Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Opera za darmo. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Opera za darmo. (/showthread.php?tid=742)



Opera za darmo. - ddv - 30-08-2005 18:29

Chciałbym poinformować, że z okazji 10 lecia istnienia bardzo wygodnej i bezpiecznej przeglądarki internetowej "Opera"
Istnieje mozliwość ściagnięcia tego programu za darmo (bez konieczności oglądania reklam)
wystarczy wejść tu:
http://my.opera.com/community/party/reg.dml
i zapisać się do newslettera, a całkowicie za darmo dostanie sie klucz rejestrujący Operę i usuwający reklamy.


- Gimini - 05-09-2005 19:03

Czy ja wiem, czy firefox jest lepszy. Fakt, sam do niedawna go używałem, lecz odkąd używam Opery stwierdzam, że opera jest lepsza
PzD Uśmiech


- Aydamusek - 06-09-2005 20:24

Jest wiele różnych przeglądarek - każdy używa co chce i co lubi. U mnie na Win XP Firefox się wiesza często niestety i jest bardzo niestabilny. Operę preferowałem kiedyś, ale obectnie są inne, lżejsze przeglądarki. Obecnie używam SlimBrowsera od jakiegoś roku i jestem zeń bardzo zadowolonny. To dobra mała i prosta przeglądarka o wielu możliwosciach.

Zaś pod linuxem to zdecydowanie preferuję Firefoxa - spisuje się wyśmienicie.


- krzysiek_enoch - 06-07-2006 18:38

a ja zainstalowałem własnie Operę 9.0 i przy swoim słabiutkim kompie (Athlon 500 + 128MB Ram) chodzi wyczuwalnie szybciej niż Firefox.

Oczywiście wszysko na Linux Mandriva 2006


- Harpoon - 06-07-2006 23:22

Mi też Opera znacznie szybciej chodzi niż Firefox.
A mam obie przeglądatrki. IE nawet sobie zachowałam ;P

Odkąd używam Opery, jestem bardzo zadowolona Oczko


- krzysiek_enoch - 08-07-2006 18:35

Opera chodzi szybciej takze od IE zainstalowanego na linuksie pod WINE ;-)

[ Dodano: Sob 08 Lip, 2006 18:37 ]
uuuuuuuuuuu ale podpisalo mnie jako WIN98


- Anonymous - 10-07-2006 07:47

To fakt, ze interfejs Firefoxa nie jest najszybszy z mozliwych, ale mozliwosci tej przegladarki (pluginy Uśmiech ) w pelni to rekompensuja. Poza tym pod Windowsem FF wcale nie dziala tak zle, pod Linuxem jest gorzej - na szczescie szybki procek potrafi ten problem rozwiazac raz na zawsze Uśmiech


- krzysiek_enoch - 10-07-2006 16:55

Mam wolniutki procek i niestety FF to dla mnie kobyła. Rozglądam się za czymś mniejszym, a że używam KDE to często korzystam z Konquerora. No i ostatnio oczywiście testuje sobie Operę. Już wiem, że jest problem z pop-upami, nie daje się ich zamykać. Poza tym na tym forum, gdy pisze jakiś tekst a potem chce wstawić emotikonkę, to po jej wstawieniu znika wszystko, co napisałem.

[ Dodano: Pon 10 Lip, 2006 16:56 ]
myślę, też o powrocie do Slacka ;-)


- Anonymous - 11-07-2006 08:01

Konqueror jest calkiem w porzadku, chodzi fajnie i sprawnie (tak, jak Slack Duży uśmiech) Ale nie przerzucam sie na niego chyba z lenistwa - mam zakladki w FF i nie chce mi sie ich przenosic Uśmiech


- krzysiek_enoch - 14-07-2006 17:36

też nie lubię zmian ;-)

[ Dodano: Pią 14 Lip, 2006 17:37 ]
chociaż czasem trzeba... Na przykład teraz - zainstalowałem sobie FreeBSD 6.1

[ Dodano: Pią 14 Lip, 2006 17:38 ]
a to na dole, to takie maskowanie identyfikacji przeglądarki :-)