Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Cytaty świętych - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Cytaty świętych (/showthread.php?tid=778)

Strony: 1 2


- Bat_Kol - 12-09-2009 22:12

,,Nie jest głupcem ten kto oddaje to czego zachować nie może, by zyskac to czego utracić nie można"
chrześcijanin


- NeoX - 13-09-2009 10:11

Ja mam zawsze dwacytaty w głowie:
"KOCHAJ I RÓB CO CHCESZ"
"IM WIĘCEJ BOGA, TYM MNIEJ STRACHU"
nie znam ich autorów, ale zawsze obydwa pamiętam :aniol:


- omyk - 13-09-2009 15:22

“Radość jest najlepszą drogą do osiągnięcia doskonałości” - św. Filip Neri


- magdzik - 19-09-2009 12:05

Ad maiora natus sum - Do wyższych rzeczy zostałem stworzony - Św. Staszek Kostka


- riteczka - 01-10-2009 16:21

"Kto kocha, rozumie wołanie miłości"
Tomasz A Kempis Uśmiech


- Scott - 05-10-2009 17:41

"Choćbyś przegrał całkowicie, zbierz się, zgarnij, zacznij od nowa! Spróbuj budować na tym, co w tobie jest z Boga."

kard. Stefan Wyszyński Sługa Boży


- Augustus - 17-10-2009 20:10

Pragnąłbym Cię poznać, o Panie, który mnie znasz. Pragnąłbym Cię poznać tak, jak i ja przez Ciebie jestem poznany. Mocy duszy mej! — wejdź w nią i przystosuj ją do siebie, abyś ją objął w posiadanie nieskalaną i bez zmazy - Augustinus


- Dawid - 17-10-2009 22:21

Drogi Chrystusa są proste. Jednak ich prawdziwą charakterystykę odzwierciedlają szlaki górskie. Te kręte i zawiłe prowadzą najłatwiejszą drogą, pomijając często najpiękniejsze miejsca. Te proste pną się stromo pod górę dając na szczycie satysfakcję, o której pomarzyć mogą tylko ci, którzy wędrują krętymi szklakami...

Augustyn Dawid


RE: Cytaty świętych - Kejti - 17-08-2012 22:04

"Pięknie jest zatrzymać się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie, na cichej adoracji w postawie pełnej miłości". bł.Jan Paweł II