Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Informacja - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Informacja (/showthread.php?tid=516)



Informacja - Katolik - 04-05-2005 18:28

Proszę skasować moje dane. Myślałem, że jest to forum katolickie. pomyliłem się. Przepraszam.


- Gregoriano - 04-05-2005 18:59

Katolik napisał(a):Proszę skasować moje dane. Myślałem, że jest to forum katolickie. pomyliłem się. Przepraszam.

Znów uogólniasz :!: I do czego ta informacja :? Niczego kasować nie będziemy :wink:


- Harpoon - 04-05-2005 19:56

Widzę w Tobie bunt "Katoliku", ale po co te nerwy :?: Chcieliśmy dojść z Tobą do porozumienia ale się nie dało, bo Ty tego nie chciałeś, więc nie miej teraz pretensji do nas.
Forum jest jak najbardziej katolickie... Dlatego może to Ty powinieneś się nad sobą zastanowić...
Pozdrawiam Cię gorąco "Katoliku"


- Daven - 04-05-2005 20:16

Nie martwcie się. Na każdym forum on tak pisze. I tak wróci. Nie może się obejść bez dokuczania rzymskim katolikom swoją schizmatycką propagandą. Takie same słowa mówił na forum katolik.pl i wiara.pl. Nie bierzcie tego do siebie, bo i on nie odczuwa żadnych emocji gdy to pisze.


- Harpoon - 04-05-2005 20:18

Wiesz... Na katoliku.pl to go widziałam, ale nie wdawałam się z nim w dyskusje...
I widzę, że się do niego baaardzo pomyliłam... Kiedyś nawet chyba z nim na gg gadałam... Teraz wiem dopiero na co się narażałam :?


- b22 - 04-05-2005 21:30

Cytat:Proszę skasować moje dane. Myślałem, że jest to forum katolickie. pomyliłem się. Przepraszam.

Już skasowałem. Bilet w autobusie. Myślałem, że jesteś Katolikiem. pomyliłem się. Przepraszam.


- Lewiatan - 04-05-2005 21:40

Ale on chyba pomyli sie z tym postem powienien go umieścic w dziale humor (zreszta jak wiekszosc swoich wypowiedzi)


- Daidoss - 04-05-2005 22:26

Lewiatan napisał(a):Ale on chyba pomyli sie z tym postem powienien go umieścic w dziale humor (zreszta jak wiekszosc swoich wypowiedzi)
Jako Administrator powinieniem wstrzymać powagę, ale sorki nie mogę >Uśmiech<

Jednak myślę, że tak serio nie ma już co rozgrzebywać :!: Więc nie wypowiadajmy sie tu już. Nie chcę kolejnego KWASU na Forum.


- b22 - 05-05-2005 07:07

Ok, kwasu nie będzie.