Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wybory - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Wybory (/showthread.php?tid=791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


- Offca - 23-10-2005 20:33

Mnie też się nie podobają. Ludzie są łatwowierni.


- Cichociemny - 23-10-2005 20:38

:? no to czeka nas jazda bez trzymanki Donald byłby naszym ostatnim "bezpiecznikiem" 8-[ ;(


- Offca - 23-10-2005 20:43

Powiedziałabym wręcz ostra jazda bez trzymanki. Jeszcze się przekonacie, że Kaczor to był zły wybór! Ja się chyba stąd wyprowadzam gdzieś daleeeeeko :-*


- Futrzak - 23-10-2005 20:59

W Trzebiechowie organizujemy akcję emigracyjną - do finlandii. Wpław, chyba, że ktoś ma tratwę. Bo pod rządami kaczora, to porażka Smutny


- Annnika - 23-10-2005 20:59

Nowa Zelandia :?: Australia :?: :/


- Offca - 23-10-2005 21:03

To ja płynę z Wami :!: :!: :!: Kiedy wyruszamy???
Boże zmiłuj się nad nami... Rzeczpospolita Kacza... ;(
Jak się dwaj braciszkowie dobiorą do władzy, nic dobrego z tego nie wyjdzie, niestety i jestem tego pewna. Żeby tylko Rydzyk nie został wicepremierem :wink:


- Jólka - 23-10-2005 21:04

ja zapoluje na jakiegoś obcokrajowca, wyjde za mąż i go sru... gdziekolwiek Duży uśmiech


- Ravenloff - 23-10-2005 21:05

Zawsze tak było, że ktokolwiek nie rządził, to te osoby co aktualnie były przy władzy nie podobali się, a ludzie uważali, że źle rządzą.
Była komuna, było źle.
Była Solidarność po 89, źle rządziła.
Potem Lewica, też się rządy nie podobały.
Tylu było premierów, a chyba żaden nie cieszył się poparciem większości narodu.
I Wałęsa się nie podobał, bo podobno nie wykształcony. A na Kwaśniewskiego też inni psy wieszali.
Teraz niezależnie czy będzie to Kaczyński czy Tusk, to i tak za 4 lata większość będzie na pewno nie zadowolona z tego jak będzie rządził w najbliższych latach.

I tak będzie źle.
Tak to już jest w naszym kraju, że tylko narzekamy, a Ci co są u władzy robią to źle, bo my byśmy to zrobili lepiej. Nie wątpię, że gro osób co narzeka, by mogło lepiej rządzić. Ale tak się dzieje, że jak już ktoś się władzy dorwie, to jakoś nie wiele może zdziałać, kimkolwiek by nie był wcześniej nim dostał stołek.


- Cichociemny - 23-10-2005 21:07

Julia napisał(a):ja zapoluje na jakiegoś obcokrajowca, wyjde za mąż i go sru... gdziekolwiek

A ja co mam powiedzieć - zajęty i to z "tubylką" czy jakos tak :-s

[ Dodano: Nie 23 Paź, 2005 21:11 ]
Ej a może się odwołamy - żona p.Leppera miała jakieś przecieki o III turze wyborów.


- msg - 23-10-2005 21:16

jak to opisał mój kolega:
Cytat:1/4 narodu baluje, 1/4 zalamana, a reszta ma w nosie i seriale oglada



- Cichociemny - 23-10-2005 21:27

A ja powiem - ptasia grypa do nas dotarła wcześniej niż się spodziewaliśmy ...............ratunku nie ma szczepionki ](*,)


- TOMASZ32-SANCTI - 23-10-2005 21:38

A ty msg, do jakiej grupy się zaliczasz? Nie jestes zadowolony z takiego wyniku głosowania?
Ale masz rację msg, nie wszyscy poczuwali się w obowiązku głosowania, lepiej oglądać telewizję czy robic cokolwiek innego, niz pójśc i spełnic swój patriotyczny obowiązek.
Ale później mówi taki człowiek: jaki to patriota jestem. Szkoda, ze takie stwierdzenie w przypadku takiego człowieka mija się z prawdą.

Pozdrawiam


- msg - 23-10-2005 22:06

ja się cieszę z tego wyniku, generalnie pierwszy raz jak wybierałem prezydenta nie miałem wyboru pomiędzy komunistą i nie-komunistą i to jest wielki plus. Zwolennikiem kaczyńskiego nie byłem, to wystarczy przeczytać co pisałem wcześniej, ale nie jest dla mnie to czymś złym, że wygrał, ma bowiem dwie istotne zalety, których nie ma (niestety) tusk: po pierwsze - doświadczenie zawodowe i po drugie - obawy postkomunistów, ale to oczywiście moje osobiste rozważania Uśmiech


- godunow - 23-10-2005 22:18

Mamy Rzeczpospolitą Kaczą !! Z Ojcem Rydzykiem w tle
Niedobrze się to kojarzy nie tylko niekatolikom..

Zobaczymy


- meta - 23-10-2005 22:45

godunow napisał(a):Zobaczymy
Nie lękajcie się: V :aniol: