Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecia z parady równości
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Rafał Gudzowski napisał(a):
Offca napisał(a):Szarpią się ze stróżami prawa... Czyżby MW znowu pokazała swoją agresję?
Po raz kolejny i nie ostatni. Zadymy, kamienie, butelki, szarpaniny z policją na tym nam najbardziej zalży. Gdyby nie ich hereforobiczne przebrzydłe parady to by nasze życie nie miało sensu... Duży uśmiech
żydzi do izraela, pedały do gazu a offce na hale! Szczęśliwy
Rafał, opanuj się...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
23-05-2007 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Kepmpes !
Widziałeś chcoćby zdjęcia z takej "parady" :coo:
Miałem okazję widzieć - nie tylko zdjęcia i nie tylko czytać opisy ..
Narawdę mdło mi się robiło jak widziałem to szydzenie z gejów w to co dla mnie święte..
I nikt raczej "gejów" do tego nie przymuszał ...
Ani policja ich nie biła by tak robili - wręcz odwrotnie ...
A coś mi się przypomina dwudziestolecie pewnej istruckcji dla gejów - co mają robić ... i jak prowokować by wyszli na swoje ..

To co się dzieje podczas takich "parad równości" z "równością" nie ma nic wspólnego.
Uważam takie parady za paradę nietolerancji i wyrafinowanej agresji - skierowanej w kierunku obywateli o naturalnych skłonnościach seksualnych ...
PS - proszę nie wmawiaj mi idiotyzmu że homoseksualizm nie jest chorobą - bo daje się ten 'stan" leczyć" .. Jeżeli ktoś tego chce ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
23-05-2007 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #18
 
"homoseksualizm nie jest chorobą" - nie przypominam sobie, zebym poruszyl gdzies taka kwestie.
Natomiast to, ze ktos glosi poglady sprzeczne z moimi nie jest w moim mniemaniu wystarczajacym argumentem do jego pobicia.
23-05-2007 10:44
Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Nie tylko do pobicia ale do jakiejkolwiek agresji.
Jest to sprzeczne z ideą chrześcijaństwa
Do wyszydzania kogoś za to, że jest np. osobą wierzącą, do jakiejkolwiek obrazy uczuć religijnych lub moralnych - również ...
kempes napisał(a):"homoseksualizm nie jest chorobą" - nie przypominam sobie, zebym poruszyl gdzies taka kwestie.
Sorry - "poleciałem" już trochę na wyrost

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
23-05-2007 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
ech homoseksualizm...

kwestia choroby? chyba reczej wyboru... nienaturalnego rzecz jasna, choćby przez cel

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
23-05-2007 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ouu - fachowcy coś mówią o zaburzeniach wieku dziecięcego bądź młodzieńczego i niewłaściwych relacjach w rodzinie ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
23-05-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Offieczko Przytulanie ,dla mnie Wszechpolskość to nie walka.Może i jestem sympatykiem MW ale jednocześnie zwolennikiem pokojowych manifestacji.Dostrzegam i belkę i drzazgę.Jestem przeciwny paradom równości.Walczę,ale słowem pisanym.Wolałbym nieść prorodzinny transparent na Marszu Tradycji i Kultury niż obrzucać czymkolwiek paradę równości.Nie uważam się za wojownika.
23-05-2007 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
ddv napisał(a):Ouu - fachowcy coś mówią o zaburzeniach wieku dziecięcego bądź młodzieńczego i niewłaściwych relacjach w rodzinie ...
fakt, ale o ile dobrze rozumiem najczęściej są to raczej "przypadłości towarzyszące"; wiem, że psychologowie leczą z homoseksualizmu [sic!] ale pytanie brzmi: z samego homoseksualizmu, czy z owych "zaburzeń towarzyszących"? nie mam wątpliwości, że homoseksualizm jest nienaturalny, ale nie byłbym taki szybki przy stawianiu znaku równości między nienaturalnością, a patologią;

na razie orbituję wokół twierdzenia, że homoseksualizm jest przede wszystkim wyborem: wyborem czegoś sprzecznego z naturą, dokonanym - najczęściej - pod wpływem pewnych zaburzeń psychicznych, które nie tylko mogą być leczone, ale faktycznie są leczone z pozytywnym skutkiem;

tyle w kwestii mojej orbity; jak jest naprawdę - czas pokaże; póki co specjaliści od medycyny nie są zgodni, a zdania sa podzielone

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
23-05-2007 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
SEBASTIANO napisał(a):Nie uważam się za wojownika.
Bardzo dobrze, ale kiedy inni członkowie MW w końcu to zrozumieją... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-05-2007 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Cytat:Może i jestem sympatykiem MW ale jednocześnie zwolennikiem pokojowych manifestacji (...) Nie uważam się za wojownika.
To jakaś niekonsekwencja...

Troche mnie przeraża to, że wiele osób mieniących się katolikami ma często jednocześnie tak ekstremalnie i radykalnie pacyfistyczne poglądy. Jaki pokój? Ludzie! Obudźmy się. Trwa wojna! Życie to walka. Bez walki zginiemy. Bóg nas rozliczy z naszego lenistwa.

A co do agresji, której niektórzy tak się chętnie doszukują w Młodzieży Wszechpolskiej... Wielokrotnie tłumaczyłem na tym forum, że nie ma żadnej agresji. Ostatni raz o tym mówię, bo mam dość bezkarnego opluwania mojej organizacji! Nikt nigdy nie podał mi żadnych dowodów na to, że jakikolwiek członek MW zastosował agresję, rzucał kamieniami, z kimś się bił...
Szarpanie się z policją, które jedna z dyskutantek raczyła tutaj stwierdzić to albo złośliwość, albo żart.. Chciałbym, żeby to było to pierwsze...

