Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
nie wyświetla się treść mojego postu - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Dział techniczny (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Zgłaszanie błędów (/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: nie wyświetla się treść mojego postu (/showthread.php?tid=5605)

Strony: 1 2


nie wyświetla się treść mojego postu - Maria - 27-08-2011 22:11

nie wyświetla się treść mojego postu w http://esancti.linuxpl.info/forum/showthread.php?tid=5589&pid=166291#pid166291


RE: iw wyświetla się treść mojego postu - TOMASZ32-SANCTI - 28-08-2011 00:37

A jakiś tekst umieszczalaś?


RE: iw wyświetla się treść mojego postu - Maria - 28-08-2011 10:05

tak, napisałam że myśląc o imionach dla dzieci nigdy nie myślałam o patronach (nie sądzę aby byli lepsi i gorsi), a wybieram imię które dobrze mi się kojarzy na które otoczenie będzie reagowało w miarę pozytywnie.

i że cieszę się że twoja żona miała jednak coś do powiedzenia w sprawie wyboru imion waszych dzieci Oczko
(dzieci bardzo fajne Uśmiech, oceniam na podstawie awatara )


RE: iw wyświetla się treść mojego postu - Myszkunia - 28-08-2011 16:48

A mnie nie wyświetla całego forum, jak przesuwam na prawo, to słowa są ucięte.


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - Wojciech - 29-08-2011 16:13

Problem naprawionyUśmiech
A wina spowodowana była złym zamknięciem tagu od cytowania. Kolejnym razem zapamiętaj, że tag quote zamykamy następująco:
Kod:
[/quote]
, a nie jak napisałaś w tym poście [quote], gdyż kolejne wpisanie błędnej struktury wywoła ten sam efekt.
Pozdrawiam.

PS. Cała struktura to:
Kod:
[quote] ... [/quote]



RE: nie wyświetla się treść mojego postu - Maria - 29-08-2011 20:21

dzięki Uśmiech


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - Sant - 18-11-2011 10:57

U mnie to samo. Nie widzę treści swojego postu. http://e-sancti.net/forum/showthread.php?tid=4881&pid=167682#pid167682. Natomiast w edycji widzę.


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - spioh - 18-11-2011 14:23

potwierdzam, też tak mam


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - Dezerter - 16-12-2011 20:49

pisze i mój post znika zostaje tylko zacytowane tekst
edycja nie pomaga
pomocy please
spioh napisał(a):potwierdzam, też tak mam


czyli sam mogę napisać i post jest, a jak zacytowałem później spiocha i napisałem pod cytatem "sprawdzam"
to jak widać nie widać czyli nie ma Smutny


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - Wojciech - 17-12-2011 12:59

(16-12-2011 20:49 )Dezerter napisał(a):  pisze i mój post znika zostaje tylko zacytowane tekst
edycja nie pomaga
pomocy please
spioh napisał(a):potwierdzam, też tak mam


czyli sam mogę napisać i post jest, a jak zacytowałem później spiocha i napisałem pod cytatem "sprawdzam"
to jak widać nie widać czyli nie ma Smutny

Nie rozumiem. Co masz na myśli? Pisz bardziej zrozumiałym językiem, proszę.
A kwestia nie wyświetlania się postów, to napewno kwestia błędnego zamknięcia jakiegoś tagu, więc najlepiej wykorzystywać do tego celu edytor, a nie zdawać się na własną rękę, jeżeli nie pamięta się dokładnie składni.


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - spioh - 17-12-2011 15:38

jak jest błędnie zamknięty tag to zwykle widać treść od razu albo przy edycji/moderowaniu posta


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - omyk - 17-12-2011 18:12

Wojciech - chodzi o to, że przy pisaniu posta gdzie jest część cytowana a część własnej treści, Dezerterowi znika własna treść. Mówił też, że prywatnych wiadomości nie może wysyłać, więc sprawdźcie proszę o co chodzi... Ja w samym jego profilu i ustawieniach nic dziwnego nie zauważyłam na moje laickie oko, co mogłoby powodować tego typu błędy, ale nie wiem...


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - omyk - 17-12-2011 18:13

(17-12-2011 18:12 )omyk napisał(a):  Wojciech - chodzi o to, że przy pisaniu posta gdzie jest część cytowana a część własnej treści, Dezerterowi znika własna treść. Mówił też, że prywatnych wiadomości nie może wysyłać, więc sprawdźcie proszę o co chodzi... Ja w samym jego profilu i ustawieniach nic dziwnego nie zauważyłam na moje laickie oko, co mogłoby powodować tego typu błędy, ale nie wiem...

przepraszam za post pod postem, testuję na samej sobie czy przy automatycznym cytowaniu i u mnie nie znika tekst

edit: [- a więc nie znika. ]


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - Dezerter - 19-12-2011 22:08

(17-12-2011 18:12 )omyk napisał(a):  Wojciech - chodzi o to, że przy pisaniu posta gdzie jest część cytowana a część własnej treści, Dezerterowi znika własna treść. Mówił też, że prywatnych wiadomości nie może wysyłać, więc sprawdźcie proszę o co chodzi... Ja w samym jego profilu i ustawieniach nic dziwnego nie zauważyłam na moje laickie oko, co mogłoby powodować tego typu błędy, ale nie wiem...

dobrze to wyjaśniłaś
Edycja: jak widać problem rozwiązany - dziękuję wszystkim pomocnym Uśmiech


RE: nie wyświetla się treść mojego postu - omyk - 19-12-2011 23:14

No to super Uśmiech