Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Gra przedwyborcza czy powrót do lat 80-tych? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Gra przedwyborcza czy powrót do lat 80-tych? (/showthread.php?tid=5562)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- M. Ink. * - 30-07-2011 16:28

Mordimer_Madder napisał(a):Zaprzeczasz tej informacji?
podaję w wątpliwość jej wiarygodność przez wzgląd na "obiektywność" jej nośnika - wskazanego przez ciebie jako źródło


- Mordimer_Madder - 30-07-2011 17:08

Dlatego właśnie podałem dwa następne, które wskazują, ze twoje obawy są płonne... to chyba nie problem, ze po angielsku :roll:


- M. Ink. * - 30-07-2011 17:56

Mordimer_Madder napisał(a):podałem dwa następne
pierwszy się nie otwiera; drugi - "charlotte observer" - wątpię, by ten magazyn był bardziej wiarygodny od "obiektywnej" gazety.pl

proponuję dać bardziej wiarygodne źródła - jeśli rzecz dotyczy Kościoła katolickiego w Niemczech, najbardziej wiarygodne w tej dziedzinie będą niemieckie statystyki katolickie; inne mogą być zmanipulowane - zwłaszcza te obwieszczane przez wojujących ateistów

Mordimer_Madder napisał(a):to chyba nie problem, ze po angielsku
twój cytat dowodzi, że albo nie znasz Regulaminu tego Forum, albo znasz i świadomie łamiesz:

autor Regulaminu e-sancti napisał(a):15. Językiem obowiązującym na Forum jest język polski. Teksty obcojęzyczne powinny być uzupełnione tłumaczeniem.
no proszę - plus jeden do uczynków miłosiernych względem duszy: "nieumiejętnych pouczać" Duży uśmiech


- Sant - 30-07-2011 18:22

Panowie - prosiłem by powrócić do tematu. Mordi - co masz na swoje usprawiedliwienie?. Co wspólnego ma twoja informacja o niemieckim Kościele z grą przedwyborcza i powrotem do lat 80?- Jeżeli nie wykażesz klarownie i zrozumiale - rano wycinam ten watek. (Wydaje się że, na silę masz zamiar potwierdzać moją wcześniejszą tezę.)


- Mordimer_Madder - 30-07-2011 18:45

http://www2.counton2.com/news/2011/jul/29/germans-quit-church-during-2010-sex-scandal-ar-2204571/ - link jest tutaj i mnie się otwiera... to stronka znanej zresztą telewizji... a przedruk z Associated Press.

Punkt z Regulaminu nie dotyczy linków, wiec za tekst przepraszam, polecając jednocześnie aktywna naukę języków obcych albo tłumacza Google ale generalnie nie zmienia to faktu, podniesionego w rzeczonych publikacjach Pomysł


- M. Ink. * - 30-07-2011 18:47

Mordimer_Madder napisał(a):znanej zresztą telewizji
tvn też znane, a obiektywnością jak powszechnie wiadomo nie grzeszy; dlatego prosiłem o wiarygodne źródła

Mordimer_Madder napisał(a):przepraszam
przyjmuję przeprosiny, a dalsze prowokacje ignoruję

sant napisał(a):prosiłem by powrócić do tematu
ok


- Mordimer_Madder - 30-07-2011 19:19

Cytat:tvn też znane
Jakie TVN :shock: - WCBD TV - do tego obcych języków znać nie trzeba :diabelek:


- TOMASZ32-SANCTI - 30-07-2011 19:22

Na przyszłość też proszę pamiętać o punkcie IV-15 Regulaminu Forum:

Cytat:15. Językiem obowiązującym na Forum jest język polski. Teksty obcojęzyczne powinny być uzupełnione tłumaczeniem.

oraz punkcie IV, 6,:

Cytat:6. Wszelkiego rodzaju cytaty powinny zawierać odnośniki do tekstu źródłowego.

Przypomnę tylko, że jeśli jest to możliwe to linki do stron źródłowych powinny być aktywne, tak aby można było sprawdzić miejsce pochodzenia danego cytatu czy informacji.

A teraz zapraszam do tematu a także do wzajemnego szacunku. Duży uśmiech


- Mordimer_Madder - 30-07-2011 19:27

Moj link jest aktywny - co jest do sprawdzenia... co do reszty już się wypowiedziałem - a języków trzeba się uczyć :diabelek:

Generalnie tekst angielski potwierdza informacje polskiej gazety słowo w słowo - nie będę teraz klepał w klawiaturę przekładu dla leniuszków językowych - zatem cytat po angielsku można z posta usunąć, wystarcza same linki..


