Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? (/showthread.php?tid=5987)



Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - gossia - 28-04-2016 17:51

Ten temat jest odpowiedzią-przeciwieństwem na temat: "Co was dzisiaj zdenerwowałoUśmiech" Wystarczy jedna odpowiedź Uśmiech

Zaczynam Uśmiech

1) Rozmawiałam przez telefon z przyjacielem.

2) Dowiedziałam się dzisiaj że dostanę stewię czy jakoś tak Oczko

3) Zjadłam obiad z rodziną.


RE: Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - jadzialka - 08-05-2016 18:02

Dostałam piękny prezent, spełniło się moje największe marzenie.


RE: Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - Fabianka89 - 03-06-2016 19:58

Zjadłam przepyszne śniadanie Uśmiech Najważniejsze są małe przyjemności, romantyczny spacer, wspólna kolacja, jakiś słodycz Uśmiech


RE: Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - zgardik - 22-06-2016 19:20

Na dzień dobry czekał na mnie piękny bukiet róż od męża. Od razy dzień jest piękniejszy po takim poranku Duży uśmiech


RE: Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - tomaszkozlowski - 06-07-2016 06:22

Dziś jeszcze nic mnie nie spotkała, ale mam nadzieję, że niedługo spotka.


RE: Co dobrego dziś ci się przydarzyło/ co cię dziś ucieszyło? - Qlwebs - 03-08-2016 19:35

Udało mi się bezboleśnie wyleczyć zęba, a moje nastawienie było na straszny ból od pierwszego przyłożenia wiertła Oczko.