Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Blogi - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Ankiety (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Blogi (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- klapciu - 18-03-2009 22:23

Ks.Marek napisał(a):
kłapciu napisał(a):Można zmienić ksywkę, podać mniej danych etc.
A kiedy jesteś sobą? Kiedy piszesz tu, na blogu, czy może w realu?

W realnym świecie nigdy nie można być sobą. Pisałam o tym już wcześniej w tym wątku. Czasami trzeba zamknąć buzię i nie mówić nic bo przylepią różnorodne łatki, nie zawsze oddające całą prawdę o nas... z resztą już przestałam pisać bloga, więcej z tym bałaganu niż pożytku... Poza tym już go nie potrzebuje. Nie muszę spisywać swoich przemyśleń, żeby dojść ze swoimi myślami do ładu. Poza tym nie mam czasu już na takie rzeczy Język


- aga - 18-03-2009 22:51

Ja bloga nie prowadzę i nie zamierzam. Wprawdzie założyłam, ale zlikwidowałam, ponieważ nie umiem pisać tak "na sucho". To, co chcę ludziom powiedzieć, piszę na forum, bo jest to dla mnie bardziej żywy kontakt z człowiekiem, poprzez wejście z nim w dialog, sprowokowanie pewnych tematów, można pokazać to, co człowiek ma do dania innym. Nie wyobrażam sobie, że miałabym założyć bloga i...pisać nie wiadomo co. Nie wiedziałabym o czym. Ale myślę, że są ludzie, którzy mają do tego talent. Na pewno. Uśmiech


- Kinga93 - 19-03-2009 16:54

Miałam kiedyś bloga ale przestałam pisać, bo stawało się już nudne pisanie prawie wyłącznie dla siebie. Brak odpowiedzi z drugiej strony sprawił, że stało się to dla mnie trochę ez sensu, więc przestałam pisać :|


- aga - 19-03-2009 17:23

Kinga93 napisał(a):Miałam kiedyś bloga ale przestałam pisać, bo stawało się już nudne pisanie prawie wyłącznie dla siebie. Brak odpowiedzi z drugiej strony sprawił, że stało się to dla mnie trochę ez sensu, więc przestałam pisać :|

Ja dlatego nie piszę. Też bym przestała, bo bez sensu.


- Kinga93 - 19-03-2009 19:13

Ale na początku było w sumie fajnie Uśmiech Ale po jakimś czasie po prostu przestałam. Ale spróbować nie zaszkodzi Duży uśmiech


- Rachel - 20-03-2009 16:29

Lepiej pisać dziennik pracy nad sobą w zeszycie bądź na kompie. W celu spojrzenia na siebie.
A forum jest dobre, aby podyskutować, ale i tak real jest najlepszy , gdyż tam toczy się życie.


- Anuszka - 05-04-2009 19:01

Oglądam blogi i czytam ale nie prowadzę swojego Uśmiech


- nadinn - 06-04-2009 12:20

Rachel napisał(a):A forum jest dobre, aby podyskutować, ale i tak real jest najlepszy , gdyż tam toczy się życie.

I tu racje daje Tobie Rachel. Jezeli chodzi o mnie to rzadko czytam blogi, a swoje wogole nie mam w komputerze, jakos nie chce zakladac.


- hacunamatata - 07-04-2009 14:37

Ja, ponieważ jestem pisoholikiem (od "pisać", nie od "PiS'u"), któremu ciężko jest poukładać własne prywatne myśli w obrębie tylko i wyłącznie głowy, piszę bloga, oczywiście. Choć ostatnio bardziej piszę u siebie, na komputerze, niż w miejscu publicznym. Inaczej piszę "dla siebie" inaczej dla innych, choć to "dla innych" też pomaga w pewien sposób uporządkować conieco. Chyba. W każdym razie - co tu dużo mówić - piszę, bo lubię. Choć prawie nikt tego nie czyta.
Acha - moja ostatenia spowiedź była u księdza, którego poznałem dzięki blogowi właśnie. Musiałem co prawda zrobić 80km w jedną stronę, ale to było dobre 80km. A raczej 160 Oczko


- Vika - 07-04-2009 20:02

Nie myślałam o swoim blogu,ale to niezły pomysł. Zamiast pisać w notatniku na komputerze,może założę blog,kiedyś,jeszcze nie teraz.


- Ks.Marek - 25-04-2009 17:13

Zapraszam do czytania i/lub komentowania tego bloga: http://fronda.pl/13023/blog

Mam małe zaległości w aktualizacji, ale niebawem wrócę do systematyki.


- Paulincia89-16 - 14-08-2009 01:04

Ja prowadzę bloga choć w sumie to bardziej blog fotograficzny niż pisany...
Piszę mało bo nigdy nie byłam dobra z pisania czegokolwiek aczkolwiek pewne skróty myśli zapisuję aczkolwiek pisane raczej tajemniczo zrozumiałe dla mnie a nie dla innych.


Mam kilka blogów które obserwuję i czytam
Ogólnie lubię czytać.


- Ks.Marek - 14-08-2009 01:09

A mnie ostatnio coś opuściła wena twórcza. Pusty jakiś się zrobiłem jak bęben turecki xD
Albo to może dopust Boży, coby nie popaść w grafomanię :mrgreen:


- aleksab - 14-08-2009 13:13

ja działam na fblu i tam czasem co nieco skrobne xD


- Paulincia89-16 - 14-08-2009 16:00

No ja mam bloga i fbl 3... Język
Każdy służy do czegoś innego Oczko