Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! (/showthread.php?tid=5858)



bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - Kasiulka32 - 29-11-2013 21:01

Bardzo mi smutno!
Bardzo mi brakuje w moim otoczeniu koleżanek wierzących
katoliczek.
a w mojej miejscowości nie ma grupy parafialnej żadnej.
Więc pragnę poznać koleżanki z Krakowa
i małopolski.
Dziewczyny i Panie w różnym wieku!
Odezwijcie się!
Proszę!


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - patryshka83 - 14-09-2015 12:23

Mieszkasz w Krakowie? Jeśli tak to chyba nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem wierzących koleżanek - wybierz się chociażby do Dominikanów Uśmiech


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - traczek - 19-11-2015 01:48

Zajrzyj do Duszpasterstwa Akademickiego!


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - TeemoLannister - 15-12-2015 14:35

dobry pomysł Uśmiech

_________________________
Automat do elektroniki
Czyszczenie drukarek automatycznych
Montaż elementów SMD
Montaż powierzchniowy
Montaż przewlekany
Montaż SMD
Produkcja PCB
Urządzenia SMT
Meble ergonomiczne


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - faczek - 26-01-2016 20:10

Wyjdź na miasto, porozmawiaj z ludźmi Oczko Nigdy nie wiesz kiedy się zakochasz lub też poznasz kogoś ciekawego. Grunt to pozytywne nastawienie.


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - auferiusz91 - 07-03-2016 10:42

koleżanki przez interent mogą okazać się inne w rzeczywistości niż się spodziewałeś.

___________________________
http://tigomag.pl/kursy-spawalnicze/


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - Gastrok28 - 19-03-2016 12:50

zgadza się, internet to dobre narzędzie, ale kiedy w małym stopniu oddziałuje na nasze faktyczne - realne życie. Nie zrób kroku za daleko, to co tutaj robisz to sygnał, cyfrowy kod, zero-jedynkowe przekazywanie informacji, wszystko jest tutaj liczbą. nie takiej koleżanki szukasz, cyfra nie da ci szczęścia.


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - edgarden - 28-03-2016 16:45

Moim zdaniem znajdź sobie jakieś hobby i tam na pewno poznasz jakiś nowych ludziUśmiech


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - feniks12 - 06-06-2016 10:12

Może wyjdź do ludzi wtedy na pewno kogoś poznasz


RE: bardzo mi smutno i szukam koleżanek z Krakowa i małopolski! - zosia822 - 29-06-2016 23:51

Wyjdź na rynek, na pewno kogoś poznasz Uśmiech