Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
pojednanie - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: pojednanie (/showthread.php?tid=543)



pojednanie - NO - 18-05-2005 07:53

to dziwne ale tu wiele ludzi sie zaraz obraza na siebie za byleco. tak widze bo czytam forum. proponuje ze jak ktos cos do kogos ma osobistego niech napsize tutaj co i pojedna sie z ta osoba. to po chrzescijansku bedzie. poza tym to oczyszcza atmosfere. jak ktos napisze co ma i przeprosi i zaproponuje pojednanie. ale nie wiem co o tym myslicie. moze to glupi pomysl. wtedy skasujcie tego posta jak tak uznacie zeby nie smiecil. ale tez na tematach nie byloby wtedy tylu smieci. teraz trudno sie czyta bo zanim ktos cos powie konkretnego to najpierw sie trzy razy obrazi.


- Harpoon - 18-05-2005 15:37

No ja uważam, że pomysł jest dobry, bo to fakt, że tu często były spięcia i czepianie się o byle co Oczko

W takim razie mogę zacząć Uśmiech
Przepraszam wszystkich, których uraziłam na tym forum, żałuję i postanawiam poprawę Język :aniol:
Przeprosić też chcę osoby odpowiedzialne za forum, którym w swoim czasie narobiłam trochę bałaganu :oops: Co nie Rafiku :?: :mrgreen:
I cio, wybaczycie :?: 8)


- bulion - 19-05-2005 01:34

"77" razy! Pamiętajcie! Uśmiech


- NO - 19-05-2005 10:19

pamietamy. 77 razy przepraszam wszystkich jesli urazilem w kilku swych postach ktore zdazylem tu napisac. przepraszam jezeli urazilem wojtka 37 iddv bo tylko chyba z nimi rozmawialem. pozdrawiam i żegnam.


- Harpoon - 19-05-2005 10:46

No to moje:
"Przepraszam" x77 Język


- Wojtek37 - 19-05-2005 10:46

Mnie, drogi bracie NO nie uraziłeś. Zaś ze swej strony również proszę o wybaczenie , kogokolwiek, komu uchybiłem.


- Gregoriano - 19-05-2005 11:14

Wiecie co o tym myśle: skupmy się na kulturalnej dyskusji, to jest w naszym zasięgu a nie wyszykujmy na siłę momentów do przepraszania, bo to będzie najdłuższy temat... Żartowałem :wink:


- NO - 19-05-2005 13:25

ok zgoda.


- Annnika - 11-10-2005 20:48

Wiecie co, tak sobie przeglądałam stare tematy, na taki wątek na żadnym jeszcze forum nie trafiłam, mam problemy z wyrobieniem sobie nawet opinii, czy mi sie to podoba czy nie :shock:


- TOMASZ32-SANCTI - 11-10-2005 21:51

Dla mnie pomysł jest dobry, ale z drugiej strony po co jest PW, przecież można to robić na privie. Ale jeśli innym zależy by przepraszać publicznie to proszę bardzo. Dobrze by tylko było, gdyby wasze posty odnosiły się do przepraszania, a nie do innych tematów.

Pozdrawiam


Re: pojednanie - Zygmunt - 06-01-2006 01:21

NO napisał(a):to dziwne ale tu wiele ludzi sie zaraz obraza na siebie za byleco. tak widze bo czytam forum. proponuje ze jak ktos cos do kogos ma osobistego niech napsize tutaj co i pojedna sie z ta osoba. to po chrzescijansku bedzie. poza tym to oczyszcza atmosfere. jak ktos napisze co ma i przeprosi i zaproponuje pojednanie. ale nie wiem co o tym myslicie. moze to glupi pomysl. wtedy skasujcie tego posta jak tak uznacie zeby nie smiecil. ale tez na tematach nie byloby wtedy tylu smieci. teraz trudno sie czyta bo zanim ktos cos powie konkretnego to najpierw sie trzy razy obrazi.

No

To forum jest wspaniale a w innych to rzeczywiscie ludzie obrzucaja sie nawzajem niemilymi postami.

Pozdr. Uśmiech