Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Rodzina jako podstawowe srodowisko wychowawcze? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Rodzina jako podstawowe srodowisko wychowawcze? (/showthread.php?tid=862)

Strony: 1 2 3 4


- Jólka - 02-02-2007 12:37

moj znajomy dla rodzicow skonczyl medycyne, bo oni chcieli miec lekarza, po skonczeniu studiow przyniosl im dyplom i powiedzial "chcieliscie dyplom z medycyny to macie a ja teraz bede robic co mnie sie podoba" skoncyl studia chyba z francuskiego i teraz jest wykladowca francuskiego na jednej z panstwowych uczelni.


- Helmutt - 02-02-2007 12:40

Julia napisał(a):moj znajomy dla rodzicow skonczyl medycyne, bo oni chcieli miec lekarza, po skonczeniu studiow przyniosl im dyplom i powiedzial "chcieliscie dyplom z medycyny to macie a ja teraz bede robic co mnie sie podoba" skoncyl studia chyba z francuskiego i teraz jest wykladowca francuskiego na jednej z panstwowych uczelni.
Miał facet klasę i fantazję. Chciałbym widzieć miny jego starychUśmiech


- Jólka - 02-02-2007 12:48

DARTH_HELMUTH napisał(a):Miał facet klasę i fantazję. Chciałbym widzieć miny jego starychUśmiech

tez bym chciala to zobaczyc. jak widac niektorzy ida za glosem rodzicow do pewnego momentu a potem ida wlasna droga, ale to chyba jedyna osoba ktora znam, co tak postapila. inni tkwia dalej w tej niewygondnej pracy, zlym zawodzie, zeby tylko rodzicom nie zrobic przykrosci, zeby wszystko bylo ok, bo przeciez rodzice robia to dla ich dobra.