Agresja na paradach równości występuje, ale nie po tej stronie, której niektórzy na tym foru by chcieli widzieć...
[Obrazek: 2008.jpg&px=600]
i to nie tylko słowna...
[Obrazek: 604.jpg&px=600]
http://www.prawy.pl/?dz=galeria&cat=120
23-05-2007 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Nikt nigdy nie podał mi żadnych dowodów na to, że jakikolwiek członek MW zastosował agresję, rzucał kamieniami, z kimś się bił...
Rafał litości!!! Czy Ty naprawdę nie chcesz widzieć czy nie widzisz tego co wyprawia się czasem w szeregach MW?!?!
Rafał Gudzowski napisał(a):Szarpanie się z policją, które jedna z dyskutantek raczyła tutaj stwierdzić to albo złośliwość, albo żart..
No oczywiście. Te zdjęcia to na pewno spisek przeciwko MW! Fotomontaż!
Szkoda słów, naprawdę.

Rafał Gudzowski napisał(a):Jaki pokój? Ludzie! Obudźmy się. Trwa wojna! Życie to walka. Bez walki zginiemy. Bóg nas rozliczy z naszego lenistwa.
Zwyciężać mamy dobrem i miłością, a nie przemocą i nienawiścią. Jako katolik powinieneś o tym wiedzieć. I Twoi koledzy również.

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2007 20:26 ]
A na tych zdjęciach oczywiście mi się tylko zdaje, że to członkowie MW i policja bez powodu ich unieszkodliwia. Komentarze pod zdjęciami mówią same za siebie.

http://www.prawy.pl/?dz=galeria&cat=227&id=2012

http://www.prawy.pl/?dz=galeria&cat=227&id=2013

http://www.prawy.pl/?dz=galeria&cat=227&id=2015

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-05-2007 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Troche mnie przeraża to, że wiele osób mieniących się katolikami ma często jednocześnie tak ekstremalnie i radykalnie pacyfistyczne poglądy.
Faktycznie bycie katolikiem i pacyfistą się wyklucza. Chrystus chyba nie o tym mówił, ale co tam.
Rafał Gudzowski napisał(a):Jaki pokój? Ludzie! Obudźmy się. Trwa wojna! Życie to walka. Bez walki zginiemy. Bóg nas rozliczy z naszego lenistwa.
Uważasz, że można wyrządzać innemu człowiekowi krzywdę ze względu na swoje ideały?
Rafał Gudzowski napisał(a):A co do agresji, której niektórzy tak się chętnie doszukują w Młodzieży Wszechpolskiej... Wielokrotnie tłumaczyłem na tym forum, że nie ma żadnej agresji.
W szczególności gdy podczas jednej z parad równości jeden z "sympatyków" MW powiedział, że Hitler wiedział co robić z "pedałami".

Ogniu, krocz ze mn?!!!
23-05-2007 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cytat:Czy Ty naprawdę nie chcesz widzieć czy nie widzisz tego co wyprawia się czasem w szeregach MW?!?!
konkrety proszę!
w przeciwienstwie do Ciebie wiem co sie dzieje w szeregach mw.
Cytat:No oczywiście. Te zdjęcia to na pewno spisek przeciwko MW! Fotomontaż!
które? Te?
[Obrazek: 2014.jpg&px=600]
[Obrazek: 2013.jpg&px=600]
tutaj raczej policja szarpie się z mw, a nie mw z policją. Siadanie na ulicy w celu blokowania przemarszu dewiantów to wg Ciebie agresja?
Cytat:Zwyciężać mamy dobrem i miłością, a nie przemocą i nienawiścią.
Zgoda, ale nie ma zwyciestwa bez walki. Pokój to nasz wróg.

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2007 20:45 ]
Cytat:Faktycznie bycie katolikiem i pacyfistą się wyklucza. Chrystus chyba nie o tym mówił, ale co tam.
Pan Jezus napisał(a):"Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął (Łk 12,49)"

"Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz" (Mt, 10, 34-36).


Cytat:Uważasz, że można wyrządzać innemu człowiekowi krzywdę ze względu na swoje ideały?
nie.
Cytat:W szczególności gdy podczas jednej z parad równości jeden z "sympatyków" MW powiedział, że Hitler wiedział co robić z "pedałami".
za sympatyków nie odpowiadamy.
23-05-2007 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Rafał Gudzowski napisał(a):Cytat:

Faktycznie bycie katolikiem i pacyfistą się wyklucza. Chrystus chyba nie o tym mówił, ale co tam.

Pan Jezus napisał/a:
"Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął (Łk 12,49)"

"Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz" (Mt, 10, 34-36).




Cytat:
Nie kumasz sensu tej wypowiedzi.
Rafał Gudzowski napisał(a):Cytat:
Uważasz, że można wyrządzać innemu człowiekowi krzywdę ze względu na swoje ideały?

nie.
Cytat:

W szczególności gdy podczas jednej z parad równości jeden z "sympatyków" MW powiedział, że Hitler wiedział co robić z "pedałami".

za sympatyków nie odpowiadamy.
Owszem odpowiadacie.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
23-05-2007 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Offca napisał(a):konkrety proszę!
Ok, może faktycznie na tej paradzie ta agresja nie zachodziła, zwracam honor, lepiej przyjrzałam się fotkom, ale to nie znaczy, że niektórzy członkowie MW takiej nie stosowali na innych wiecach. Już ktoś kiedyś takie fotki na tym forum zamieszczał. Zresztą nie raz dyskutowaliśmy na ten temat.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-05-2007 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów