zależy. Gdyby tak się nieszczęśliwie złożyło, że zostałoby dwóch kandydatów, na których nie chcę oddać głosu, to przepraszam bardzo, ale zostaję w domu. Nie wyobrażam sobie wyboru między Napieralskim a Komorowskim.
Jeżeli zostanie kandydat prawicy - zagłosuję na niego, bo co robić...


- PS - 06-05-2010 16:26

Na Olechowskiego, bo podobno jest Masonem.


- Drizzt - 06-05-2010 16:30

Komorowski. Byle nikt z PiS'u. Nie jestem wielkim fanem Komorowskiego, ale głos na niego oddali od prezydenckiego stołka Kaczyńskiego. A to już wystarczający powód, by na niego głosować.


- magdzik - 06-05-2010 16:39

A to ja odwrotnie. Na Kaczyńskiego. Byle nie Komorowski.


- Scott - 06-05-2010 17:52

Jarosław Kaczyński,dlaczego? Bo na programie IV Rp mają najwięcej skorzystać studenci, chodzi o łatwiejszy dostęp do pracy. Bo jest prawicowcem, bo ma konkretny program dzialania, wiem czego sie spodziewac bo bedzie kontynłowal polityke odklamywania historii, jest "sprawdzony", stanowczy, zalezy mu na dobru ekonomicznym, niezaleznosci Polski, bezpieczenstwie...


- M. Ink. * - 06-05-2010 18:59

Na Komorowskiego nie. Dlaczego? Dlatego.

Na Kaczyńskiego nie. Dlaczego? Bo jest lepszy kandydat.

Na Napieralskiego nie. Dlaczego? Bo dzisiejsza bida w Polsce to skutek czterdziestoletnich rządów socjalizmu. Tym panom i paniom już dziękuję.

Na Marka Jurka tak. Dlaczego? Bo to jedyny kandydat, którego program zakłada na serio realizację tego, co wynika z moich najgłębszych światopoglądowych przekonań. Oczywiście mój światopogląd to światopogląd katolicki.


- Kyllyan - 07-05-2010 06:57

Marek Jurek jest najlepszym kandydatem dla katolików, ale... nie ma szans zostać prezydentem. JarKacz natomiast ma szanse wygrać już w pierwszej turze, o ile zwolennicy rządów prawicowych nie będą dzielić swoich głosów. Dlatego zagłosuję na Kaczyńskiego. Jeśli Kaczyński nie wygra w pierwszej turze, to nie wygra wcale, bo w drugiej na Komorowskiego zagłosują zwolennicy Napieralskiego i Olechowskiego.


- omyk - 07-05-2010 16:44

O, i w końcu coś przekonującego. Przemyślę to.


- Rachel - 07-05-2010 18:20

omyk napisał(a):Na Marka Jurka.
Zbierałam dla niego podpisy 8)
Więc opcja polityczna się ujawniła xD


- Nicol@ - 07-05-2010 19:10

Hm, zostało 10 kandydatów, jak na chwilę obecną:
KANDYDACI RP 2010
Moim kandydatem jest Marek Jurek.
Marek Jurek


- TOMASZ32-SANCTI - 07-05-2010 19:46

Marek JUrek ma marne szanse na wygraną. Jedynym kandydatem dla podtrzymywania wartości chrześcijańskich w naszym kraju jest Jarosław Kaczyński. Tylko on może poważnie zagrozić kandydaturze Bronisława Komorowskiego. Tak więc warto się zastanowić nad tym, czy nie lepiej od razu głosować na kandydata, który ma szansę wygrać. Jeśli są nam bliskie wartości chrześcijańskie to jedynym kandydatem jest Jarosław Kaczyński. No chyba, że uda się przekonać ogromną rzeszę ludzi co do Marka Jurka, ale jak widzę, to on chyba zbyt wielkiego poparcia to nie ma. Jarosław Kaczyński zebrał chyba najwięcej głosów, więc ma chyba największe szanse.

Sami zdecydujcie, ale tak, aby nie niszczyć tego co jest związane z naszą wiarą, z wartościami chrześcijańskimi.

I tak na koniec : Nicola, poprawiłem twój link, ten pierwszy, gdyż zawierał błąd, który uniemożliwiał otwarcie strony. Teraz jest dobrze.


- Nicol@ - 07-05-2010 20:17

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):tak na koniec : Nicola, poprawiłem twój link, ten pierwszy, gdyż zawierał błąd, który uniemożliwiał otwarcie strony. Teraz jest dobrze.
Dziękuję. Uśmiech


- bashca - 07-05-2010 20:48

To będą pierwsze moje wybory, trzeba sie poważnie zastanowić i o tyle jak na Marka Jurka chciałam głosować, to co Kyllyan napisał ma sens. Markowi brakuje póki co takiej siły przebicia,żeby zdobyć ten stołek.


- omyk - 07-05-2010 21:39

Pytanie kontrolne: Kyllyan, czy możliwość wygranej Kaczyńskiego w I turze uważasz za realną?
Z jakim prawdopodobieństwem i dlaczego?