Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wybory 2010 - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Wybory 2010 (/showthread.php?tid=5124)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


- M. Ink. * - 27-06-2010 13:18

Kolejny przykład agresywnej wypowiedzi Palikota:

Cytat:Największym wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński [...] Tak, Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż

http://www.plejada.pl/185270,wideo.html
...i ten człowiek tobą rządzi, biedna Polsko... ten człowiek cię łajdaczy... #-o


- Scott - 27-06-2010 13:19

pafni napisał(a):Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.
To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.

Drizzt napisał(a):Scott, z całym szacunkiem, ale przejrzyj Ty wreszcie na oczy.

Inkwizycja za zgodą Boga? Przecież to hipokryzja jak stąd na Księżyc! Mordowanie, męczenie ludzi (lub, w łagodniejszej wersji, ograniczanie ich wolności) jako wyraz "woli" Boga, który mówi: "oddaj cesarzowi co cesarskie, a Bogu co Boskie"? Woli Boga, którego dwa z dziesięciu przykazań to "nie zabijaj" i "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu"? (a wiadomo, jak wymuszano zeznania, np na członkach zakonu Templariuszy).
Wj.,22,17

[ Dodano: Nie 27 Cze, 2010 13:25 ]
M. Ink. *, to co robi Palikot + 500 dni na obietnice których nie zrobili w czasie 1000 dni. Żenada.


Osobiście bardzo się cieszę że ze strony PiS te zaczepki spotykają się z milczeniem. Wychodzi czarno na białym bezideowość tej partii i bezprogramowość. Gdyby obciąć krytykanctwo PiS to w zasadzie PO nie ma nic do powiedzenia. Najlepszym sposobem na pokazanie tego jest własnie kultura, merytoryczna postawa i spokój PiS. I to Polacy widzą. Uśmiech


- pafni - 27-06-2010 20:45

Scott napisał(a):pafni napisał/a:
Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.

To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.
Postrzegam Boga poprzez Jezusa.
Znam Pismo Święte.
I tyle.


- Scott - 28-06-2010 12:44

pafni napisał(a):Scott napisał/a:
pafni napisał/a:
Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.

To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.

Postrzegam Boga poprzez Jezusa.
Znam Pismo Święte.
I tyle.
To dlaczego wypisujesz teorie które w Biblii pokrycia nie mają? Podpierasz się teoriami z religii holocaustu[krytykowanej przez wybitnych intelektualistów pochodzenia żydowskiego], która istnieniu Boga niestety przeczy...


- godunow - 28-06-2010 14:02

Basia pisze
Cytat:teraz inaczej patrze na los naszej Ojczyzny i na wszelkie układy polsko rosyjskie. zreszta to wyszło po tym jak jeden z lotników nie chciał podpisać sie pod świadectwem wiarygodności kopi czarnych skrzynek. I jaka reakcja? " zamknąc TVP1
Telewizja publiczna powinna podawać prawdę..!!
To o czym Ty tu piszesz nie miało nigdy miejsca.. !! Żaden pilot nie podpisywał się przy kopiowaniu zawartości czarnych skrzynek.. Robił minister Miler ze swoją świtą Brakowało podpisu pod tłumaczeniem stenogramu .. który dla sprawy nie jest dowodem .. Dowodem są przekazane potwierdzone kopie czarnych skrzynek.. ( po zakończeniu śledztwa przez Rosję oryginały również ..zostaną przywiezione do Polski) .Zresztą dlaczego brak było tego podpisu pod tym stenogramem zostało dawno wyjaśnione.
Ale tego już TVP publiczna nie podaje .. burzyło by to pewien mit legendę etc.
TVP publiczna sugerowała w swoich programach ,że główną winę za katastrofę pod Smoleńskiem ponosi Rosja przy okazji Tusk i jego sojusznicy.. Na tej kawie tragedii wybudowano elektorat Kaczyńskiego. i tak wysokie poparcie. . Elektorat mało wykształcony ( większość elektoratu Kaczyńskiego to ludzie z zawodowym wykształceniem i podstawowym) takim ludziom łatwo wmawiać różnego rodzaju bajki.. legendy etc. .
Ja w pierwszej turze głosowałem na Napieralskiego tylko dlatego by nie uczestniczyć w tej bezsensownej bijatyce dwóch głównych rywali..

I wczoraj kosztem meczu ( bo jestem od lat kibic zawzięty ) obejrzałem debatę Kaczyński kontra Komorowski.. Kaczyński niby jest za wartościami chrześcijańskim ( chociaż co do tego mam wątpliwości ) wszakże łakomym okiem patrzy na Oleksego i jego otoczenie .

Czy po tej debacie gdzie zobaczyłem człowieka jakiegoś takiego niemrawego niezdecydowanego , człowieka załamanego etc, Mi się wydaje że z całym szacunkiem dla Kaczyńskiego chyba lepiej będzie jak Komorowski zostanie prezydentem RP niż człowiek który cała kadencję zaserwuje nam żałobę narodowa z powodu śmierci brata..
Bo co do tego co opowiadali obaj to obaj kręcili.. Kaczyński więcej..
Kaczyński debatę przegrał i to wyraźnie..


- kasiek - 28-06-2010 14:53

WItam Uśmiech

ja będę głosowałą na Jarosława... tak jak gdyby żył Jego ś.p brat głosowałabym na Niego. Plakat Lecha wisi pięć lat nad łóżkiem.
Odpowieada mi Jego wizja Polski. Współgra to z moimi przekonaniami politycznymi.

