Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek (/showthread.php?tid=5859)



bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - Kasiulka32 - 29-11-2013 21:06

Bardzo mi smutno!
Brak mi koleżanek wierzących katoliczek.
A w mojej miejscowości nie ma grup parafialnych.
Dlatego pragnę poznać koleżanki z Krakowa
i małopolski.
Dziewczyny i Panie w różnym wieku.
Odezwijcie się!
Proszę!


RE: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - śnieżynka . - 16-12-2013 18:20

Ja z małopolski tylko co dopiero nawrócona Uśmiech


RE: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - Sant - 17-12-2013 16:52

To dobrze


RE: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - Nicol@ - 18-12-2013 12:37

To trochę powiedziane z przekąsem acz w innym sensie jest ok. Snieżynka bowiem szuka pomocy, a my mamy jej pomóc. ona tego od nas oczekuje.
Mam wobec nie istnienia u was żadnej grupy, proponuję byś TY właśnie ty się zajęła,tzn ZAŁOŻYŁA taką grupę.


RE: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - Sant - 19-12-2013 09:36

Kasiulka - popatrz po różnych ogłoszeniach w kościołach twojego miasta lub diecezji. Są naprawdę różne możliwości. Jedną z nich są np. katechezy inicjujące właśnie to czego szukasz.


RE: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - Scott - 26-12-2013 12:00

Dobrzy ludzie są w...dobrych miejscach. Oczko Tam znajdziesz ich Kasiu więcej niż będziesz mogła dobrze poznać. Kraków- poszukaj choćby jakiejś Odnowy. Uśmiech Spada nam co prawda liczba niedzielnych katolików, ale rośnie liczba tych wyznających wiarę świadomie, żyjących nią. To właśnie wiosna Kościoła o której mówił JPII, ten Papież widział wszystkie zagrożenia i pomimo tego wypowiedział te słowa. Trzymaj się ich.


RE: bardzo mi smutno brak mi koleżanek wierzących katoliczek - piano - 06-01-2014 17:37

Kasiulka32 , witam cię serdecznie Uśmiech