Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Terroryzm - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Terroryzm (/showthread.php?tid=5897)



Terroryzm - gossia - 09-01-2015 22:42

Nie wiem czy umieściłam ten temat w dobrym miejscu dlatego proszę moderację o przeniesienie tematu jeśli zachodzi taka potrzeba.


Terroryzm Wiemy że jest domenom Muzułmanów ale czy tylko?
Jak my możemy go zwalczać? Wiadomo że modlitwą o pokój na świecie ale jak jeszcze?
Co sądzicie o atakach terrorystycznych?


RE: Terroryzm - Unbales - 05-09-2015 11:52

Terroryzm naszego kraju nie dotyczy i wątpie że jest jeszcze jakimś innym domem niż muzułmanów możliwe że jakaś sekta to propaguje a tak to nie wiem


RE: Terroryzm - Plazbmrtis - 22-01-2016 13:24

Teraz się uspokoiło zresztą w naszym kraju to mało prawdopodobne kto by zaatakował taki biedny kraj ? raczej nikt.


RE: Terroryzm - bambonix - 05-03-2016 14:05

Owszem Europa powinna stanowczo zadziałać w kwestii zarówno zamachów, islamu, ale alei imigrantów z bliskiego wschodu. Obawiam się, że Europa może byc w przyszłości bardziej prawicowa i nacjonalistyczna. Tez to niebezpieczne. U nas po takich wydarzeniach (oby sie nie powtórzyly) znienawidzona straszliwie przez ludzi o poglądach silniej prawicowych, może zapomnieć o wygranej gdy nie zmieni poglądu w sprawie uchodźców.


RE: Terroryzm - edgarden - 28-03-2016 16:48

Groźba terroryzmu we współczesnym świecie rośnie dlatego, że w najbliższych latach może się nim zająć większa liczba sprawców mających zamiar i możliwości posługiwania się środkami masowej zagłady. Autorzy niniejszej publikacji wytyczają ścieżki nowej wojny z terroryzmem, rozpoczętej 11 września 2001 r. Rozwiązania militarne nie rozstrzygną palących problemów współczesnego świata, społeczność międzynarodowa będzie więc musiała zbudować bariery powstrzymujące rozwój terroryzmu.


RE: Terroryzm - kolekk12 - 26-07-2016 09:04

Niestety jest to coraz bliżej Polski Smutny