Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wędkarstwo - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Wędkarstwo (/showthread.php?tid=5202)



Wędkarstwo - PS - 07-07-2010 18:33

Czołgiem!

Wy też lubicie sobie zarzucić kija i patrzyć się na nieruchomy spławik / szczytówkę?
Czy może uważacie to za zbędne męczenie ryb? Gdyż należy wspomnieć, że bardzo popularna jest "filozofia łowienia" "no-kill", czyli każdą złowioną rybkę (nawet wymiarową) się "szlachetnie" wypuszcza (za co pewnie będzie dozgonnie wdzięczna wędkarzowi).

Właśnie zamierzam obłowić jakieś mazurskie jeziorko za 2 tygodnie 8)


- Rachel - 08-07-2010 00:30

Teraz nie mam kiedy .... ale chętna jestem aby łowić. Tylko na to trzeba mieć czas ... bo jezioro mam za domem. Tylko szkoda, że znalazłam pracę daleko po za zamieszkaniem i mieszkam na stancji :?
I w domu raz na rok.
Pamiętam jak byłam dzieckiem i łowiłam , bawiąc sie wielkiego wędkarza .... hehe . To były czasy beztroski.


- Astiste - 27-04-2011 20:05

Łowię w każdej wolnej chwili , ładne rybki biorę . Mam kartę wędkarską na 5 okręgów :> Jest to moje hobby.


- 1Alexandra2 - 16-07-2011 23:44

Nie dawno pierwszy raz miałam okazję pojechać na ryby. Zawsze mi się wydawało, że jest to nudne i monotonne zajęcie. Jednak po ostatniej wyprawie zmieniłam zdanie. Jest to doskonała okazja do tego, żeby się wyciszyć, odstresować i przemyśleć parę spraw. Polecam wszystkim zabieganym Uśmiech


- martabunia - 20-07-2011 06:27

uwielbiam łowić ryby!Uśmiech


RE: Wędkarstwo - milenahajduk - 28-08-2015 15:54

Może to wstyd i hańba,ale...ja nigdy nie byłam na rybach!;-)


RE: Wędkarstwo - janmajewski - 26-10-2015 12:20

Wędkarstwo to bardzo fajna sprawa. Można się wyciszyć i spędzić czas na łonie natury.


RE: Wędkarstwo - basiakurowska - 16-11-2015 14:02

Ja nawet jako kobieta uwielbiam wędkarstwo. Często wędkujemy z moim mężem.


RE: Wędkarstwo - bazylikosecki - 23-11-2015 07:35

Również uwielbiam tzw. moczenie kija. Chciałbym się wybrać na połowy nad morze, mam nadzieję, że niedługo mi się to uda,.


RE: Wędkarstwo - olekjaworski - 12-07-2016 16:05

Dawno już nie wędkowałem, chyba będzie trzeba wybrać się niedługo na jakiś połów Oczko