Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Dokąd na wakacje? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Dokąd na wakacje? (/showthread.php?tid=580)

Strony: 1 2 3


Dokąd na wakacje? - organistka2005 - 11-06-2005 16:37

Kochani!
Do niedawna podczas swojego urlopu jeżdzilam na rekolekcje ignacjanskie, ale postanowilam wreszcie sobie odpoczać od tych pobożnych praktyk i przywoicie pojechac z rodzinka nad morze.to nie znaczy, że daję sobie ewakacje od modlitwy, mszy i od Boga.
Bog jest ze mna zawsze nawet na łonie pieknej przyrody.
Wracam za miesiac tj na poczatku lipca.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!


- Offca - 11-06-2005 22:58

A ja jadę do Krakowa na ponad tydzień z przyjaciółmi :jupi: :jupi: :jupi:


- SamotnyMis - 11-06-2005 22:59

a ja do Rotterdamu pozniej do polski i pozniej do wloch


- Offca - 11-06-2005 23:02

Łooo do Włoch! Tylko pozazdrościć. To jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, przynajmniej dla mnie Oczko


- SamotnyMis - 11-06-2005 23:09

no ladne sa wlochy a jadem tam odwiedzic znajomych


- Harpoon - 11-06-2005 23:13

Ja miałam różne plany na wakacje, ale wszystko się pozmieniało teraz.
Chciałabym je spędzić z kimś Oczko


- Jólka - 12-06-2005 00:45

ja jade na 2 tyg w lipcu do trójmiasta na obóz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, a potem jeśli kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olsztynie sie zgodzi to we wrzesniu pojade na turnus rehabilitacyjny z uczestnikami tych warsztatów.
(na obu wyjazdach w charakterze wychowawcy-opiekuna-wolontariusza)


- Daidoss - 12-06-2005 07:40

A ja na wakacje wybieram sie do Zakopanego Uśmiech :mrgreen: :aniol:


- baranka - 12-06-2005 09:49

A ktooo przyjedzie do stolyycyy :cry: :cry: :cry:
...moze jednak...?

ps. a ja szukam ok.15lipca jednego noclegu na 4osób -jak najtanszego- w okol. 3miasta.. (do 50km -od) moze ktos pomoże? mam szanse na 1y w zyciu urlop


- Grig - 12-06-2005 10:23

Ja jadę do Danii na obóz, później Poznań, gdzie mam zamiar syudiować Uśmiech.

baranka > tanie noclegi to zawsze w schronikach młodzieżowych, wprawdzie niektóe są naprawdę paskudne, ale spora część sięga standartami dobrym pensjonatom czy hotelom Uśmiech Wiem, bo spałem w naprawdę wielu. Tu masz listę schronisk z trójmiasta , może któreś ma swoją stronę www z galerią i fotkami pokoi (to jest najważniejsze, bo standart umeblownai jest podnoszony niemal na samym końcu lub w razie potrzeby, więc jak pokoje są w miarę ok, to reszta też Uśmiech )


- NiKtóś - 12-07-2006 21:28

baranku, a w jakim terminie? bo ja jestem w końcu z Gdańska i moge sie rozejrzeć.. ale wtedy potrzebuje konkretnych danych.. czytaj czy np. śpiwór, czy ma być naprawde baaaardzo tanio itp


- Daisy - 12-07-2006 21:30

a ja siedze w domu bo mam 2 egzamy na wrzesień :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: i nigdzie nie jade!! Smutny


- Annnika - 12-07-2006 21:50

Ja góry juz zaliczyłam ,a teraz to nie wiem... Liczyłam na zlot :mrgreen:

A tak to pojedyncze wypady Oczko


- Ela - 13-07-2006 05:55

A ja jade 22 lipca na Alaske :mrgreen:


- Jólka - 14-07-2006 23:46

a ja nigdzie nie jade na wakacje, chyba ze w wyjazd wakacyjny wlicze wyjazd do Torunia na slub przyjaciółki i prawdopodobnie wyprawe do Elbląga w poszukiwaniu pracy. na zlot też liczyłam, ale raczej w lipcu niż później, a jak sie okazuje, nie wyszło w lipcu, więc w tym roku pewnie sobie bede musiala go odpuścić. Na rekolekcje tez nie pojade w sierpniu, bo nie mam kasy.