Poza tym Pan miłuje prawo i sprawiedliwość Uśmiech


- godunow - 28-06-2010 18:17

Prosiłbym Tomasza lub moderatorów o wykasowanie moich postów gdzie przytaczam tragicznie zmarła Basię..
Nie wiedziałem że tak się stało..


- pafni - 28-06-2010 18:27

Scott napisał(a):Scott napisał/a:
pafni napisał/a:
Scott napisał/a:
pafni, najogólniej bo czasu mam mało- ty sie czujesz lepszy od Boga w Trójcy jedynego. Wiesz lepiej co by było gdyby, i jakie są Jego zamysły. Pamiętaj o jednej rzeczy na przyszłość - o tym że Bóg jest wszechmogący. O tym że wszystko co się dzieje, dzieje się za Jego zgodą i zgodnie z Jego wolą.

Żarty sobie robisz...
To ty raczej czujesz się jak Bóg.

To o czym pisze ma oparcie w Piśmie Świętym. Poczytaj sobie Stary Testament, gdzie przesłanie Boga jest głownie karzące.


Zobacz na twój tok rozumowania. Postrzegasz Boga przez pryzmat swojego myślenia. Dla porównania - widząc człowieka w okularach możesz spekulować dlaczego je ma, może krótkowidz, dalekowidz, może nosi zerówki bo lepiej wygląda w nich niż bez.

Tak samo wygląda twoje postrzeganie Boga, przez to co sam sobie wymyślisz.

Postrzegam Boga poprzez Jezusa.
Znam Pismo Święte.
I tyle.

To dlaczego wypisujesz teorie które w Biblii pokrycia nie mają? Podpierasz się teoriami z religii holocaustu[krytykowanej przez wybitnych intelektualistów pochodzenia żydowskiego], która istnieniu Boga niestety przeczy...
Jakie teorie?


- Anariel - 01-07-2010 12:14

Scott, sam wiesz przecież, że Bóg jest wszechmogący i dlatego do różnych osób może przemawiać w różny sposób. Może dobiera taką drogę, która jest najodpowiedniejsza dla danego człowieka?

A nawet jeżeli ktoś jest na niewłaściwej drodze, to wyzwiskami i pieniactwem na pewno nie pozwolisz mu przybliżyć się do Boga. Nie tego uczył nas Jezus Chrystus. Teraz mamy Nowe Przymierze, nie to starotestamentowe.


- Annnika - 01-07-2010 21:55

godunow napisał(a):Prosiłbym Tomasza lub moderatorów o wykasowanie moich postów gdzie przytaczam tragicznie zmarła Basię..
Nie wiedziałem że tak się stało..

Nic się nie stało, jej kolega podczas naprawy komputera zrobił ten paskudny "dowcip" Smutny


- M. Ink. * - 01-07-2010 23:15

Bilboard aresztowany:

Cytat:Informujemy, że plakat przygotowany przez Fundację Pro- Prawo do Życia przedstawiający Marszałka Bronisława Komorowskiego i abortowane dziecko, który wożony był dziś (tj. 16 czerwca ) po Rzeszowie przez stowarzyszenie Contra In Vitro, został aresztowany przez policję bez podania zarzutów.

ciąg dalszy: http://w3.stopaborcji.pl/index.php/2010/06/billboard-aresztowany/
...zapewne za jego politycznie niepoprawną treść: "Marszałek Komorowski popiera kompromis aborcyjny. Kompromis aborcyjny zabija chore dzieci".


- Drizzt - 02-07-2010 09:02

Raczej za jego manipulacyjną treść, gdyż stwierdzenie o "zabijaniu" jest silnie naładowane ideologicznie - oparte na IDEOLOGICZNYM założeniu życia od chwili poczęcia.

Stąd takie wynikowe (na zasadzie ciągu logicznego) oskarżenie Komorowskiego o zabójstwo, jest jedynie bazowanym ideologicznie pomówieniem.

Stąd też nic dziwnego, że atakują plakaty zawierające pomówienia.


- M. Ink. * - 02-07-2010 17:44

Drizzt napisał(a):Raczej za jego manipulacyjną treść
dobre Szczęśliwy wobec tego powinni jeszcze aresztować połowę polityków i połowę dziennikarzy :roll2:


- Dawid - 03-07-2010 00:40

Na podstawie:
Art.76b,76c i 77 ustawy o wyborze Prezydenta RP z dnia 27 września 1990 roku, t.j. DZ.U. 2000 Nr 47 poz. 544 z późn. zm. i art. 85,86 i 87 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - t.j. Dz. U. 2007 nr 190 poz. 1360 z późn. zm.

ZAMYKAM NA OKRES CISZY WYBORCZEJ


- Scott - 04-07-2010 20:52

Pożyjemy jeszcze 3-4 lata [realnie] albo 5-6 [maksymalnie] i przy tym zadłużeniu Polska dogoni Grecje. Zadłużenie panstwa to nie tylko dziura budżetowa ale i funduszy budowy dróg i autostrad, fundusz emerytalny itp.

A potem tułmy które popierały PO dostaną czego chciały. Uśmiech Okaże się że nie pojar jest ważny ale realne umiejętności rządzenia.

Dla mnie ok, PO znajdzie się wtedy pza polityką jak pan Krzaklewski.


Mądry Polak po szkodzie, ale...Żadna nowość.