- smokeustachy - 30-07-2011 20:08

Co do strzału ostrzegawczego, to się zgadzam w zupełności. Co do paralizatorów to też są ok, z jednym zastrzeżeniem, że władza sądownicza szybko będzie reagować na skargi. To rewolucja w konserwatywnym stylu. Ci co płaczą zapominają, że jak Tusk przejdzie do opozycji to se na nim poużywają.


- TOMASZ32-SANCTI - 30-07-2011 20:15

Mordimer_Madder napisał(a):a języków trzeba się uczyć

Wiesz, niektórzy mają już też swoje lata, więc nie będa raczej uczyć się języków w wieku 40 czy 50 lat (lub więcej).

Po za tym jest punkt Regulaminu a więc trzeba się do niego też dostosować dla dobra innych, tym bardziej jak ktoś zna angielski czy inny język lub ma możliwość przetłumaczenia. Jeśli będzie brakowało tłumaczenia to obsługa będzie takie fragmenty obcojęzyczne usuwać. Takie jest nasze zadanie, aby zapewnić każdemu możliwość czytania wszystkich tekstów. Duży uśmiech

A teraz powrót do tematu. Duży uśmiech


- smokeustachy - 30-07-2011 20:42

Mordimer_Madder napisał(a):Coż wy nie powiecie - a gdzież to w planowanych zmianach jest słowo o "przeciwnikach politycznych"? Zmiany te podyktowane akurat były niezbędną z powodu Euro 2012 radykalizacja działań policji w stosunku do pseudokibiców, by wszelkie "zadymy" można było tłumić szybko i skutecznie... ale jak zwykle sprawdza się aksjomat o przysłowiach, jako mądrości narodowej: w tym wypadku "uderz w stół a nożyce się odezwą". Czyż kiedyś zdarzyło się, by owa gazeta nie zmanipulowała informacji, gdy tylko mogła?

Zdecydowanie lepszym pewnie jest katolicki radykalizm, którego tragicznie doświadczyła Norwegia :evil:
Strzeliłeś jak kulą w płot. Akurat wśród kiboli jest pełno ciężarnych kobiet i inwalidów.

Tzw. "zadymy" można tłumić szybko i skutecznie pod kilkoma warunkami.
1. Kibolia nie ma wśród policjantów swoich zwolenników, którzy donoszą.
2. Policjanci z odpowiednich wydziałów znają środowisko (choćby z przesłuchań) i są w stanie rozpoznać kryminał na filmach. Albo online albo offline.
3. Wykonywanie zakazów stadionowych.
4. Traktowania zadym jako czynnej napaści na funkcjonariusza i co za tym idzie puszkowanie gawiedzi.
Ale czemu nie puszkują? Bo związki zadymiarzy z narkobiznesem.


- Mordimer_Madder - 30-07-2011 21:51

Do prawdy - powinieneś tworzyć prozę science - fiction :diabelek:
T32S napisał(a):Wiesz, niektórzy mają już też swoje lata, więc nie będa raczej uczyć się języków w wieku 40 czy 50 lat (lub więcej).
A Uniwersytet II Wieku?? Po co daleko szukać - moja zona ma 56 lat i od roku uczęszcza na lekcje angielskiego, bo wjechałem jej na ambicję... właśnie, na ambicję!


- lidia - 31-07-2011 10:46

U nas jest Uniwersytet III wieku Uśmiech
T32S, przeczytaj :
http://www.edukacja.senior.pl/131,0,Najstarszy-8220-swiezo-upieczony-8221-absolwent-ma-99-lat,11768.html


- Mordimer_Madder - 31-07-2011 11:39

Jasne, ze III Wieku... od jakiegoś czasu korzystam czasem z lapka z Vista Home Premium, która - jak powszechnie wiadomo - nie przyjmuje spolszczenia... edytuje wiec posty przy pomocy narzędzia ortograficznego z przeglądarki a to jest zawodne... czasem w czasie edycji pojedynczych liter trafiam nasada kciuka w pad klawiatury i jeśli nie zauważę, to sadze takie kwiatki :oops: